wmaraci reklam
lidertakipci

Link kısalt kazan

4 Mesajlar 452 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

camoka camoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ş** Ö**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 17, (%94)
merhaba arkadaşlar link kısalt kazan şeklinde site açmayı düşünüyorum, elimde scriptde mevcut alan adı da hazır fakat bazı eksiklikler var. Öncelikle scriptte açık olup olmadığını bilmiyorum nasıl testler uygulayabilirim ve kısaltma alanlarına reklam veren kişileri nerden bulabilirim nerden reklam alabilirim ?

wmaraci
reklam

demirkurt94 demirkurt94 www.BizimSMS.Mobi Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)
çok sıkıntılı bir işe gireceğinizin farkındasınızdır inşallah. bir hevesle bu işlere giripte scam siteler arasında olan çok. ödeyemiyor ardından siteyi kapatmak zorunda kalıyor. iyi düşünün taşının bence.

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
bence de hocam bu konu da tonla site var.ve birçoğu da scam.ya da 1000 gösterime 0.5-1 dolar veriyo filan.yeni olacağınız için tercih eden de olur mu ki?

herseyiblogluyorum.blogspot.com

camoka camoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ş** Ö**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 17, (%94)

demirkurt94 adlı üyeden alıntı

çok sıkıntılı bir işe gireceğinizin farkındasınızdır inşallah. bir hevesle bu işlere giripte scam siteler arasında olan çok. ödeyemiyor ardından siteyi kapatmak zorunda kalıyor. iyi düşünün taşının bence.

genchakan adlı üyeden alıntı

bence de hocam bu konu da tonla site var.ve birçoğu da scam.ya da 1000 gösterime 0.5-1 dolar veriyo filan.yeni olacağınız için tercih eden de olur mu ki?

arkadaşlar o yüzden ilk önce müşteri ve firma bulmamız gerekiyor google adsense yada diğer reklam firmaları kabul edermi ona soruyorum kabul ederlerse direk açıcaz onlardan kazandıklarımızı hem üyelerimize ödeyeceğiz hemde hit kazanıcaz kazandırıcaz

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al