wmaraci reklam

Twitter kapatıldı!

216 Mesajlar 35.677 Okunma
smmexpress

Yasemin81 Yasemin81 http://afrodits.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

katilcenin adlı üyeden alıntı

Yalan söyleyeni Allah biliyor rahat olunuz. Çoluk çocuk diye ifade ettiğin kişi benim galiba. Saygıdan bahsediyorsun fakat saygının ne demek olduğunu bilmiyorsun.

Tayyip ağzı ve zihniyeti işte; onlar,onlaaaaaarrrrrrrr

Şu ifadeyle neyi amaçladığını gerçekten merak ediyorum?

Yahu tamam ben yalancıyım.
Tayyipçi yazdın sildin dedin, şimdi oradan alıntı yaptın, bak bakalım silinmiş mi?
Hala silmişsin diyorsun yazı orada...
İroni yaptım diyorum ama anlamak bu kadar mı güç? Allah aşkına bu kadar mı güç?
Allah biliyor yalan söyleyeni diyorsun, fakat neye dayanarak diyorsun arkadaş silinmemiş işte hala bir de Allah Allah diyorsun yaaa...
Ben saygı bilmem haklısın, konuya seviyesiz diye ilk giren bendim hatta.
Hadi Allah'ı bu işe de karıştır

Yetti beee
Yönetim nerde yaaaa
Yetti bu kadar kendine gel, insan gibi siyaset konuşuluyorsa onu konuş
Sen kim oluyorsun da karşındakine seviyesiz, saygısız deme hakkını kendinde görüyorsun, yeter ya haddini bil artık haddini
İstediğiniz oldu, zorla çektiniz tartışmaya
Ama yalan deyip durdun ya, Allah yalan söyleyeni biliyor diye kelime oyunu yaptın ya, pes diyorum.

wmaraci
reklam

YunusG YunusG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 40 / 70
  • Ticaret 32, (%100)
Sadece tebessüm edip susuyorum bu mesajınızın ardından :)

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)
bu konu çok uzadı twitter den baş örtüsüne kadar gelmiş madem öyle olmuş bende bir kaç şey yazayım

Masonluk kaynak

Masonluk, Ortaçağ'daki ve Rönesans'taki zanaat örgütünün değişik bir biçimde devamı olarak ortaya çıkmaktadır. Operatif masonluk, duvarcılık mesleğini beden çalışmasıyla ve elle yapılan zanaatkarların kurmuş olduğu meslek birliklerinden ortaya çıkmıştır. Ortaçağ'da katedral ve kiliseleri inşa eden duvarcı ustalarına mason diye hitap edilmiştir. Bu zanaatkarların mesleki sırları saklamaları için aralarında kullandıkları sembolik anlamlar taşıyan kelimeler ve rumuzlar olmuştur. Aynı zamanda Tanrı'nın evini inşa ettikleri için halk ve din görevlileri arasında masonlar yani duvarcı işçileri kutsal olarak kabul edilmişlerdir. Operatif masonlar toplandıkları loncalarda çalışmalar yapıyorlardı. Aralarında Çırak, Kalfa ve Usta olarak belirlenmiş, becerilerine ve bilgi birikimlerine göre şekillenen bir derece sistemi mevcut olmuştur.

Büyük Ortadoğu Projesi

şimdi bunları bir okuyup kurgulayın size ne tanıdık geldi burada çırak kalfa usta BOP eş başkanı hımmm peki yahudi cesaret ödülü alan tek Müslüman kim hiç araştırdınız mı

Kuranı kerimin bile oku diyerek başlamıştır ama bizler okumayı bir kenara bıraktık gözlerimizi kapatıp söylenenlere inandık biraz okuyun

khazadum khazadum Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek SEO Executive & SEO Analyst
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 463
  • Beğeniler 34 / 84
  • Ticaret 3, (%100)
Bugün bir düzelme felanmı var acaba dün akşam girmeyen twitter bugün açılıyor bende hiç bir şekilde dns felan yok kullanmıyorum.

wmaraci
wmaraci

donanma44 donanma44 Eğitmen Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 416
  • Beğeniler 200 / 91
  • Ticaret 1, (%100)
Odatv de çıkan haber de belirli bölgelerde twitterın normale döndüğü yazılı idi. Dönse de dönmese de Çin'den sonra yasaklı olan üçüncü dünya ülke görünümüne düşmek hiç iyi olmadı. Kanun çıkarken herkes sadece LİNKLERİN kapatılacağını söylüyordu.

Hangi hesaptan veya linkten kişilik haklarına saldırı varsa, şikayetçi olduğunuzda 4 saat içinde ilgili link kapatılacaktı !..

Şimdi bütün bir siteyi kullanıma kapattılar !

Verilen sözler tutulsun ve yasalar uygulansın ...

Evinkur Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat, Eşya Depolama ve Ofis Taşıma    

mertkytrk mertkytrk Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 26 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar bu twitter kapanmasını hatta, dünya da görüp görülebilecek en aptalca olay olabilecek, twitterı kapatan adamı girip twitterdan savunan arkadaşları; birde üstüne ben onları desteklemiyorum diyenlere oturgaçımla gülüyorum. lan böyle bir dünya olamaz ya, iki iyi cümle kurdu diye bir de bu insanlar düşüncelerinin doğru olduğunu zannediyorlar.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al