freelance iş ilanları

Sizce hangi Laptop daha iyi

5 Mesajlar 947 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

HiddeNKinG HiddeNKinG MIUI Türkiye Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Uçak Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 48 / 48
  • Ticaret 54, (%100)
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar almak istiyorum ve şuan gözüme çarpan 3 bilgisayar var.

Öncelikle bilgisayarda önem verdiğim ilk şey fan sessiz olacak yani bilgisayar çalışırken ses duymak istemiyorum. Ve kesinlike FULL HD cihaz olması

[*]Lenovo Ideapad Y510p
    [*]MSI GE60 2OE-293XTR
    [*]ASUS N550JV-CN127H

1. Bilsayarda aklıma takılanlar;
Ekran kartı diğer bilgisayar seçeneklerine göre daha iyi ama aklıma takılan şey çift ekran kartı teknolojisi beni biraz düşündürüyor diyebilirim ve tabi ki SSD çok düşük.

2. Bilsayarda aklıma takılanlar;
Ekran kartı gtx serisi yani oyunlar için tasarlanmış bir ekran kartı ve DDR5 ama 1. bilgisayarın ekran kartına göre performansı daha düşük fakat SSD olarak 128GB kullanılmış 8 GB ram var 16 yapmak için extra para vermem gerekecek.

3. Bilsayarda aklıma takılanlar;
Aslında bu PC de pek bir şey yok diğerlerine göre sadece SSD yok ve ekran kartı kötü

Sizlerin fikirleri neler

wmaraci
reklam

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Medya Editörü
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 36 / 100
  • Ticaret 10, (%100)
Düsündüklerinden MSI GE60 2OE-293XTR daha cazip duruyor.Toshiba'daki pc bakmani öneririm.Dell'de laptop konusunda iyi ve servisi mukkemmel.Bulundugunuz yerde servisi varsa arıza durumunda evenize gelip sorunu kendi hallediyor.Bildigim kadariyla baska firmalar bu kadar hizmette düşkün degil.

OmerFaruuk OmerFaruuk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 64 / 67
  • Ticaret 38, (%100)
1 ay sonra alıcam bende MSI ve Asus un aynı modellerini düşünüyormuşuz. Hala bir karar verebilmiş değilim bende.

Asus için teknosadan http://www.teknosa.com/urunler/125032669/asus-n550jv-cn240h-notebook?gclid=CJmS-a-vyb0CFTHItAodpQIAVQ

MSI içib hızlıaldan http://www.hizlial.com/msi-ge60-2oe-293xtr-i7-4700mq-24ghz-8gb-128gb-ssd1tb-7200rpm-2gb-gtx765m-156-freedos-notebook/10318758 aralarında gidip geliyorum.

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Fiyat ve özellik konusunda birşey demeyeceğim çünkü bakmadım. Ama marka olarak diyebileceğim şudur ki Asus fiyatta fark ediyor genelde. Samsung da bu aralar fiyatta oynamalar yapmadı değil. Marka, kalite ve teknik servis açısından IBM Lenovo tercihimdir.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT
wmaraci
wmaraci

HiddeNKinG HiddeNKinG MIUI Türkiye Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Uçak Müh.
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 48 / 48
  • Ticaret 54, (%100)
Şuan bana da en yakın gelen MSI gibi ama tam olarak kullanıp görmem gerek nasıl bir cihaz olduğunu fakat oturduğum yerde bu cihazın olduğunu hiç sanmıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al