wmaraci reklam

Yazar Resmi Görünmüyor Ne Yapabilirim

4 Mesajlar 617 Okunma
smmexpress

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)
merhaba arkadaşlar bugüne kadar , burada bir çok arkadaş yardımcı oldu sağolsun ALLAH RAZI olsun hepsinden , yine bir sorunum var arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim blogspot.com uzantılı olan sitemi kısa bir süre önce özel domain aldım ve domaine yönlendirme yaptım şu anda yönlendirmeyi yapalı 4-5 gün oldu fakat Google'ye sitemin adını yazdığımda eskiden blogspot.com uzantılı iken görünen yazar resmi , şu anda görünmüyor bunun için ne yapmam gerekir Google+ plus profilimde katkıda bulunduğu siteler bölümünde ekli zaten daha 4-5 gün öncesine kadar görünen yazar resmi şu anda görünmüyor olumu veya olumsuz cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar şimdiden çok teşekkür ederim

wmaraci
reklam

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
alan adı yönlendirmesinden etkilenmiş olabilir.Biraz beklemelisiniz eğer diğer ayarlarını tamamsa.

Bloggokhantekin Bloggokhantekin Bloggokhantekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MUHASEBE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 1039
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 4, (%100)

ehliblog adlı üyeden alıntı

alan adı yönlendirmesinden etkilenmiş olabilir.Biraz beklemelisiniz eğer diğer ayarlarını tamamsa.

zaman ayırıp cevap verdiğin için teşekkür ederim kardeş ALLAH RAZI olsun , diğer ayarlar tamam çünkü blogspot.com iken yazar resmi görünüyordu , umarım kısa zamanda tekrar görülmeye başlar ayrıca yapısal veri test aracında baktım orada test yaptığım zaman yazar resmi görünüyor dediğiniz gibidir umarım yakın zamanda düzelir inşallah

Ek Olarak:

ehliblog adlı üyeden alıntı

zaman ayırıp cevap verdiğin için teşekkür ederim kardeş ALLAH RAZI olsun , diğer ayarlar tamam çünkü blogspot.com iken yazar resmi görünüyordu , umarım kısa zamanda tekrar görülmeye başlar ayrıca yapısal veri test aracında baktım orada test yaptığım zaman yazar resmi görünüyor dediğiniz gibidir umarım yakın zamanda düzelir inşallah

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Ehliblog'a katılıyorum. Eğer ayarlarının hepsi düzgünse 1-2 gün içinde indexlerinin hepsi güncellenecektir. Düzelecektir.

Yazarlığının doğru olup olmadığını buradan test edebilirsin : https://www.google.com/webmasters/tools/richsnippets

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al