freelance iş ilanları

Müzik Dinleme Scripti

15 Mesajlar 5.204 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

XGames adlı üyeden alıntı

Script adı Zumbak MP3 Scriptidir arkadaşlar, 2010 yılında ücretsiz olarak dağıtılıyordu. Script 2010 yılında çıktığı için heryerdeki linkler kırık.

ORJİNAL KONU:
http://www.***.net/ucretsiz-scriptler/503189-ucretsiz-mp3-dinleme-sarki-sozleri-scripti-yaziyorum-istekleriniz-nelerdir.html

teşekkürler hocam ben kullanmayı düşünmüyorum sadece arkadaş eğer bu scripte para verecek ise boşa satın almasın piyasada daha iyi scriptlerin olduğunu söylemek istemiştim

wmaraci
reklam

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

teşekkürler hocam ben kullanmayı düşünmüyorum sadece arkadaş eğer bu scripte para verecek ise boşa satın almasın piyasada daha iyi scriptlerin olduğunu söylemek istemiştim

Hocam konuyu okumadan cevap verdiniz sanırım. Ben script almayı değil, üzerinde çalışma yapabileceğim, geliştirebileceğim bir script istemiştim WMARACI ailesinden. Siz ücretli script diyorsunuz :)

ubrtrade ubrtrade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Dış Ticaret
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 81 / 81
  • Ticaret 20, (%100)

reload58 adlı üyeden alıntı

Hocam konuyu okumadan cevap verdiniz sanırım. Ben script almayı değil, üzerinde çalışma yapabileceğim, geliştirebileceğim bir script istemiştim WMARACI ailesinden. Siz ücretli script diyorsunuz :)

bende size çalışan açık kaynaklı ve süresiz update (1 yıl güncelleme alır sonra başının çaresine bakarsın diyenlerden DEĞİL) script önerecektim bu tutumunuzu anlamıyorum sanki siz script yazarısınız bende sizin konunuzu baltalıyorum kullanın hocam istediğinizi. hani ücretli scrip dediğimiz de 13 dolar ben satmıyorum bir yerde gördüm tavsiye ettim kusura bakmayın yardımcı olmaya çalıştığım için

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

ubrtrade adlı üyeden alıntı

bende size çalışan açık kaynaklı ve süresiz update (1 yıl güncelleme alır sonra başının çaresine bakarsın diyenlerden DEĞİL) script önerecektim bu tutumunuzu anlamıyorum sanki siz script yazarısınız bende sizin konunuzu baltalıyorum kullanın hocam istediğinizi. hani ücretli scrip dediğimiz de 13 dolar ben satmıyorum bir yerde gördüm tavsiye ettim kusura bakmayın yardımcı olmaya çalıştığım için

Estağfurullah hocam, benim öyle bir düşüncem yok. Scriptin linkleri zaten kırık 3-5 kişide mevcut denilebilir. Ben dedim ki geliştirme yaptıktan sonra paylaşırım ki çok güzel bir script üzerinden seneler geçmesine rağmen. Benim size laf sokma, dışlama gibi bir çabam yok. Lütfen yanlış anlamayın beni. Hatam varsa özür dilerim.

wmaraci
wmaraci

xrople xrople Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)
Bu tarz bir script kurarsanız işinizi görebilir fakat bende script yok belki internette bulabilirsiniz bir ara satılıyordu.

demo : tıkla

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al