freelance iş ilanları

Twitter kapatıldı!

216 Mesajlar 37.873 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AvaRe AvaRe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 37 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Byaliozer adlı üyeden alıntı

Ahh ahh. Sanıyorsun ki ben başbakanı tutuyorum demi ? Mesajımda yazdım ama tekrar belirteyim.. Benim ülkemin kararını sallamayan bir şirket'i, ülkem sınırlarında girilmesini istemem arkadaşım. O kadar. bu karar da tamamen kapatılma ise, helal olsun.

Facebook ile ilgili sorun çıksın ? Devletimizin anayasası görüşelim desin facebook sallamasın ? Oda kapatılsın..

Bu kadar basit.

Senin ülkenin kararı eğer anti-demokratik bir kararsa twitter bunu uygulamayacak tabii, Türkiye ne istemiş twitter'dan? Bugün binlerce polisi, yüzlerce hakimi savcıyı görevden alan, dinlediğimiz ses kayıtlarında ülkeyi mafyadan beter yöneten bir hükümete ve kendiden olmayan savcıları her kim olursa onu afaroz eden bir yönetime nasıl bu kadar güvenebiliyorsunuz bende bunu anlamıyorum.
mertkytrk Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

DarkJoueur adlı üyeden alıntı

Bendeki akıl sendede var insanları örgütlemek diyor bilinçsiz insanları demek istedin, bilgisiz insanları demek istedin ben neden örgütlenenler arasında değilim, neden polise taş atmıyorum , başbakana yaptıklarından dolayı sövmüyorum , düşünce özgürlüğünün kısıtlanması gibi saçma birşey olamaz çoğu yerde gereklidir , tamam haklısın yanlışda kullanılıyor ama sen nasıl burada bu kadar insan içinde farklı düşünüp, düşünceni yazıp savunuyorsan bir çok insanda twitter'da bunu yapıyor.

Hayır hocam savunmamalılar ve savunamazlar. Ya arkadaşlar olay basit. Twitter türkiye'yi sallamıyor. Sen sallamadığı için nasıl kızmassın ya anlamıyorum..

Not: Sen derken siz babında kullanıyorum şahsına değildir.

Yasemin81 Yasemin81 http://afrodits.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Devletin sırları açığa çıkıyor diye değil, yolsuzluklar, hırsızlıklar, hainlikler ortaya çıkarılıyor diye kapatıldı twitter...
Aliihsansaran mertkytrk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

AvaRe adlı üyeden alıntı

Senin ülkenin kararı eğer anti-demokratik bir kararsa twitter bunu uygulamayacak tabii, Türkiye ne istemiş twitter'dan? Bugün binlerce polisi, yüzlerce hakimi savcıyı görevden alan, dinlediğimiz ses kayıtlarında ülkeyi mafyadan beter yöneten bir hükümete ve kendiden olmayan savcıları her kim olursa onu afaroz eden bir yönetime nasıl bu kadar güvenebiliyorsunuz bende bunu anlamıyorum.

Hala hükümet diyorsun ya. Anlamıyorum nasıl bunları diyebiliyorsun. Hocam herşeyi unut. Bu işin içerisinde senin yargın var. Senin anayasa hükümetinin bir kararı var. anayasa mahkeme kararınıda mı bu başbakan veriyor ya.

Senin en yüksek mercin bu kararı vermiş ve senin o çok benimsediğin özgürlük firması sallamamış. Senin başbakanını değil senin devletini devletini ! Bana hala yok savcı ataması yok afaroz bilmem ne diyorsun.
mehmetali

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Aliihsansaran Aliihsansaran Türk büyüktür,üstündür! E-Mail Onaysız
  • Üyelik 07.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1568
  • Beğeniler 31 / 308
  • Ticaret 2, (%50)
Ali kardeş sen yanlis yerden vuruyorsun :) ya twitterdan orgutleniyolar vs de ya basbakan kapattiysa vardir bildigi de ya da demokrasiye mudahale de :)

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)

Hala hükümet diyorsun ya. Anlamıyorum nasıl bunları diyebiliyorsun. Hocam herşeyi unut. Bu işin içerisinde senin yargın var. Senin anayasa hükümetinin bir kararı var. anayasa mahkeme kararınıda mı bu başbakan veriyor ya.

Senin en yüksek mercin bu kararı vermiş ve senin o çok benimsediğin özgürlük firması sallamamış. Senin başbakanını değil senin devletini devletini ! Bana hala yok savcı ataması yok afaroz bilmem ne diyorsun.

Başbakan yapıyor tabiiki.
"Twitter'ın mwitter'ın kökünü kazıyacağız" RTE
mertkytrk Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Ali kardeş sen yanlis yerden vuruyorsun :) ya twitterdan orgutleniyolar vs de ya basbakan kapattiysa vardir bildigi de ya da demokrasiye mudahale de :)

Neden hocam başka yerden :) Gerçekten anlam veremiyorum. Ben bu çıkan haberleri sizden habersiz mi okuyorum acaba. En son yayınlanan makaleyi eminim okumuşsunuzdur ve buna karşı yapılan birşey.

Twitter'dan örgütlenme var mı ? Var. Ama facebook'dan da var o zaman orasıda kapanmalı. Kapanmadığına göre ekstra bir durum var demektir. Hatta kimse 140 kelimeyle çokca örgütlenemez de. bu konuda facebook daha öndedir. Bu arada twitter kullanmıyorum kaç kelime bilmiyorum.

Başbakan kapatmadığı için bir bildiği var diyemem. Ama kapatmasında etkin rol oynamıştır ve 1 kişinin kararı olamayacağı için bir bildikleri var diyebilirim.

Demokrasiye müdahale olduğunu düşünüyorum lakin dediğim gibi bu devlet'e, esnafa, insanları köte yola sürüklemeyi arttırıyorsa o yolda kullanılıyorsa varsın burada demokrasi işlemesin..

AvaRe AvaRe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 37 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Byaliozer, sana burada Türkiye'nin sallanmadığı olayları sayfalarca yazabilirim ve Türkiye'nin bu konularda hangi adımları attığını ülkenin itibarının ne durumda olduğunu gösteririm.Bizim bildiğimiz bir gerçek var bu gerçek bu ülkede başbakanın emri olmadan hiçbir adım atılmaz ki bunu akıl süzgecinden geçirirsek twitterla hükümetin savaşını senin söyleminle devletin savaşını bilmiyor değiliz, ve bunun Türkiye'nin itibarıyla ilgili kapama olduğunu düşünmeni aşırı saf duygularına veriyorum.
mertkytrk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

Mertcan adlı üyeden alıntı

Başbakan yapıyor tabiiki.
"Twitter'ın mwitter'ın kökünü kazıyacağız" RTE

Hocam ben bursa'da yaşıyorum ve miting'e bizzat katıldım. Bu sözü ve daha farklı şeyler de kullandı fakat başbakan kapattı demeniz gerçekten çok basit olmuş..

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 460
  • Ticaret 18, (%100)
manidar bir olay da ; yasağı savunanların dns değiştirip tweet atması :)
asilturk1 mertkytrk Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al