freelance iş ilanları

Facebook ve Twitter'ın kapatılacağı dedikodular ve sizin yorumlarınız?

17 Mesajlar 2.436 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Ronins Ronins Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
son zamanlar sağ da sol da seçimlerden sonra facebook ve twitter'ın Türkiye için kapatılacağı gibi dedikodular var sizin bu konu hakkında yorumlarınız ne ? bu sansür olaylarından sonra sizce böyle bir şey de olabilir mi ? milletin sesi haklıda haksız da olsa sosyal medyalardan yankı buluyor. ya da kapatılması ters teper mi ? belki insanlar bu sefer meydanlara dökülür

wmaraci
reklam

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Bu sefer mi?
İnsanlar zaten döküldüler meydana, dökülmeye de devam ediyorlar güncel olaylara karşılık.
Ki zaten organizasyonların ve toplu hareket edebilmenin başında Facebook ve Twitter geliyor bunu herkes biliyor.
RTE bu akşam ki konuşmasında kapatılması tarzından cümleler kurdu ancak kesinlik kazanmış birşey yok. İnternetteki kısıtlamalar yeter de artar, ters tepeceğini düşünüyorum vesselam.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
bu seferden kastım meydanlara dökülen kadar hala dökülmeyip isyanını sosyal medyadan dile getiren bir o kadarda insanın meydanlara inmesini kastetmiştim. ben de böyle bir şeyin ters tepeceğini düşünüyorum iyi olmayacak sonuçlar ortaya çıkarabilir
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Ee sesini sosyal medyadan duyuranlar bu özgürlük ellerinden alınınca muhtemelen sokağa dökülecektir.
Hakkımızda hayırlısı olsun.
Ronins

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.
wmaraci
wmaraci

halilozcevik halilozcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 233 / 60
  • Ticaret 20, (%100)
Yavaş kapatsın.Halka youtube yi kapatıp utanmadan '' ben giriyorum sizde girin '' diyen bir insan bu.

bknz : http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/10411487.asp

www.kadinsalyasam.com

• Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

halilozcevik adlı üyeden alıntı

Yavaş kapatsın.Halka youtube yi kapatıp utanmadan '' ben giriyorum sizde girin '' diyen bir insan bu.

bknz : http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/10411487.asp

Youtube özellikle kapatabileceklerini zaten düşünmüyorum Türkiye'ye kadar ofis açtırdılar ama diğer siteleri bu bahane ile bile kapatabilirler ama atv de demiş 30 marttan sonra gerekeni yapılacaktır gerekenler diye. yani demiş ki biz seçimleri atlatalım hepinizin burnundan getireceğiz :D

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Gündem değişir, çark döner.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 233 / 60
  • Ticaret 20, (%100)

Ronins adlı üyeden alıntı

Youtube özellikle kapatabileceklerini zaten düşünmüyorum Türkiye'ye kadar ofis açtırdılar ama diğer siteleri bu bahane ile bile kapatabilirler ama atv de demiş 30 marttan sonra gerekeni yapılacaktır gerekenler diye. yani demiş ki biz seçimleri atlatalım hepinizin burnundan getireceğiz :D

Herşeyi geçtim daha yeni çıkan internet kanununda bize '' yalan , bazı erotik videolar olan site değil sadece haberin oldugu link kaldırılacak '' dememişlermiydi ? Ozaman sadece yalan haber , yalan ses kaydı ( ki montaj olmadıgı açıkca belli ) yapan linkleri engelle.Neden face twitter engelliyorsun.

Madem facebok u okadar sevmiyorsun neden sosyal medya ekipleriniz deli gibi facebook ve twitter da çalışıyor diye sorarlar adama

www.kadinsalyasam.com

• Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)

halilozcevik adlı üyeden alıntı

Herşeyi geçtim daha yeni çıkan internet kanununda bize '' yalan , bazı erotik videolar olan site değil sadece haberin oldugu link kaldırılacak '' dememişlermiydi ? Ozaman sadece yalan haber , yalan ses kaydı ( ki montaj olmadıgı açıkca belli ) yapan linkleri engelle.Neden face twitter engelliyorsun.

Madem facebok u okadar sevmiyorsun neden sosyal medya ekipleriniz deli gibi facebook ve twitter da çalışıyor diye sorarlar adama

Bir çok duyuruları bile artık kendileri Twitter'dan yapmaktalar valiler cumhurbaşkanı vs vs. evet sadece içerikler kaldıracağız demişlerdi kosa koca siteleri kapatmak nedir. erotik siteleri kapatmakta saçma bence zaten sen genel ev işleten bir devletsin internette erotik videoları yasaklıcam diyorsun.. bence şöyle bir şey diyor. yani sen ihtiyaçlarını kendin giderme gel benim genel evime para kazandır :D.. ah ah özgürlük diye bir şey kalacak mı yakında merak ediyorum

• Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 233 / 60
  • Ticaret 20, (%100)
'' Özgürlük mü ? Özgürlük ne arar la Türkiye'de '' demiş bir araba satıcısı :D Siteye sokmamak nedir çocukları koruyorsan adam aile filtresi alsın tmmdır ben 18 yaşımı geçtiysem gireceğim siteden sanane.Neyse çok yazmayalım şimdi bunlar buradan da fişlerler :D

www.kadinsalyasam.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al