freelance iş ilanları

Twitter kapatıldı!

216 Mesajlar 37.978 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AvaRe AvaRe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 37 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Videolar geliyor da onun telaşı mı bu diyeceğim ama bunların kafası basmıyor mu internette engel olmadığına, ancak o siteyi domainden kaldırman gerekir.

Ya da sokakları karıştırıp mağdur edebiyatı yapacaklar yine
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
Yok öyle arkadaş devlet aleyhinde atıp tutmalar. Herkes beğenememiş ama bunun olması gerekiyordu. Ya adam gibi kullanmasını öğreniriz ya da kullanamıyorsak kullanamayız. Bu kadar basit. İnsanları örgütlemek, insanlara burası aracılığı ile ulaşmak iş çevirmek kimsenin haddine olamaz..

Herkes sanıyorki bu twet'ler başbakan'a. Bu devlete yapılan bir terbiyesizliktir. Kim kimin ayağına bassa twet atıyor. ortalığı ayağa kaldırmaya çalışıyor. Eğer devletin bekası bunu gerektiriyorsa kapansın arkadaşım.

Özgürlükmüş. Yemişim özgürlüğü. Hangi devlet özgür, hangi millet özgür ? Bizim ayağımıza basılıyor twitter yüzünden millet'de kapatıldı diye devlete sövüyor.

Amerika'yı da sallamasın bakalım twitter yetkilileri twitter diye firma kalıyor mu ? Kim de onlar bizi sallamıyor. Onlar bizi sallamıyorlarsa kapatılsın arkadaşım. O kadar. Biraz düşünün be. Sizin ülkeniz bir twitter sahipleri tarafından bile sallanılmıyor ve siz kalkmış twitter de twitter...
AlperenMedya MehmetARIK

kişi bu mesajı beğendi.

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Beyler adamlarada hak verin(!) Bu twitter denen meret yuzunden her haltlari aciga cikiyor @fuatavni den iyi tirsmislar. Adam akpde baya yetkili, bilgi sizdiriyor ve bulamiyorlar. Ayrica 3 gun onca suleymansah turbesiyle alakali suriyeye gircekler dedi bugun bakan taner aciklama yapti turbeyi isid ele gecirdi girebiliriz diye :D

Hucukii Hucukii </ismailcaakir> Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 57 / 78
  • Ticaret 8, (%100)
Twitter'da gördüğüm hoş tweet'lerden :)

Bencede twitter kapansın ki bu adamın gidişi garanti olsun..ondan sonra açtırırız..

Yalnız Twitter'ın yasaklandığı gün aynı zamanda en çok twitin atıldığı gün olarak Dünya'yı bir kez daha şaşırtıcaz.
fevzib

kişi bu mesajı beğendi.

Develops everything always..
wmaraci
wmaraci

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)

Byaliozer adlı üyeden alıntı

Yok öyle arkadaş devlet aleyhinde atıp tutmalar. Herkes beğenememiş ama bunun olması gerekiyordu. Ya adam gibi kullanmasını öğreniriz ya da kullanamıyorsak kullanamayız. Bu kadar basit. İnsanları örgütlemek, insanlara burası aracılığı ile ulaşmak iş çevirmek kimsenin haddine olamaz..

Herkes sanıyorki bu twet'ler başbakan'a. Bu devlete yapılan bir terbiyesizliktir. Kim kimin ayağına bassa twet atıyor. ortalığı ayağa kaldırmaya çalışıyor. Eğer devletin bekası bunu gerektiriyorsa kapansın arkadaşım.

Özgürlükmüş. Yemişim özgürlüğü. Hangi devlet özgür, hangi millet özgür ? Bizim ayağımıza basılıyor twitter yüzünden millet'de kapatıldı diye devlete sövüyor.

Amerika'yı da sallamasın bakalım twitter yetkilileri twitter diye firma kalıyor mu ? Kim de onlar bizi sallamıyor. Onlar bizi sallamıyorlarsa kapatılsın arkadaşım. O kadar. Biraz düşünün be. Sizin ülkeniz bir twitter sahipleri tarafından bile sallanılmıyor ve siz kalkmış twitter de twitter...

Kusura bakma ama yorumunda zekâ kirintisi aradim, bulamadim.. yok devletin bekasiymis bilmem ne. Hukumetle devlet arasindaki farki algilayin birader. Tweetlerle ulke devlet yikilmaz ama hukumet yikilir. Her yaptigin ortaya cikiyorsa eger.
Rekomedya mertkytrk Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

Cadde Media Cadde Media Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek MAKİNA RESSAMI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 916
  • Beğeniler 4 / 154
  • Ticaret 14, (%100)
Kuşlar uçmayı hak eder.

HeRaM HeRaM Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 7 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Ya ben burda hala bu engellemeleri savunan insanları görünce yemin ediyorum size sinir krizi geçiriyorum ya az beyninizi kullanın sözüm bu kadardır başkada bir şey demeyeceğim forum kuralları ve üyelere saygilar :D
Okeskin mertkytrk Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

AvaRe AvaRe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 37 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Byaliozer adlı üyeden alıntı

Her yerde başımıza demokrasi havarisi kesilenlere bak sen, işlerine gelmedi mi ne hukuk tanıyorlar ne demokrasi.Hırsızların bekasını düşünmeye ne zaman başladı bu millet, devlet falan kimin umrunda koltuk gitmesin yeter
bigcity mertkytrk Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

mehmetali mehmetali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 2, (%100)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Kusura bakma ama yorumunda zekâ kirintisi aradim, bulamadim.. yok devletin bekasiymis bilmem ne. Hukumetle devlet arasindaki farki algilayin birader. Tweetlerle ulke devlet yikilmaz ama hukumet yikilir. Her yaptigin ortaya cikiyorsa eger.

Asıl sen kusura bakma bilader senın düşünce yönetiminde sıkıntı var deevletin içindeki gizli bilgileri sen alıp wikileks gibi yayınlarsan devlet buna mecburdur bir önlem almaya
SmmUzmani

kişi bu mesajı beğendi.

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Ya arkadaşım herşeyi geç tamam mı. ? Bırak devleti hükemeti başbakanı twetleri..

Senin ülken twitter yüzünden bir sorunla karşı karşıya mı ? Evet.

Devlet tarafından davalar açılmış mı ? Evet

Twitter ile iletişime geçiliyor bu konular hakkında bir çözüm bulmak için. Fakat twitter yetkilileri "Türkiye" yi sallamıyor. Senin ülkeni sallamıyor.

Ve sen şimdi kalkıp twitter'ın terbiyesizliğine mi sayıcaksın ? yoksa o kapattı, şu sebepten kapattı, işine geldi vs mi diyeceksin.

Bak diyorum herşeyi unut, senin ülken sallanmamış, kale alınmamış..O kararı veren başbakan değil. O kararı veren cumhuriyet anayasası. Onun lafına itibar etmeyen bir şirket kale almayan şirket, benim gözümde bitmiştir.
mehmetali

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al