freelance iş ilanları

google bana kafayı yedirtti

17 Mesajlar 1.833 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Aynı dalgalanmayı bende yaşıyorum. Kelimemde 2-10. sayfalar arasında gidip geliyor. Napmaya çalışıyor google belirsiz.

wmaraci
reklam

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)
neyse yakında kapatırlar zaten fazla takılmamak gerek :)

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Benim başıma geldi. Seonun yanlış uygulamasından kaynaklanıyor. Doğru seo ile sıranız 1-2 sıra anca oynarken yanlış seo uygularsanız aşırı dalgalanma oluyor.

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
google yeni siteleri genelde dansöz gibi oynatır 6 ay kadar. Sonra assolist yapıyor:)

Birde ilk 6 ay daha doğru düzgün noflollow linkiniz bile yokken, dofollow link alımı yapmayın çıkacam derken tıkanırsınız. konularınızı doğal bir şekilde forumlarda ve sosyal medyada paylaşın ve arkadaşlarınıza paylaştırın. Tanıtım yazısını konu paylaşımı olarak yapın. Sıfırdan yazı yazmayın sadece tanıtım için.

Nofollow linkler çok önemli. Site yeni kurulduğunda popülaritesi nofollow linkler ile ölçülür. Dofollow linklerin çoğunu spam ve paralı bağlantı saymaya başladı google. Öylede zaten bütün dünya biliyor artık bunu.

wmaraci
wmaraci

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

Zen adlı üyeden alıntı

google yeni siteleri genelde dansöz gibi oynatır 6 ay kadar. Sonra assolist yapıyor:)

Birde ilk 6 ay daha doğru düzgün noflollow linkiniz bile yokken, dofollow link alımı yapmayın çıkacam derken tıkanırsınız. konularınızı doğal bir şekilde forumlarda ve sosyal medyada paylaşın ve arkadaşlarınıza paylaştırın. Tanıtım yazısını konu paylaşımı olarak yapın. Sıfırdan yazı yazmayın sadece tanıtım için.

Nofollow linkler çok önemli. Site yeni kurulduğunda popülaritesi nofollow linkler ile ölçülür. Dofollow linklerin çoğunu spam ve paralı bağlantı saymaya başladı google. Öylede zaten bütün dünya biliyor artık bunu.

site 2 yıldır açık hocam sadece pr değeri yüksek bir kaç backlink alındı ama beklin alınalı çok oluyor seo namına bir şey yapılmadı

efepakoz efepakoz SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 5 / 21
  • Ticaret 65, (%100)
Sağlam bir seo çalışmanı varsa link aldığınız siteler ve tanııtm yazısı yaptığınız siteler google amcanın sevdiği siteler ve se değerleri uygun siteler ise o kadar büyük dalgalanmalar yaşamassınız. Doğal ve kaliteli bir seo çalışması ile bunu üstesinde gelebilirsiniz. Bende eb fazla 2-3 hadi 5 sıra oyasın diyelim en fazla. Mesela 7.sıraya geldiysem bir daha o kelimede 50 sıraya 80 sıraya düşmem en fazla 10'A düşer sonra 5'e getiririm. Buda doğal ve kaliteli bir site dışı seo çalışmasına bakar.

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
gayet normal demekki kategori bazında dalgalanmalar var

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al