wmaraci reklam
lidertakipci

GoDaddy Hakkinda Sorular

21 Mesajlar 3.143 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bossturkey bossturkey Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 6, (%100)

WANTED adlı üyeden alıntı

hocam vallaha host işinde bende cuvalladim bir çok host denedim kimisi dolandirici cikti kimisi çok pahaliydi zırt pırt paket yukselt cpu cok diyip durdu en son kapattim worpdressleri tekrar bloggera geçtim domaini aliyorum yönlendiriyorum kafam rahat ciddi projelerim yok kendimi geliştirmek adına takılıyorum

okuduklarima göre:

hostgator çok iyi diyorlar

bide anindahosting deneyin bi onlardan memnun kaldım ama biraz pahali

sanirim en uygunu godaddy.com bu yuzden sinirsiz host kiralayacagim Economy paketinde 100gb disk veriyor ben sinirsiz kiraladigim icin anlasilmasi zor olur sonra sitem gelisince Private Server kiralarim 100 dolar aylik parasini cikarmaya baslayinca sonrada gelirleri ile yukselticem baska yolu yok en ucuz maliyeti bu sizce nasil uygunmu cabuk anlasilirmi dosya upload sitesi actigim

wmaraci
reklam

Buhara Buhara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 126 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Godaddy tavsiye etmiyorum çünkü tr datacenter ları yok. hostinger dan da aldım godaddy den de aldım 2 sinde de gec acılıyıo site. cünkü yabancı lokasyon

• Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 6, (%100)

Buhara adlı üyeden alıntı

Godaddy tavsiye etmiyorum çünkü tr datacenter ları yok. hostinger dan da aldım godaddy den de aldım 2 sinde de gec acılıyıo site. cünkü yabancı lokasyon

ne kadarlik bir gecikmeden bahsediyorsunuz?

Buhara Buhara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 126 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

bossturkey adlı üyeden alıntı

ne kadarlik bir gecikmeden bahsediyorsunuz?

söyle örnek veriyim 1 adet bile dosya yüklü degilken siteye giris 2 saniye felan sürüyodu. Hele ftp de dosya yüklemek cin iskencesi..

wmaraci
wmaraci

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam dosya upload sitelerine izin vermez kimse sunucun olursa tamam yaparsın ama başka türlü izin vermez kimse adult dosya yüklerlerse devlet çöker başına yani tehlikeli iş ayrıca adamın sunucunda fazla alan kaplarsın o yüzden kimse izin vermez

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
Hocam parana yazik vallaha bence hiç girme bu işe kendi hostun olmadığı surece para israfi
Buhara

kişi bu mesajı beğendi.

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

• Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 6, (%100)

WANTED adlı üyeden alıntı

Hocam parana yazik vallaha bence hiç girme bu işe kendi hostun olmadığı surece para israfi

kelebek adlı üyeden alıntı

Hocam dosya upload sitelerine izin vermez kimse sunucun olursa tamam yaparsın ama başka türlü izin vermez kimse adult dosya yüklerlerse devlet çöker başına yani tehlikeli iş ayrıca adamın sunucunda fazla alan kaplarsın o yüzden kimse izin vermez

Saolun yorumlariniz icin ama ben deniyecegim kullanim sozlesmesinde dosyayi yukleyen kisiye ait oldugunu sucun belirtirim tek sorun site fazla gelismeden kapanmasi aylik 100 dolar yapacak seviyeye gelince Private Server kilayacagim sonrasida yavas yavas buyumek hedefim

not: onerdiginiz bir alan adi varmi akilda kalici

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

Saolun yorumlariniz icin ama ben deniyecegim kullanim sozlesmesinde dosyayi yukleyen kisiye ait oldugunu sucun belirtirim tek sorun site fazla gelismeden kapanmasi aylik 100 dolar yapacak seviyeye gelince Private Server kilayacagim sonrasida yavas yavas buyumek hedefim

not: onerdiginiz bir alan adi varmi akilda kalici

Yahu host ile olmaz ki işin hala niye inanmak istemiyorsun. Ne kadar trafik ve alan yer biliyormusun upload sitesi... Sınırsız diye birşey yok zaten olamaz.

100 dolardan bahsediyorsun. Başlangıç için bile en az 1000 dolara ihtiyacın var. Tek bir sunucu da ancak başlangıçta yeterli olur. Dosya Upload sitesi işi yapanların hepsinin trilyonluk datacenterları var.

Biz bugüne kadar niye girmiyoruz veya niye başkaları yapmıyor sanıyorsun bu işi. Hem kar oranı düşük, hem pahalı, hemde çok riskli...

Neyse bir dene de ağzın yansın bakalım.

• Üyelik 02.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 6, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

Yahu host ile olmaz ki işin hala niye inanmak istemiyorsun. Ne kadar trafik ve alan yer biliyormusun upload sitesi... Sınırsız diye birşey yok zaten olamaz.

100 dolardan bahsediyorsun. Başlangıç için bile en az 1000 dolara ihtiyacın var. Tek bir sunucu da ancak başlangıçta yeterli olur. Dosya Upload sitesi işi yapanların hepsinin trilyonluk datacenterları var.

Biz bugüne kadar niye girmiyoruz veya niye başkaları yapmıyor sanıyorsun bu işi. Hem kar oranı düşük, hem pahalı, hemde çok riskli...

Neyse bir dene de ağzın yansın bakalım.

asagilayici tavrinizi gormezden gelerek soyluyorum ben denemek istiyorum sonucu zaman gostericek

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

asagilayici tavrinizi gormezden gelerek soyluyorum ben denemek istiyorum sonucu zaman gostericek

Aşağılayan yok seni. Sadece gerçeklere kulaklarını tıkıyorsun. Karar senin sonuçta...

Hiç araştırma yapmamışsın fayda/maliyet hesabı çıkarmamışsın bizde sana burada hesap çıkardık o kadar... Sen upload sitesiyle bir blog giderlerini eş tutuyorsun.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al