wmaraci reklam
lidertakipci

+0850 Alan Kodu ile Başlayan Telefon Numaraları hakkında bilgi

24 Mesajlar 13.734 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Orifame adlı üyeden alıntı

Faks hizmetiyle ilgili bilginiz var mı?
Sikayetvar.com'da sadece bir şikayet var, o da faks hizmetiyle ilgili.

Trilyontane hizmet veriyorlar ben %15000 memnunum. Şimdi bir faks şikayeti var diye karalamak doğru olanmıdır ?

Bakalım ki faks sorunu yaşayan vatandaş neler yaptı yada ne gibi sorunlar olduda böyle birşey yaptı.

0850 telefonum var çok çok memnunum Allah razı olsun.Adamlara mail attım 0850 masaüstü yazılımını kuramadım dedim adamlar 1500 kez aradı bilgisayarıma bağlandı uzun süre uğraş verdi cebimden 1 kuruş çıkmadan bu hizmeti alıpta birde burun kıvırırsam vallahi bu benden çıkar ve herkezden çıkar.

Şikayet eden adamdan şüphe duyarım çünkü 1 kez bile duymadım.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
reklam

murat41 murat41 ... Telefon Onaysız
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ...
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
evet faxda alabilirsin gönderebilirsinde panel veriyorlar ordan hersey var dedigim adrese git işte üstat orda demoda her şey var

Ek Olarak: bütün firmalar netgsm baglıdır sizin dedigğiniz firmada netgms alt bayisidir

Roycolt Roycolt Let's begin! Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 252 / 380
  • Ticaret 28, (%100)
Dün 0850 alan kodu ile başlayan bir numara benide aradı. İlk başta tedirgin oldum fakat, açtığımda iş bankasından aradıklarını söylediler. Bu durumdan sonra **************lar sandım ve daha da tedirgin oldum hemen iş bankasının internet sitesine girip baktım ve beni arayan numarayla orada ki numaranın aynı olduğunu gördüm içim rahatladı.

ALEXIS ALEXIS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Web programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** F**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Aşırı yanıltıcı bir konu Kuzey Kore'nin ülke telefon numarası +850, 00850 dir, aynı bizim +90 gibi, oysa bahsedilen 850 numarası bildiğimiz yurt içi +90850 ile başlayan ip telefon numaralarıdır.

Bazı bankalar bile bu tür numaralara geçmişlerdir. Çoğu firma/şahıs destek numarası olarak kullanır. Alınması kolay ve bilgisayara, yazılıma bağlanması kolaydır. Bu numaradan bilmem ne hastanesi indirimli chek-up için aradı diye tüm sisteme öcü gözüyle bakılamaz.

Yüksek kazanç elde edebileceğiniz link satış sitesi
http://bit.ly/2sM8XPZ
wmaraci
wmaraci

begenikas begenikas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 166
  • Beğeniler 22 / 20
  • Ticaret 16, (%94)

ALEXIS adlı üyeden alıntı

Aşırı yanıltıcı bir konu Kuzey Kore'nin ülke telefon numarası +850, 00850 dir, aynı bizim +90 gibi, oysa bahsedilen 850 numarası bildiğimiz yurt içi +90850 ile başlayan ip telefon numaralarıdır.

Bazı bankalar bile bu tür numaralara geçmişlerdir. Çoğu firma/şahıs destek numarası olarak kullanır. Alınması kolay ve bilgisayara, yazılıma bağlanması kolaydır. Bu numaradan bilmem ne hastanesi indirimli chek-up için aradı diye tüm sisteme öcü gözüyle bakılamaz.

bence alınması bu kadar kolay olmamalı...ev telefonumu arıyor 850 ile başlayan numaralar,açıyorum sistem otomatik banda bağlıyor sonra hattan düşüyorsun vs vs...bunların sebebi kolayca alınması bence ve her isteyene verilmemeli.

ALEXIS ALEXIS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Web programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** F**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 7, (%100)
Her isteyene elbet verilmemeli, ya da spam amaçlı kullanımına ilişkin kural getirilmeli. Ancak burda bu numarayı satanların çıkarları vardır, kontör, sms satmak gibi. İşlerine gelmez.

Ancak yine de kalkıp numarayı Kuzey Kore ile ilişkendirip ortalığı iyice bulandırmak gerekmez. Sanki yurt dışından **************lar arıyor, cevap verirsek bizim faturaya işleyecek gibi...
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

Yüksek kazanç elde edebileceğiniz link satış sitesi
http://bit.ly/2sM8XPZ

gencseen gencseen Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 75 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Artık bankalarda bu numaralaraı kullanıyor.

PoLo PoLo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İletişim - Telefon
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Herkese verilmemeli tabii ki, resmi kuruluşlar vergi mükellefi kişilere verilmeli. Fakat bildiğiniz gibi ev telefonlarını nasıl ki her kişi çıkarabiliyor ise Türk *******da kendi menfaati için bunu yapmak zorunda. Tabii ki bu ciddiyete bindiriyor ama dikkatlide olmak gerekir.

BozkurTr BozkurTr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilisim Teknoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 136
  • Beğeniler 9 / 20
  • Ticaret 4, (%75)
Çok uygun fiyatlı tarifelerle saglayan firmalar var öneririm :)

NiOsman NiOsman Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Sistem Yöneticisi
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konuyu rasgele gördüm, Santral kurmak, yönetmek bu işlere kafa patlatmak yerine aylık sabit uygun fiyatlar ile www.bulutfon.com üzerinden de hizmet alabilirsiniz.

Avantajı, her yerde çalışır, illa bir cihaz kullanmak zorunda kalmazsınız, robot operatör, çağrı gurupları seslendirme, görüşmelerin kayıt altına alınması, faks alma gibi bir çok işi basit bir arayüz ile kullanıcılarına sunar.

Forumda konu açmıştım daha fazla detay isteyenler inceleyebilir: http://wmaraci.com/forum/hosting-firmalari/bulutfon-ip-telefon-santrali-santraliniz-simdi-kullanima-hazir-130660.html
berkangndz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al