freelance iş ilanları

kepsci.com | keps paylaşma meydanı

3 Mesajlar 638 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ktumit ktumit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad Ü** D**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
kepsci.com olarak sizlere keps paylaşma ortamı sunmaktayız. bunun için facebook yada twitter hesaplarınızın anasayfalarında sayfalarca düzensiz kepsler olmaktansa düzenli ve sizlerinde keps paylaşabileceği hesaplarla sizlere hizmet vermek istiyoruz.

beğendiğiniz kepsleri paylaşarak galeri yapma imkanı bulabilirsiniz. yayınlamak istemediğiniz kepsleri yalnızca profilinizde de bulundurabilirsiniz. sizde aramıza katılın kepsleri sosyal paylaşım hesaplarınızda paylaşın, yorum bırakın ya da beğenin..

buradan adresinden sitemizi ziyaret edebilir ya da buradan ile de kayıt olabilirsiniz.

umarım sitemizi beğenir aramıza en yakın zamanda katılırsınız.

olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum, eksiklerimi böylelikle düzeltirim..
dilsho

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

JestWeb JestWeb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 102
  • Beğeniler 32 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Sitenizi Çok Beğendim. Bir Site İncelerken Bu Kadar Eğlenmemiştim. Başarıalrınızı n Devamını Diliyorum. Öneri Olarak keps leri kategorilendirseniz daha Sağlıklı olur diye düşünüyorum. Nostalji Kepsler Siyasi kepsler Dizi Film kespler Yurdumdan kepsler ...

ktumit ktumit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad Ü** D**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
aslında kafamda bi süredir yer eden bişeydi bu dediğiniz ama site pek rehavet görmediği için hevesim kaçtı biraz pek kod yazmaya itmiyo beni bu durum haliyle. ama yorumunuzu dikkate alıp en kısa zamanda yapacağım. teşekkür ederim yorumunuz için :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al