wmaraci reklam
lidertakipci

Sitenizin tüm seo sorunlarını bu başlık altında yanıtlıyorum

876 Mesajlar 147.539 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

xwebmaster xwebmaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İş Sahibi Değilim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 14 / 30
  • Ticaret 3, (%100)

genchakan adlı üyeden alıntı

iyi de kapanan blog 10k olsa ne işine yarar ki? içerik sürekli güncel olursa bir yıl değil,iki ayda yakalarsın.

Teşekkür ederim özgün içeriğin çokçok daha yararlı olduğunun bende farkındayım ancak yazıcak birşeyler bulamıyorum bilgili olduğum konularda 1.sırada çıksam bile günde 100 kişiyi geçemem, ama website işleriylede uğraşmayı seviyorum bu yüzden kopya içerikle birazdaha ilerliyeceğim bir haftaya kişisel blog açacağım .com'lu ve özgün olacak bakalım nasıl olacak cevap için teşekkürler. ;)

wmaraci
reklam

ajansup ajansup WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, google arama sonuçlarında sağ tarafta çıkan plus sayfasını değiştirme veya kaldırma gibi bi imkanımız varmı?

Benim sitemin anahtar kelimesinde başka sitenin plus sayfası görünüyor bunu engellemek veya değiştirmek istiyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

shenol shenol WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba

Yaklaşık bir sene önce ücretsiz bir yazılımla e-ticaret işine girdim ücretsiz yazılımda bazı şeylerin üstesinden gelemeyince ( sanal pos, modül ve reklam yerleştirme tabi çoğu benim bilgisizliğimden) bende geçen ay ücretli bir yazılım kullanmaya başladım.Daha önce ilk 50-150 arasında olan anahtar kelimelerim artık ilk 500 de de çıkmıyor.Reklam vermediğim günler ziyaretçi sayım haliyle epey düşük oluyor.Sizden ricam siteme bir göz atıp eksik veya yanlış yönleri profesyonel gözle değerlendirmeniz.Belirttiğim gibi bu işlerde bilgi olarak epey bir eksik görüyorum kendimi haliyle hatalarımın tespiti noktasında da tıkanıyorum.Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz memnun olurum.Birde seo analiz kısmından sitemi denetlediğimde sonuç 77 çıkıyor sizce bunu nasıl okumalıyım.İlginiz için teşekkürler.

www.corapci.com

www.corapci.com

TolgaK TolgaK Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 2 / 11
  • Ticaret 5, (%60)
bağzı kelimelerde sitem 1'inci sıradayken şimdi sıralamada yer bile almıyor neden ?

wmaraci
wmaraci

ozncnock ozncnock ss Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 64 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
Size mesaj attığım film sitem ilgili yorumlarınız nelerdir ? Şimdiden teşekkür ederim

Optimus Optimus Optimus Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilişim / İnternet
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)
Merhaba,

1 aylik bir site her gün içerik giriliyor ilk 2 hafta anahtar kelimelerde ilk 2 sayfada yer aliyordu 1 aylik sure icinde sadece birkaç imleme ve 2, 3 tanitim yazisi ile link alindi bunun dışında site ici optm. Harici abartili olarak hic bir seo çalışması yapilmadi.
Site bir anda siralamalardan kayboldu sadece niş makaleler baslik seklinde aratildiginda cikiyor oda 2. Sayfalarda. Kaybolma sebebi nedir acaba?

tahaa tahaa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 40 / 53
  • Ticaret 11, (%91)
www.medyacankiri.com sitemi nasil buluyorsunuz ben Çankırı, Çankırı haber bu iki kelimede on sıralarda çıkmak istiyorum ama...

hzmhzm hzmhzm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 121 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar iyi günler herkese web master tools da bu hatayı alıyorum gönderdiğim sitemap'de engellenen url ler var diyor. Pek bişe anlamadım yardımcı olabilirmisiniz?

Robot.txt dosyamda google'ın indexlemesini istemediğim yerler sadece yönetici panelinin olduğu bölümler. şu şekilde

User-agent: *
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /wp-includes/

Sitemap: http://isimdegistirmeavukati.com/sitemapindex.xml

Yardımcı olmanız mümkün mü? siteyi google arattığım zaman ""Bu sitenin robots.txt dosyası olduğundan, bu sonuç için bir açıklama bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi edinin."" uyarısı çıkıyor fakat makaleler index alıyor. Ama makaleleri web master tools dan google gibi getir diyorum... Sorunum ne hiç anlamadım..

http://isimdegistirmeavukati.com/robot.txt

http://isimdegistirmeavukati.com/sitemapindex.xml

muhacerat muhacerat http://muhacerat.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 50 / 17
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam siteme bakabilirmisiniz ne tür eksiklikler var robot.txt tamammıdır benim? eksiklikleri yazsanız sevinirim Wesselam..

Sitem:http://muhacerat.com

www.muhacerat.com | Hasret'in Firak'a Dönüştüğü Adres...

barut barut WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
www.modajeans.com.tr bayan pantolon daha doğrusu kot pantolon görünümlü tayt modelleri satıyoruz yorumunuz için şimdiden teşekürler.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al