wmaraci reklam
lidertakipci

Cyerol 2 Aylık oldu sizce bu veriler nasıl anormalikmi var ?

25 Mesajlar 2.369 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sadrazam sadrazam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)
Bu alexa yi anlamış değilim hala.

wmaraci
reklam

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

Mintik adlı üyeden alıntı

Hocam bu değerler arama sorguları sayesinde veya backlinkler sayesinde gelmiyor. Sitneize gelen ziyaretçilerin 36%'sı Wmaracı sitesinden geliyor. Sürekli konularda aktif olduğunuz için meraktan bile olsa millet sitenizi inceliyor. Benim hep yaptıklarımdan biridir. Cevapları okuyunca cevabı veren kişilerin de sitelerini incelerim. Bu sadece benim yapmış olduğum bir davranış dğeildir. Wmaracı kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu bunu yapar. Ayrıca Wmaracı üyelerinin de büyük bir çoğunluğunun Alexa toolbar kullandığına inancım oldukça yüksek.

Bir kaç tane kategori moderatörünün sitesini inceledim ve onlarda aynı sizin gibi ziyaretçilerinin 30% veya 40% civarı sadece buradan gelenlerden oluşuyor. Sitenizi ziyaret edenlerin 36%'sı buradan ve 4.9%'u da Google'den gelen kişilerden oluşuyor. Adsense hesabınızın bu yüzden onaylanmamış demiyorum. Sonuçta günde 30 tane tekil ziyaretçim var iken ben Adsense'ten onay aldım. Demek istediğim bu veriler Wmaracı sayesinde oluyor, Google sayesinde değil.

Bu arada neden onaylanmıyor sorusuna cevap bulabilmek için sitenizdeki konuları inceledim biraz. Gözüme ilk takılan Foto Galeri ve Video Galeri oldu. Resim galeriye pek ihtimal vermedim ancak gördüğüm gibi Video Galeri kategorisine tıkladım. Sizce Google telif hakkı içeren sitelere reklam verir mi ?
Sitenizden örnek bir telif hakkı ihlali : Medcezir 30. Bölüm izle 11 Nisan 2014

Sitenizi sırf doldurmak için içerik girmenin size hiç bir faydası olmaz. Faydalı olabileceğini düşündüğünüz konuları girmeye özen gösterin. Bu aralar ekleyecek konu bulamadığımdan dolayı acaba video falan mı eklesem diyorum kendi kendime. Ama yapmayıp olduğu gibi bırakıyorum.

Hocam içerik doldurmak için yazmıyorum O içerikler Çok yüksek Organik hit sağlıyor o wmaracı %36 yazıyor ama inanmıyorum çünki o liste haftada bi güncelleniyor galiba

Sporland Sporland Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Çalışmıyorum
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 0 / 40
  • Ticaret 2, (%100)

narhosting adlı üyeden alıntı

Adsensenin ne yapacağı belli olmuyor :)
Belkide sitenizin yaşından dolayıdır.

7 günlük sitem adsense reklamlarıyla dolu :)

narhosting narhosting Backlink Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 85 / 73
  • Ticaret 12, (%100)

Sporland adlı üyeden alıntı

7 günlük sitem adsense reklamlarıyla dolu :)

İşte buda kanıt adsensenin ne yapacağı belli olmuyor benimde 6 aylık sitemi onaylamadılar :D

wmaraci
wmaraci

Sporland Sporland Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Çalışmıyorum
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 0 / 40
  • Ticaret 2, (%100)

narhosting adlı üyeden alıntı

İşte buda kanıt adsensenin ne yapacağı belli olmuyor benimde 6 aylık sitemi onaylamadılar :D

Şansmıdır nedir :) Benimde 7 aylık sitem onaylanmadı diye sattım, yeni açtım 1 haftada oldu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al