wmaraci reklam

Youtube Kanal ve Website için Adsense

29 Mesajlar 3.476 Okunma
smmexpress

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)
Merhabalar, websitem için bir adsense hesabım var. Youtube da kanal açarak oradan da para kazanmak istiyorum youtube kanalı için farklı bir adsense hesabı açsam bir sıkıntı olur mu 2 hesabımda kapatılır mı ?

Yada benim adsense hesabım adsensehesabi@gmail.com olsun kanalımı youtubekanalim@gmail.com olarak açsam ve ilişikilendirsem kanalım kapanırsa adsense hesabım da kapanır mı acaba?

wmaraci
reklam

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
Bildiğim kadarı ile youtube için Adsense almanız gerekmiyor, sadece farklı bir gmail hesabı ile youtube kanalı oluşturuluyor, Kanal oluşturduktan sonra ayarlar kısmında gelir elde etmeniz için bir panel var onu aktif ediyorsunuz, konu ile ilgili gmail hesabınıza bir mail geliyor, olumlu yada olumsuz, dikkat ettikleri şey oluşturduğunuz kanalın ziyaret oranı,

Ek Olarak: Ayrıca Türkiye için Reklamlardan gelir elde etme kapalı, farklı bir ülke deneyin Almanya Amerika gibi,

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım

• Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

Byboo adlı üyeden alıntı

Bildiğim kadarı ile youtube için Adsense almanız gerekmiyor, sadece farklı bir gmail hesabı ile youtube kanalı oluşturuluyor, Kanal oluşturduktan sonra ayarlar kısmında gelir elde etmeniz için bir panel var onu aktif ediyorsunuz, konu ile ilgili gmail hesabınıza bir mail geliyor, olumlu yada olumsuz, dikkat ettikleri şey oluşturduğunuz kanalın ziyaret oranı,

Tamamda hocam sonuçta parayı almak için bir adsense hesabıyla ilişkilendirmek gerekiyor

Byboo Byboo https://www.elitseo.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mekatronik Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 955
  • Beğeniler 60 / 224
  • Ticaret 97, (%99)
Benim kendi kanalım var, Ayrıca sitelerim için farklı bir adsense hesabım var, örneğin kadinlarclubu.com da farklı bir adsense hesabı var, kanalım ile ilişkilendirmedim, youtube kanalında ise sadece gmail hesabı var, ücret alma kısmını gene aynı şekilde youtube sayfası üzerinden yaptım, Siz eşleştirmek isterseniz eşleştirebilirsiniz

Elit SEO Reklam Yazılım Tasarım
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

Byboo adlı üyeden alıntı

Benim kendi kanalım var, Ayrıca sitelerim için farklı bir adsense hesabım var, örneğin kadinlarclubu.com da farklı bir adsense hesabı var, kanalım ile ilişkilendirmedim, youtube kanalında ise sadece gmail hesabı var, ücret alma kısmını gene aynı şekilde youtube sayfası üzerinden yaptım, Siz eşleştirmek isterseniz eşleştirebilirsiniz

Peki siz youtube kanalınızla yeni bir adsense başvurusu yaptınız mı ?

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam adsense hesabınız ile youtube hasaplarınız farklı olsun. Youtube ban yerseniz adsense iniz durur. Yeni bir kanal açıp aynı adsense den devam edebilirsiniz. Öncelikle kanal oluşturun sonra kanal ayarlarından adsense başvurusu yapın. Hangi hesapla adsense alacaksınız diye soruyor, orada yeni hesap ile diyin ve yeni hesap bilgilerini girin. Çok lısa sürede genelde onay alıyor.

• Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

impjix adlı üyeden alıntı

Hocam adsense hesabınız ile youtube hasaplarınız farklı olsun. Youtube ban yerseniz adsense iniz durur. Yeni bir kanal açıp aynı adsense den devam edebilirsiniz. Öncelikle kanal oluşturun sonra kanal ayarlarından adsense başvurusu yapın. Hangi hesapla adsense alacaksınız diye soruyor, orada yeni hesap ile diyin ve yeni hesap bilgilerini girin. Çok lısa sürede genelde onay alıyor.

benim adsense hesabım adsensehesabi@gmail.com olsun kanalımı youtubekanalim@gmail.com olarak açsam ve ilişikilendirsem kanalım kapanırsa adsense hesabım da kapanır mı acaba? bu şekilde bir sıkıntı çıkar mı hocam peki?

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Çıkmaz hocam millet 20 tane spam kanal açıyor tek bir adsense hesabına bağlıyor. Bot ile videoları kanalına çekiyo kanal ban yerse diğer kanallardan devam ediyor ama adsense hesabı aynı.

Ek Olarak: Ama yinede çok kısa sürede onay alıyor youtube dan adsese başvurusu yapıp yeni adsense almanızı tavsiye ederim

• Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)

impjix adlı üyeden alıntı

Çıkmaz hocam millet 20 tane spam kanal açıyor tek bir adsense hesabına bağlıyor. Bot ile videoları kanalına çekiyo kanal ban yerse diğer kanallardan devam ediyor ama adsense hesabı aynı.

Tamamdır hocam o zaman bende öyle yapayım boşu boşuna 2. adsense başvurusu yapıp hesabımı riske atmayayım. 2 tane aynı bilgilerle adsense hesabım olunca sıkıntı olur diye düşünüyorum hocam

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Haklısınız öylede bir risk var. Dediğiniz gibi yapın sıkıntı olacağını sanmıyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al