wmaraci reklam

Böyle Bir Web Sitesini Yapabilecek?

4 Mesajlar 525 Okunma
smmexpress

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar filmhafizasi . com tarzı bir websitesi kodlaması kaç liraya mal olur? Aranızda bu tarz bir websitesini ben yapabilirim, anahtar teslim ederim diyen bildiğiniz/tanıdığınız var mı? freelance olarak bu işi yapabilecek arkadaş ile hem tanışmak hem iş yapmak istiyorum.

*kullanıcı girişi ve kayıt
*kullanıcıların sitedeki tanıtımlara yorum yapabilmesi
*kullanıcıların kendi aralarında pm atabilmesi
*oda tarzı kategorilere kullanıcıların abone olabilmesi
*içerik sinema olacağı için arama kısmında detaylı olarak (yıl, yönetmen, film adı) gibi opsiyonlara da yer verilmesi.
*sitenin tasarımı retro olacak. kesinlikle teknolojik bir şey istemiyorum. o tarza yakın olabilir.
*en önemlisi de joomla, drupal, wp gibi hazır sistem olmayacak.

geriye kalanlar için siteye şöyle bir göz gezdirmenizde fayda var. zaten iletişim/etkinlikler v.b blog tarzı olacağını söylememe gerek yok. bana fiyat teklifi ve yaptığınız işler ilgili pm atarsanız geri dönüş yapabilirim.

şunu da söylemem gerekiyor ki, ben bu websitesinden gelir v.s elde edemeyeceğim. yalnızca yüzyüze görüşeceğim bazı üyelerle söyleşiler, toplantılar ya da sinema gösterimleri düzenleyeceğim ki ancak yıl sonuna kadar ismimi duyurabileyim. yani ilk etapta sitenin ulaşılabilirliliği ve işlevselliği geliyor ki, burada sitenin kendinden çok yapanı da pay sahibi olacak. olur ya, yarın bir gün sponsor v.s alırım. o zaman sitenin sahibini de altta belirtirim, kendisi de sonraki işlerden kar elde edebilsin. hem de ilerleyen günlerde başka bir projem olursa onunla da çalışabileyim.

çok uçuk rakamlar vermeyin, işin bu kısmını da düşünün. pm atın ve işlerinizi de belirtin lütfen.

✂------------------------
wmaraci
reklam

seozone seozone Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 60 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 2 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşım sitede hazır script kullanılıyor . Wordpress tabanlı bir web sitesi

yUsUfAbaLi yUsUfAbaLi Wordpress Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 739
  • Beğeniler 123 / 182
  • Ticaret 60, (%100)
Temanın orjinal Demosu : http://themeforest.net/item/hot-topix-modern-wordpress-magazine-theme/full_screen_preview/4641602

Wordpress Temasıdır

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)

merhaba, tasarımı değiştirip wordpress'e geçiş yaptılar. Daha önceki tasarımları kendilerine aitti ve özel kodlamaydı. Teşekkür ederim.

✂------------------------
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al