wmaraci reklam

Öne çıkarılmış resim ekleme sayfası

3 Mesajlar 493 Okunma
wmaraci reklam

iceberk iceberk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek makina mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba,

mevcut sitemi, alan adının uygun olmaması nedeniyle yeni bir alan adına taşıdım. taşırken bazı sorunlar yaşadım ve o sorunların bazıları da devam ediyor. mesela hiçbir resim ortam kütüphanesinde gözükmedi. bütün yazılardaki öne çıkarılmış görseller iptal oldu bu nedenle. ben de resimleri tek tek elle öne çıkarılmış görsel olarak seçiyorum her konuya girip.

ama şöyle bir durum var. belki çok önemsiz gibi gözükebilir ama basit hatalara da yol açabilir. normalde konuya yeni resim yükledikten sonra öne çıkarılmış görseli seç dediğimiz zaman en son yüklenen resim seçili olarak medya kütüphanesini açması gerekir. bende ise ekteki resimde gösterildiği gibi şu an kırık bir resim seçili olarak geliyor ve son yüklenen resimler ondan sonra gösteriyor. bu kırık resimden nasıl kurtulabilirim?

şimdiden teşekkürler

wmaraci
reklam

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam resimler Yeni taşıdınız Sunucuya yüklenmiş mi ?

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

iceberk iceberk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek makina mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
ftp den yuklenmişti ama bu sorundan dolayı hepsini sildim, acaba ortam kütüpanesinde resim yok ama klasörde resim var diye böle bir sorun oldu düşüncesiyle. ama sildikten sonra da değişen birşey olmadı. konunun içine girip resmi yüklüyorum daha sonra da öne çıkarılmış resim olarak seçmek istediğimde ekteki şekilde geliyor. normalde çok sorun değil ama bazen dalıp direk ilk geleni seçip kaydedebiliriz ve bu da sorun çıkartır diye düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al