freelance iş ilanları

Mobilde sayfalarım gözükmüyor.

3 Mesajlar 664 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

CandanTR CandanTR www.oyunkulubu.tk Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 20 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Oyun haberleri sitem var mobilde anasayfada haberler gözüküyo fakat menüden haberlere tıklayınca sayfa boş gözüküyo neden acaba . jetpack eklentisindeki mobil uygulamayı ve wp touch plugin kullandım ikisndende sonuç aynı

Oyun Kulübü
wmaraci
reklam

WPMAVI WPMAVI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Wordpress
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** O**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 42 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
2 sini kullanıp silmiş olman karmayaşaya sebep olmuş olabilir. Mysql database'inden hangisini sildiysen onun table'larını sil. Şu anda wp touch'mı kullanıyosun jetpack table'larını sil. Bir ikincisi cache eklentisi kullanıyor musun? wp cache veya w3 total cache onlarlada ilgili olabilir. cache'yi temizle tekrar bak.

Ek Olarak: Ayrıntılı bakmadan birşey diyemem. 2. genel şeçenek wp cache veya w3 total cache onlarlada ilgili olabilir. detaylı bir şekilde bakmadan genel olarak bunları söyleyebilirim sadece. Eğer probleminin çözümünü detaylı bir şekilde araştırmamı yardımcı olmamı istersen wpmavi.com'dan ulaşabilirsin bana.

CandanTR CandanTR www.oyunkulubu.tk Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** C**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 20 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

crasher911 adlı üyeden alıntı

2 sini kullanıp silmiş olman karmayaşaya sebep olmuş olabilir. Mysql database'inden hangisini sildiysen onun table'larını sil. Şu anda wp touch'mı kullanıyosun jetpack table'larını sil. Bir ikincisi cache eklentisi kullanıyor musun? wp cache veya w3 total cache onlarlada ilgili olabilir. cache'yi temizle tekrar bak.

ikisinide kullandıktan sonra olmadı böyle bişey. İlk wp-touch plugin kullandım onda anlattığım sorun olunca eklentidendir deyip diğeriyle denedim ama ondada aynı sonucu verdi

Oyun Kulübü
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al