lostyazilim

sitemi yükseltmek istiyorum nasıl yaparım

26 Mesajlar 3.830 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

Yasemin81 adlı üyeden alıntı

Peki paravan blogların bana bir faydası olur mu sizce ?

Ek Olarak: Tabi düzenli içerik girilen, özgün olacak şekilde, ilgileneceğim paravanlar amacım.

Paravan işini affetmiyor google. Yapacaksanız blogspot yapmayın çabuk anlar. Kendi malı sonuçta...

tumblr, wordpress ve tr.gg siteleri kullanabilirsiniz. Ben kullanıyorum gayet etkili. Bunları webmaster tools hesabına eklemeyin ayrıca.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Yasemin81 Yasemin81 http://afrodits.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

Zen adlı üyeden alıntı

Paravan işini affetmiyor google. Yapacaksanız blogspot yapmayın çabuk anlar. Kendi malı sonuçta...

tumblr, wordpress ve tr.gg siteleri kullanabilirsiniz. Ben kullanıyorum gayet etkili.

Blogger çabuk indeksleniyor diye okudum bir yerde,fakat 1 hafta oldu hala bekliyor 1 indeks bile yok. :)
1 tane wp açtım, indeks aldı, dediğiniz gibi yapacağım o zaman.
Ayrıca seo hosting hakkında bir yazı okumuştum. Farklı ıpler dolayısıyla rahatlıkla paravan blog çalışması yapılabiliyormuş. Henüz domain almadım, hem alan adı konusunda hem de seo hosting hakkında kararsızım. Yani şu host olayını kafamdan atsam alacağım bir domain ama, bu seo hosting olayı baya kafa kurcalıyor

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

Yasemin81 adlı üyeden alıntı

Blogger çabuk indeksleniyor diye okudum bir yerde,fakat 1 hafta oldu hala bekliyor 1 indeks bile yok. :)
1 tane wp açtım, indeks aldı, dediğiniz gibi yapacağım o zaman.
Ayrıca seo hosting hakkında bir yazı okumuştum. Farklı ıpler dolayısıyla rahatlıkla paravan blog çalışması yapılabiliyormuş. Henüz domain almadım, hem alan adı konusunda hem de seo hosting hakkında kararsızım. Yani şu host olayını kafamdan atsam alacağım bir domain ama, bu seo hosting olayı baya kafa kurcalıyor

indexleri tr uzantılı değil de com olarak kontrol edin nedense tr uzantılı göstermiyor.

Zen adlı üyeden alıntı

günde 1 dolar facebook reklamı verin reklam hedeflemesini kategorinize uygun yapın. Daha sonra sitenizde ki en kalteli içerikleri paylaşın ve paylaştırın kitlenize.

Pinterest ile günlük 1k hit çeken sitem var mesela. Sadece pinterest ile yükselttim onu. Pinterest etkisi baya büyük sıralamada test ettim.

Google+ kullanırsanız. Mutlaka paylaştığınız içerikleri hastaglayın.

Twitter ben pek etkin kullanmıyorum ama oda işe yarar.

itü, uludağ, eksi, donanimhaber, forumdas, gibi büyük sitelerde paylasımlar yapın.

blog.milliyet.com.tr yazarkafe.hurriyet üyelikleri edinmeye çalışın.

Birçok ucuz yöntem var. 2 bin tl ile 1 milyonluk facebook sayfası yapılıyor rahatça...

Burdaki yöntemleri uygulayan bir sitenin + özgün icerkli hitlenmemesi imkansiz gibi bir şey bunlar cok mantıklı
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

SEODanismanligi SEODanismanligi WMAraci Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 66
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Tanıtım yazısı ve backlink ancak fazla tadını kaçırmadan dozunda.

wmaraci
wmaraci

wolveron wolveron ozgurlukicin.com Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 6 / 57
  • Ticaret 21, (%95)

Zen adlı üyeden alıntı

"blogspot yapmayın kendi malı sonuçta" Bu mesaj güzel di bayıldım :)
Arkadaşlar seo çalışmasını kendiniz yapabilirsiniz tabiki, sadece biraz daha kaliteli araştırmalar yapmanız gerek. Sürekli gözüme çarpan konu, hızlı yükselme yolları ile araştırma yapılıyor. "acaba google amcayı nasıl kandırırız" gibi. Karşımızda milyar dolarlık bir şirketin yazılımı varken , en iyisi ne istiyorsa onu yapmaktır.

paravan blogmu açacaksınız. Güzel bir konu bulun içerik girmeye başlayın. 10-15 gün link çıkışı yapmadan 30-40 içerik girmiş olun. Sonrasında yavaş yavaş link çıkışlarına başlayın. Bu blogspotta olabilir.:)

Asıl iş bundan sonra başlar. Çok fazla backlink almayı planlıyorsanız, link çıkışı aldığınız paravan bloğa alırsınız böylece ana site buradan pozitif etkilenmiş olur. Blogspot gibi birçok free blog ortamı var. Hepsinde bu çalışmayı yaparsanız bakın nasıl bir yerlere geliyorsunuz. Tabi bunun sosyal medya tarafı olmazsa olmazlardan. En az 10 farklı sosyal medya hesabınız olsun. (facebook,twitter,google plus,pinterest,linkedin gibi)
Bu çalışmalarda belirli plan oluşturmanız gerekli. Grafik yükselişte olmaz ise başarı sağlanmaz.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)
Kaan gülten e göre
%30 site içi op.
%60 site dışı op. Dur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al