wmaraci reklam
lidertakipci

Kötü bir hafta idi, kötü final oldu

3 Mesajlar 597 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

stratejist stratejist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 20 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Ülke gündeminde negatif olaylar peşpeşe olduğundan, gündemi baz alarak iyi bir haftaydı dieyebileceğimiz zamanları unuttuk. Bireysel anlamda ise ruh halimiz güncele teslim olmak zorunda değil elbette, bir sipariş alırız keyifleniriz, bir işi teslime deriz kafamız rahatlar, yeni bir tasarım çizeriz kendimizce mutlu oluruz şöyle karşısına geçip, güzel oldu lan der, gülümseriz kendimizce, bazen fikir fırtınaları yapar oturaklı bir fikir buluruz, heyecanı bize 10 gün mesir macunu etkisi yaparda bazen farkına bile varmayız. Velhasılı İşlerde böyle sebeplerden, özel hayatta bir dost sohbetinden, kimimiz çıkıp koşarak, kimimiz arabayla gezerek, bazılarımız bir bira içerek, bazılarımızda camide yada kendi dünyasında ibadet ederek ekstra mutluluk katar.

Bu hafta ise daha gelirken kötü geçeceğine dair söylentiler ayyukta idi, herkes kendi açısından bakıyordu, dayanakları farklı idi ama böyle bir hava esiyordu, şu anki bana bu yazıyı yadıran ruh halini buna bağlamaya çalışsam da artık son olaydada şiştim, dayanamadım, pek yerimi bilmiyorum ama daha yeni takılmaya başladığım burada paylaşmak istedim. İnsanı en iyi meslektaşları anlar sonuçta. Dostlar salı sabahından bugün öğle saatlerine kadar saldırı aldı vps im, arada neler olduğunu yazmayıım detaylıca, ruh halimden bahsedeyim, sürekli beyaz led ampül yanarak aydınlanmak zorunda olan odamda çakılı kaldım 4 gün boyunca, uyku falan karıştı alt üst, (bilirsiniz bunu, meslektaşız nede olsa) yıprandım, gerildim, boşa giden zamanım maddi oalrak yordu, çözüm yolu arakende maddi kayıplar devam etti, prestij kaybı eklendi ve en son moral kaybıyla dibe vurdu. Neyseki bugün öğleden sonra saldırılar dindirilip farklı hostlara dağıtmaya başladım vs. uzatmayım.

2 saat akdar oldu etkisinden çıkamadığım için yazıp rahatlamak istedim, final sahnesine geçerken içimin ne akdar acıdığını kelimelere dökebilcekmiyim merak ediyorum. Siz olsanız ne hissederdiniz derken acaba hiç bahsetmesemde başkalarını da üzmesemmi diyede geliyor aklıma, sonuçta bu yazı plansız, spontane konuşur moddda, lütfen mazur görün tamamen spontane ve rahatlamak için günlük tadında, lakin birileri görmeliki rahatlmalıydım. Mutfağa yapılan yemeğe bakmaya gittim, çok az uğradığım bi yerdir normalde, o an girmiş bulundum derken pencerenin önünden bi beyazlık geçti nooluyo diye baktığımda gördüğüm sahne iki köpeğin bir kediyi aynı anda yakaladığı andı, ben pencereyi açıp bağırana kadar geçen sürede (2 sn.) havada sallayıp ciddi zarar verdiler, kan yoktu ama havada savrulunca sanırım boynu kırıldıköpekler giderken boynunu yavaşça yere bırakırken son nefesini verdiği çok belli oldu. Dışarı koştum baktım, hiç hayat belirtisi yoktu, gözünün ışığı gitmişti maalesef. Çok üzüldüm bu sahneye şahit olduğum için, başında bekledim belki nefes alır diye, maalesef o an gitmişti, hamileydi, doğuracak yer arıyordu duyuyordum. Velhasılı kafamı dağıtmak için son iki saattir ne yaptıysam sahne gözümün önünden gitmedi, bende paylaşıp rahatlamak istedim.

Nefes alamadığım, kayıplarla biten haftanın tam rahatlamaya başladığım anlarında bu olayda kapak oldu, gerçekten çok koydu.

wmaraci
reklam

khazadum khazadum Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek SEO Executive & SEO Analyst
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 34 / 84
  • Ticaret 3, (%100)
Allah her şeyin hayırlısını nasip etsin inşallah.
stratejist

kişi bu mesajı beğendi.

stratejist stratejist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 20 / 10
  • Ticaret 4, (%100)
Amin, cümlemizin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al