wmaraci reklam
lidertakipci

Bot fiyatlari nedir?

18 Mesajlar 2.330 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HeRaM HeRaM Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 7 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

dursunkoca adlı üyeden alıntı

Tabi hocam derdinizi anladım sizde beni yanlış anlamayın :)
şöyle bir örnek vereyim; ankarada parmak oynatmak 300 lira istanbuld'a 1000 lira en kötü ve ben ankaradayım :)))

bbulakbasar adlı üyeden alıntı

ortalama bir fiyat ne çok yüksek ne çok az. iyi bir pazarlıkla ortasını bulabilirdiniz :)

Gayet iyi anladım hepinize teşekkür ederim :) şimdi bi ozur mesajı atmalıyım sanırım :) her yiğidin yoğurt yiyişi farklıymış :)
bbulakbasar dursunkoca

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

dursunkoca dursunkoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 65 / 56
  • Ticaret 16, (%100)
:)) valla öyle dostum rica ederim ne demek hayırlı işler olsun
HeRaM

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 7 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

jasper adlı üyeden alıntı

hocam bağırmak değil tavrınız hoş değil bunu anlatmak istemiştim sadece piyasa diye birşey yok. bu ekmek değil ki yahu...
hadi diyelim sigara 10 tl size yazarken botu bir paket sigarası gitti.adam bu botu yazmayı öğrenene kadar harcadığı emek dışında zaman ve psikolojik sağlıkta var bunu 50 tl ile ödeyebilir misiniz?

Yahu hocam siz haklısınız bişey demiyorum bağırmak kelimesinide orada sakayla karışık kullandım ben sizi anladım merak etmeyin ben sadece şu 5-10 liraya yazan kişileri sürekli görünce bu fiyat yüksek geldi bende yanlış bi tepki vermişim içimde kaldı bi açayım konu sizlere sorayım danisayim dedim benimde kötü bi niyetim yok yani :)

jasper jasper WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 262
  • Beğeniler 17 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
durumun anlaşılmasına sevindim. hocam sizede bir tavsiyede bulunayım isterseniz. bende bot yazıyorum ama 5 10 tl ye değil tabiki yazdığım botun arkasında olurum her zaman. 300 tl ye bir bot yazdım mesela bot 1 hafta sonra patladı. normalde bu benim problemim değil ama karşı site kodlarını gizledi. bende müşterim mağdur olmaması açısından başka bir siteye bot yazdım işini gördü. şuan çatır çatır çekiyor yaklaşık 2 aydır. şunu demek istiyorum ki 10 tl ye yazdıracağınız yada 50 tl ye yazdıracağınız bot işinizi tam anlamıyla görmeyeceği gibi destekte alamazsınız. 50 tl ye adam bir gün oturur pc başında 2. gün bulamazsınız... :)

favoridus.com
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 7 / 14
  • Ticaret 1, (%100)

jasper adlı üyeden alıntı

durumun anlaşılmasına sevindim. hocam sizede bir tavsiyede bulunayım isterseniz. bende bot yazıyorum ama 5 10 tl ye değil tabiki yazdığım botun arkasında olurum her zaman. 300 tl ye bir bot yazdım mesela bot 1 hafta sonra patladı. normalde bu benim problemim değil ama karşı site kodlarını gizledi. bende müşterim mağdur olmaması açısından başka bir siteye bot yazdım işini gördü. şuan çatır çatır çekiyor yaklaşık 2 aydır. şunu demek istiyorum ki 10 tl ye yazdıracağınız yada 50 tl ye yazdıracağınız bot işinizi tam anlamıyla görmeyeceği gibi destekte alamazsınız. 50 tl ye adam bir gün oturur pc başında 2. gün bulamazsınız... :)

Son derece haklısınız hocam valla uzun uzun yazıp zaman ayırdığınız için ayrı beni aydinlattiginiz için ayrı teşekkür ederim size :)

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
bi incicpas resim botu yazdirdim sadece manuel 20 liraydi acayip işimi gördu :) bence 50 lira bile ederdi o bot

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
50 den başlar

BlacKStorM BlacKStorM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
bot ne botu olacak detaylı bilgi verirseniz net olabilecek fiyatı söylerim ve yazabilirimde

PHPBOT.NET Haber Botu Servisi
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al