wmaraci reklam
lidertakipci

Siterobot sitesi ile ziyaretçi trafiğinizi artırın

12 Mesajlar 2.437 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
Farklı kitlelerde okuyucu sayısına ulaşarak ziyaretçi sayısını artırmak her blog yazarının önemli hedefleri arasındadır.Çünkü özenerek hazırladığınız yazılar okundukça değerlenir ve google da üst sıralara çıkar.Eğer yazdığınız yazıyı pazarlayamazsanız pek de bir kıymeti kalmaz.Bu yüzdenblog yazarları olabildiğince yazdıklarından internette bulunduğu ortamlarda bahseder ki arkadaş çevresi yazılardan haberi olsun ve google da bu yazıyı populer görerek üst sıralara taşısın.Bu ortamlar hepinizin bildiği gibi forumlar, başka sitelere yapılan yorumlar ve sosyal medya araçlarıdır.Bunlara ek olarak sizlere farklı bir servisten bahsetmek istiyorum :
Siterobot servisini duyan vardır sanırım.Alan adı alım-satım işlemlerinde güvenli bir şekilde ticaret yapmanıza imkan veriyor.Aynı zamanda
yeni servisleri website trafik değişim aracıyla blogunuza ziyaretçi gönderiyorlar ve bu ziyaretçiler sitenizde 1dk boyunca kalarak hitinizin
artışını sağlıyorlar
.Bu işlemi gerçekleştirmek için krediye sahip olmanız gerekir.Kredi ise siz siteleri ziyaret ettikçe kazanılan bir uygulama.
Siz ziyaret edeceksiniz kredi kazanacaksınız ve sizin siteniz görüntülendikçe krediniz azalacak.
Bu sistemi kullanmanız için yapmanız gereken ücretsiz bir şekilde siteye üye olmak
ve blogunuz eklemek.Site türkçe olduğundan kolayca bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Üyelik gerçekleştirdikten sonra hemen sol taraftaki menüden Website trafik değişim aracı linkini göreceksiniz.Buna tıklayın:

1. Açılan sayfada websitesi ekle linkine tıklayın ve sitenizi ekleyin.

2. Öncelik kısmına da 1 i işaretleyin.Değişiklikleri kaydedin.

Artık hesabınızda kredi olması durumunda siteniz başkaları tarafından 1 dk boyunca görüntülenecek ve kredinizden düşecektir.

Sitenize bu servis üzerinden ziyaretçi aldıkça trafik görüntüleme araçlarından bu işlemi takip edebilirsiniz:

Sistem başka arkadaşlarınıza kredi aktarmanıza ve ücret ödeyerek de kredi almanıza imkan veriyor.Eğer bu krediyi ücretsiz almak isterseniz kaynak linkinde belirttiğim yazımı paylaşmanız durumunda hesabınıza 250 kredi aktarıyorum.(elimde 10 kişi için kredi mevcut fazla olması durumunda ufak bir çekiliş yapmak zorudayım)
kaynak : Siterobot ile sitenizin ziyaretçi trafiğini artırın
bacaksizcocuk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Tam arada kaldım yani :D arada kaldığım konu yaptığın bu reklam forum kurallarına aykırı mı değil mi konusunda. Çünkü bu yaptığınızın yanlış olduğu belirtiliyor. Bence hocam konuzun içeriğini de buraya ekleyin. Duymuştum site robotunu ama detaylı öğrenmek isterim. Hani argo tabir var ya gösteriyorsun ama... :)

SevgidenHabersiz SevgidenHabersiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad e** y**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 24 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
Kardeş bence web sitene biraz özen göster üyelik onayı için mail gelmiyor.

~V''^~V^V'^~-----------------

http://ircdforum.com - http://hobichat.net

• Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)

SevgidenHabersiz adlı üyeden alıntı

Kardeş bence web sitene biraz özen göster üyelik onayı için mail gelmiyor.

Hangi üyelik onayı için mail gelmiyor anlamadım.Mail aboneliği için diyorsanız az önce denedim.Mail geldi

wmaraci
wmaraci

SevgidenHabersiz SevgidenHabersiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad e** y**
  • Mesajlar 755
  • Beğeniler 24 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
üyelik hocam onay geliyor ya maile gelmiyor.

~V''^~V^V'^~-----------------

http://ircdforum.com - http://hobichat.net

• Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
Hocam siterobot sitesi benim değil öncelikle

Konumuza gelirsek önemsiz klasörüne düşüyor olmasın.

"Merhaba,

Siterobot'ta ehliblog kullanıcı adıyla işlem yapmaya çok yakınsınız. Lütfen aşağıdaki linkin üzerine tıklayıp hesabınızı etkinleştirin.

https://siterobot.com/............

Hesabınızın etkinleştirilmesi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen aşağıdaki eposta adresi linkini kullanarak bize mesaj atın. Destek ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Aramıza katılmanızı heyecanla bekliyoruz.

Saygılarımızla"
Bana gelmişti.

Ek Olarak: 5 kişi için 250 kredi elimde mevcut.Almak isteyenlere verebilirim

Karacahan Karacahan Teknoloji Filozofu Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 15 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
siterobot.com, turkticaret.net in girişimi. Bu adamlar çok şahane işler çıkartıyorlar ama hep kısa yoldan daha fazla kazanalım mantığıyla gittikleri için tüm projeleri ellerinde patlıyor. Örnek: adhood.com, haberyazilimi.com, interbilet.com, hazirblog.com v.s. v.s. Birilerinin bu adamlara feragat ve fedakarlık kelimelerinin anlamlarını öğretmeleri lazım. siterobot.com giderek büyüyor ama internet sektörünün sahibinden.com u olabilmeleri için daha bi dünya yol var önlerinde.

Konuya dönecek olursak. İşe yarıyor mu bu sistem? Etki ediyor mu ziyaretçi trafiğine?

• Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
resimde de gösterdiğim üzere ziyaretçi trafiğinde artış oluyor.Bunu takip edebiliyorsunuz.Şu anda somut olarak bunu söyleyebilirim.

Karacahan Karacahan Teknoloji Filozofu Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 15 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkür ederim yeni bir blog kuruyorum denemeyi düşünüyorum ben de bunu.

Bilhos Bilhos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 73 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 31 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
Gayet güzel bir sistem. Ziyaretçi çekmek için, kredi kazanmak gerekiyor. Uğraşamam diyorsanız 1000 krediyi (Normalde 30 tl) 5 tl'ye veriyoruz. http://wmaraci.com/forum/genel-alisveris/1000-siterobot-kredisi-5tl-sitenize-organik-ziyaretci-cekin-127065.html?ustetasi=1

1.99 $'a DA/PA Değerli Domain Kaydedin | domain.bilhos.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al