wmaraci reklam

Son 1 ayda bumerangtan teklif alan var mı?

39 Mesajlar 3.724 Okunma
smmexpress

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)
Birisi de keşke mesajımı görüp yardım etmeye çalışsaydı.

wmaraci
reklam

ikarala ikarala ibrahim Karalar Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek otomativ
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 30 / 45
  • Ticaret 5, (%100)

Vjolenza adlı üyeden alıntı

Bumerang daha önce kullanmadım reklamları nasıl veriyorlar ödeme sistemi nasıl görüntü başına mı tıklama başına mı?

Tanıtım yazısı tarzında, okunma ve paylaşım olarak istatistik veriliyor 20 saat falan yayında kalıyor teklif, sonra ister sil ister dursun. 20 ssaat sonra verilen teklifin ödemesi hesabında birikiyor 50 TL olunca çekebilirsin

• Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

ikarala adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısı tarzında, okunma ve paylaşım olarak istatistik veriliyor 20 saat falan yayında kalıyor teklif, sonra ister sil ister dursun. 20 ssaat sonra verilen teklifin ödemesi hesabında birikiyor 50 TL olunca çekebilirsin

Peki tavsiye eder misiniz? Adsense ile birlikte kullanmamız da bir sakınca yok değil mi ayrıca siteye zarar verir mi?

ikarala ikarala ibrahim Karalar Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek otomativ
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 30 / 45
  • Ticaret 5, (%100)

Peki tavsiye eder misiniz? Adsense ile birlikte kullanmamız da bir sakınca yok değil mi ayrıca siteye zarar verir mi?

Önermem eğer adsense'den iyi para kazanıyorsan kazanmıyorum dersen başvur, ikisi bir arada da sıkıntı olmaz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

ikarala adlı üyeden alıntı

Önermem eğer adsense'den iyi para kazanıyorsan kazanmıyorum dersen başvur, ikisi bir arada da sıkıntı olmaz.

O zaman başvuruyorum teşekkürler bilgi için :)

Karyotip Karyotip .... Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sağlık Çalışanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** E**
  • Mesajlar 1479
  • Beğeniler 312 / 379
  • Ticaret 42, (%100)
Ne yaptıkları belli değil blog aynı hit aynı her şey aynı 16 TL'den 4'e düştüler bıraktım bende ödemeyi alıp.

sosyalme.com

karolla karolla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 13 / 67
  • Ticaret 6, (%100)
bana genel olarak her ay 3 yada 4 tane 16TL lik gelir. En tarz site yarışmasında son 10a kalınca törene davet etmişlerdi. Sanırım ondan sonra 16TL lik teklifler gelmeye başladı. Ondan önce 6 tllik geliyordu. Son 1 yıldır 16lık geliyor. Sitem eskisine göre 3 kat büyümüş pagerankı artmış hiti en az 3-4 kat atmış olmasına rağmen hala 16lık geliyor anlamış değilim. bazen bırakmayı düşünüyorum.

• Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

karolla adlı üyeden alıntı

bana genel olarak her ay 3 yada 4 tane 16TL lik gelir. En tarz site yarışmasında son 10a kalınca törene davet etmişlerdi. Sanırım ondan sonra 16TL lik teklifler gelmeye başladı. Ondan önce 6 tllik geliyordu. Son 1 yıldır 16lık geliyor. Sitem eskisine göre 3 kat büyümüş pagerankı artmış hiti en az 3-4 kat atmış olmasına rağmen hala 16lık geliyor anlamış değilim. bazen bırakmayı düşünüyorum.

Hocam yemek tarifi sitesine teklif gelir mi ve 1 TL lik teklif mi gelecek sürekli bana?

karolla karolla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazar
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 13 / 67
  • Ticaret 6, (%100)

Hocam yemek tarifi sitesine teklif gelir mi ve 1 TL lik teklif mi gelecek sürekli bana?

ben de ilk başladığımda 1 tllik teklifler alıyordum galiba. sonra 3 oldu sonra 6 sonra 16 oldu sıralama böyleydi galiba. Bumerangda çok paylaşım yaparsan, ve onların verdikleri reklamları tıklanması muhtemel yerlere koyarsan daha fazla kazanma ihtimalin söz konusudur. Sitenin en tepesine büyük banner olarak koy mesela 3 gün orada dursun. Her reklam aldığında böyle yapmayı dene. Yani reklamın okunurluğunu arttır. sosyal medyada paylaş falan. Ben üyelerim rahatsız olmasın diye sosyal medyada paylaşmıyorum. banner de yapmıyorum.

yemek sitesi olmasının bir önemi yok. Benim boş siteme bile 3 tllik teklifler geiyor.

• Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

karolla adlı üyeden alıntı

ben de ilk başladığımda 1 tllik teklifler alıyordum galiba. sonra 3 oldu sonra 6 sonra 16 oldu sıralama böyleydi galiba. Bumerangda çok paylaşım yaparsan, ve onların verdikleri reklamları tıklanması muhtemel yerlere koyarsan daha fazla kazanma ihtimalin söz konusudur. Sitenin en tepesine büyük banner olarak koy mesela 3 gün orada dursun. Her reklam aldığında böyle yapmayı dene. Yani reklamın okunurluğunu arttır. sosyal medyada paylaş falan. Ben üyelerim rahatsız olmasın diye sosyal medyada paylaşmıyorum. banner de yapmıyorum.

yemek sitesi olmasının bir önemi yok. Benim boş siteme bile 3 tllik teklifler geiyor.

Bir arkadaş tanıtım yazısı veriyorlar dedi ama siz banner ekle diyorsunuz anlayamadım?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al