wmaraci reklam
lidertakipci

Ölüm Tehditleri Yağıyor!

4 Mesajlar 934 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ismailkan ismailkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Tasarım,Grafiker,Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** Ö**
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 2 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

Geçtiğimiz günlerde Facebook tarafından satın alınan Oculus firmasına ölüm tehditleri yağıyor. Firmanın eski yatırımcıları bu durumdan hiç memnun değil.
Geçtiğimiz günlerin en büyük haberi olan Oculus Rift'in üreticisi Oculus firmasının, Facebook'a satılması gündemde. Kickstarter projesi olarak start veren Oculus Rift sanal gerçeklik cihazının ilk destekçileri şirketin Facebook'a satılmasını hoş karşılanmıyor.
Satışı 2 Milyar dolardan pay istiyen destekciler, Şimdi Oculus Rift'in CEO'suna Ölüm tehtitleri yollmaya başladı.Olayı abartan bu destekleyiciler kendilerinin Oculus şirketinin ortağı olarak görerek verdikleri paraları misli ile geri istemektedirler.

KAYNAK : http://sosyaldahi.blogspot.com/2014/04/olum-tehditleri.html

wmaraci
reklam

ademd ademd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci,stajyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Destekçiler haklı bence. Böyle hainlik olmaz, milletten destek isteyip sonra parayı görünce satış olur mu ?

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

ademd adlı üyeden alıntı

Destekçiler haklı bence. Böyle hainlik olmaz, milletten destek isteyip sonra parayı görünce satış olur mu ?

Neyi haklı ? Şirketin sahibi satmıcam asla dedimi ? kendi malı o Gelin bana destek verin asla satmıcam demediği için sorun yok onlarda biraz abartmış.

ademd ademd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci,stajyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 23 / 23
  • Ticaret 0, (%0)

Emre19 adlı üyeden alıntı

Neyi haklı ? Şirketin sahibi satmıcam asla dedimi ? kendi malı o Gelin bana destek verin asla satmıcam demediği için sorun yok onlarda biraz abartmış.

Öldürmek yada tehdit konusunda demedim, dava açıp paradan pay isteme konusunda haklılar. Ayrıca, kickstarter projeleri halk için yapılmıyor mu ? Ben mi yanlış biliyorum ? Bu tür sitelere başvuranlar genel olarak elinde bir proje bulunur ve bundan herkesin faydalanmasını ister. Kendide para kazanacaktır illa ama gidipte milletin parasıyla kurduğun şirketi satmaya kalkışırsan orada duracaksın.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al