wmaraci reklam
lidertakipci

Bedava Hazır Takipçi Scripti, Profilime Kim Baktı? Scripti ve RT-Fav Scripti

16 Mesajlar 3.590 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cattcom cattcom insta.web.tr Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Arkadaşlar internet sitemiz üzerinden sınırsız sayıda script oluşturabilirsiniz. http://takip.fr Size sistemin işleyişinden bahsedeyim biraz. Siteler herşey hazır biçimde uygulamalar çalışır full özellikli bir şekilde yüklenmektedir.

Site Tanıtımı

Kurulum İşlemi
http://takip.fr internet sitemize girerek alt kısımda "SİTENİ UYGULAMANI OLUŞTUR" diyerek yada mause ile aşşağı inerek uygulama oluşturma bölümüne ulaşabilirsiniz.

İstediğiniz uygulamayı seçtikten sonra karşınıza doldurmanız gereken form ekranı çıkıyor.

Form ekranı size internet sitenizi seçmenizde yardımcı olacak biçimde anlık cevap verecek şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca sitemizin içerisinde bulunan tüm inputlarda yardımcı yazılar mevcuttur. Site adresinizi seçtikten sonra kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz. Formu doğru bir şekilde doldurmadığınız sürece SİTEMİ AÇ butonu aktifleşmeyecektir.

SİTEMİ OLUŞTUR demenizin ardından kurulum işlemi tamamlanacak ve siteniz hazır olacaktır.

SİTE GÖRÜNÜMÜ
Site ilk kurulumda boş görünecektir sitenizde geçmesi gereken yazıları Title,Description ve Keywords'lere kadar yönetim panelinden ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca ilk başta ayarladığınız uygulamayı yine yönetim panelinden değiştirebilmektesiniz. Örneğin Başta Profilime Kim Girdi? Uygulaması oluştursanız bile hiç bir veri kaybı yaşamadan diğer uygulamaya geçiş yapabiliyorsunuz.

YÖNETİM PANELİ GİRİŞİ
Arkadaşlar Yönetim Paneli Responsive olarak ayarlanmıştır ve Cep Telefonlarınız ile de rahatca işlem yapabilmektesiniz. Yönetim Paneline girmek için başta oluşturduğunuz kullanıcı adınızı ve şifrenizi giriyorsunuz ve giriş yapıyorsunuz.

YÖNETİM PANELİ İLE YAPABİLECEKLERİNİZ

** Twitter'dan herhangi bir uygulama oluşturmanıza gerek yok. Herşey kurulu olarak gelmektedir.

** Yönetim panelinden uygulamanızı kabul eden kullanıcılar üzerinden tweet atma.

** İstediğiniz kullanıcıya Takipçi Gönderme.

** İstediğiniz Tweet'e RT-Favori Atma.

** Sistem ayarları bölümünden sitenizde ki tüm yazıları ve özellikleri değiştirebilme.

** Otomatik Tweet atmayı etkinleştirerek sisteme her giriş yapan kullanıcının reklam Tweet'i atmasını sağlamak.

** GOLD üyelik oluşturarak fazladan kredi kazandırmak.

** Üyelerin kaç kredi ile başlayacaklarını ve her takipçi kazan butonuna tıkladıklarında kaç takipçi kazanacaklarını belirleme.

Her Gün Saat = 00:00'da tüm sitelerin tüm kullanıcıları otomatik olarak kontrol edilmektedir ve temizlenmektedir.

** Ve daha bir çok özellik ile daha eklenecek bir çok uygulama.

ŞİMDİ BİRAZ DA UYGULAMALARIMIZDAN BAHSEDELİM

Sitemiz üzerinden açmış olduğunuz tüm uygulamalar piyasada bulunan en iyi uygulamalardır. Hiç bir açık yoktur. Tüm sistem tamamen SESSION yapısı üzerine kurulmuştur ve dışarıdan izin almadan, belirlemiş olduğunuz kurallar dışına kesinlikle çıkılamamaktadır. Ayrıca uygulamalarınıza giren her kullanıcı Twitter'larını açtıkları tarihi gözlemleyebilmektedirler.

TAKİPÇİ ARTTIRMA SCRİPTİ

** Full Ajax,Jquery ve SESSION yapısı üzerine kurulan takipçi scripti ile hem güvenlik hemde görsel doyuma ulaşacaksınız.

PROFİLİME KİM GİRDİ? SCRİPTİ

** Profilime kim girdi? uygulaması olabilecek ve inandırıcı en mükemmel algoritma ile kodlanmıştır. Daha önce kurulan bu script sayesinde %80'in üzerinde Return Visitor sağlanmıştır.

RT-FAVORİ SCRİPTİ

** RT-FAVORİ Sistemi tamamen SESSION ile çalışmaktadır ve her tweet id her işlem sonrası arka planda kontrol edilerek. Kullanıcının kendi tweet'i olup olmadığı kontrol edilmektedir.

SİSTEM GENEL

** Arkadaşlar sistem şuan sorunsuz biçimde çalışmaktadır. Sistem üzerinde kurulan tüm sistemler ana sayfada en çok kullanıcısı olan uygulamadan geriye doğru sıralanmaktadır. Sistemi kurmayıp sadece sistemden yararlanmak isteyen kullanıcılarda http://takip.fr sitesinin anasayfasından bu listeye ulaşarak kendilerine takipçi ve rt-favori sağlayabilirler. Ayrıca her uygulamayı filtreleyerek listeyebilmektesiniz.

cemalettin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Güzel sistem umarım emeginizin karşılıgını alırsınız

• Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Güncelleme yapıldı.
Artık kendi uygulamanızı girip takipçilerinizi kendi uygulamanıza topluyorsunuz.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
10 numara 5 yıldız

wmaraci
wmaraci

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Her gece 00.00'da temizleniyor derken yani uygulamaya katılanlar mı siliniyor ?

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Vay be, hakkaten süper ötesi düşünülmüş bir sistem yapmışsınız hocam. Tebrik ederim

• Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Civan Demir adlı üyeden alıntı

Her gece 00.00'da temizleniyor derken yani uygulamaya katılanlar mı siliniyor ?

Uygulamadan çıkan yani uygulamayı twitter profilinden kaldırmış kullanıcılar temizleniyor.

Ek Olarak: Sistem güncellenmiştir Arkadaşlar. Artık kendi uygulamalarınızın apilerini ekleyebiliyorsunuz.

undefined undefined Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Social Media Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 26 / 49
  • Ticaret 5, (%100)
Sistem çalışmıyor sitemi kuruyorum yonetimpanelinden girişe basınca hiçbir şey olmuyor hata var sanırım lütfen düzeltin.

EmreGuven EmreGuven emree.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1519
  • Beğeniler 470 / 433
  • Ticaret 35, (%100)
Sisteme girdim herşeyi yaptım, test bile ettim gayet başarılı çalışıyor: http://serii.takip.fr/

limos3425 limos3425 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

trankoff adlı üyeden alıntı

Sisteme girdim herşeyi yaptım, test bile ettim gayet başarılı çalışıyor: http://serii.takip.fr/

naısl kurdun ya ben herseyı yapıyom sıteyı ac dıyorum anasayfaya yonlendırılıyorum :(

Ek Olarak: AHAA KARDESIM YANLISLIKLA DENIYIM DEDIM ACILDI DIGER TURLU ACAMADIM :D

Ek Olarak:

cattcom adlı üyeden alıntı

Uygulamadan çıkan yani uygulamayı twitter profilinden kaldırmış kullanıcılar temizleniyor.

Ek Olarak: Sistem güncellenmiştir Arkadaşlar. Artık kendi uygulamalarınızın apilerini ekleyebiliyorsunuz.

bi çalısıyor bi çalısmıyor kardeşim şimdi rasgele sansa salladım baktım kurdu tekrar denıyorum sıteyı ac dıyorum anasayfa yonlendırıyor yardım lütfen

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al