wmaraci reklam
lidertakipci

Yandex Mail İnceledim ve Yazdım

3 Mesajlar 4.442 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MehmetAliATLI MehmetAliATLI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 161 / 84
  • Ticaret 9, (%100)

Merhabalar.
Türkiye pazarına giren Rus arama motoru yandex‘in mail sistemi hakkında bir kaç deneyimimden bahsedeceğim.

Limitsiz e-posta kutusu sayesinde sınırsız e-posta alıp gönderebilir. Spam maillere karşı bir koruma çemberi mevcut ve bunu yandex.mail filtresi ile bloke ediyorlar. .doc, .xls, .pdf ve diğer türlerdeki dosyaları bilgisayarımıza indirmeden mail içinde görüntüleme olanağı veriyor. Özelleştirilebilir posta kutusu bize istediğimizi yapabilmemizi sağlıyor. E-postalarımızı video olarak kaydetme ve gönderme olanağı sağlıyor (mikrofon ve kameramız varsa) Bir extra özelliği ise mobil olarakda kullanılabilmesi. Şimdi ise en büyük özelliğinden bahsetmek istiyorum. Hotmail ve gmailde 20-30mb olan dosya gönderme sınırı yandex mailde tek parça dosya için 3GB evet yanlış okumuyorsunuz tam 3GB. Buda demek oluyorki artık bir filmi bir videoyu mail ile paylaşabileceğiz.

Sizlere yandex mail anasayfasından küçük bir ekran görüntüsü sunmak istiyorum.

Kaynak: Yandex Mail

🔒 http://mcmyazilim.com
wmaraci
reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
İyi güzel ama azıcık görselliğe önem verseler fena olmaz :D

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Yani ön yargılı yaklaşmayalım diyoruz ama gerçektende ister Yandex ister başka bir arama motoru olsun google yi kimse geride bırakamaz. Aslında Google bunu hak ediyor. En küçük örmeğiyle Yandex te bişey aramak istedim bana alakasız sadece o alan adında aradığım kelimeyi taşıyan siteleri çıkardı...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al