freelance iş ilanları

Adsense Hesabı Alabilmemiz İçin Öneriler?

15 Mesajlar 1.636 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Merhaba arkadaşlar, adsense ile alakalı ilişkimi anlatayım önce sonra talep ettiğim şeye geçeyim. 4 5 ay önce adsense'e başvurdum imzamdaki site için. Bir iki hafta geçti cevap gelmeyince dayanamadım bir daha başvurdum. Sonra iki ay filan daha geçti cevap gelmedi bir daha başvurdum. O vakitten bu vakte kadar da hala beklemekteyim. Sorun nedir sizce? Niye böyle bir durumla karşı karşıyayım?

Asıl konuyu açma sebebim ise, bir sürü kişi görüyorum. 3 günde iki onayı da alıp para kazanmaya başlıyorlar. Bu işte bir iş var, malum google'dan bahsediyoruz. Yeni mail alıp başvurma mı dersiniz, tema kalitesi mi, içerik midir vs vs. Sorum şu: Sizce benim için ve diğer mağdur kişilerin adsense hesabı alabilmesi için her türlü önerinizi bilmek istiyorum.

Dediğim gibi sıfır mail adresi almaktır, yeni sıfır blog aç 10 içerik gir öyle dene sonra ana sitene reklam koy gibi, sıradışı her türlü öneriye açığım. İsterseniz pm olarak isterseniz buradan yazın. Cevaplarınızı bekliyorum.

wmaraci
reklam

imlesene imlesene WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
2. onay sürecinde,sitenizin her sayfasından görünen tek bir reklam ekleyip en kötü ihtimalle 2 güne bir en az 50 karakter özgün makale eklemek.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

imlesene adlı üyeden alıntı

2. onay sürecinde,sitenizin her sayfasından görünen tek bir reklam ekleyip en kötü ihtimalle 2 güne bir en az 50 karakter özgün makale eklemek.

1. Onayı aldık mı ki hocam? 1. Onayı almayı da yazsak? Çünkü benim anormal durumumda bu işlemedi.

• Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

1. Onayı aldık mı ki hocam? 1. Onayı almayı da yazsak? Çünkü benim anormal durumumda bu işlemedi.

hocam 0 hesap açın,cep onaylı hesap olsun,başkası adına yapın abiniz,ablanız vs. ha bi de bi blogspot açıp ortalama 30-35 makale yaptıktan sonra uğraşsanız daha kolay alırsınız.hatta kesin diyebilirim.blogspot üzerinden yürüyün.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

hocam 0 hesap açın,cep onaylı hesap olsun,başkası adına yapın abiniz,ablanız vs. ha bi de bi blogspot açıp ortalama 30-35 makale yaptıktan sonra uğraşsanız daha kolay alırsınız.hatta kesin diyebilirim.blogspot üzerinden yürüyün.

Blogspot'un adsense'i normal sitelere aktarılabiliyor mu? Öyle tuhaf bir durum vardı sanki, doğru mu? Doğruysa alternatif aramak gerekir.

• Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Blogspot'un adsense'i normal sitelere aktarılabiliyor mu? Öyle tuhaf bir durum vardı sanki, doğru mu? Doğruysa alternatif aramak gerekir.

hocam görmüşsünüzdür illa ki istediğiniz kadar siteye adsense reklamlarınızı yerleştirebilirsiniz diye. blogspot tan alabilirseniz aynı reklam kodlarını sitenizde de kullanın.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

hocam görmüşsünüzdür illa ki istediğiniz kadar siteye adsense reklamlarınızı yerleştirebilirsiniz diye. blogspot tan alabilirseniz aynı reklam kodlarını sitenizde de kullanın.

Bu dediğime benzer bir olay oluyordu sanki diye hatırlıyordum ama neyse hafızam yanıltıyor olabilir. Teşekkürler tavsiyeniz için, farklı site şart gibi gözüküyor. Başka tavsiyeleriniz varsa yazın lütfen, başkalarının da yazmasını isterim tabi.

• Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Siyaset Bilimci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Ü**
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 48 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
hocam,mevcut fragman siteme adsense alamıyordum. ayrı bir siteadanablog açtım. oradan alabildim ben de. blogspot üzerinden başvurdum o da kabul edildi. blogspot açın hiç yeni site ile uğraşmayın.

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
blog spot açsanda olmuyorki oda içerik barındırıcı olarak görünüyor

Vixo Vixo vpnscript.net Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 29 / 57
  • Ticaret 1, (%100)
Bundan yaklaşık 3 yıl önce nasıl aldığımı anlatayım işinize yarayabilir belki.

Blogspot üzerinden yabancı bir blog açtım (ismini tam olarak hatırlamıyorum), açtığım bloga internet üzerinden bulduğum uzun makaleleri paylaştım (yaklaşık bi 20 - 30 adet) ve 1 hafta sonra adsense başvurdum. Onaylandığını hatırlıyorum fakat onaylanması ne kadar sürdü tam olarak hatırlamıyorum. Muhtemelen 1-2 hafta içerisinde onaylanmıştı. Bu arada blogspotu webmaster araçları üzerinden Google a eklemeyi unutma.

Hala bu şekilde adsense onaylanmak mümkünmü bilmiyorum, denemekte fayda var derim :)

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al