wmaraci reklam

"natro" ve "alastry" firmaları arasında kararsız kaldım. Sizce hangisi?

75 Mesajlar 12.369 Okunma
wmaraci reklam

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)
Ben VDS paketlerini kullanıyorum ve 2 sitem barınıyor. Toplamda 2 site için günlük 15-16 bin tekil ziyaretçi geliyor ve kullandığım VDS'de 2 GB RAM bulunuyor. En ufak bir kasma dahi yaşamadım. Size de giriş seviyesindeki VPS paketini önerebilirim.

wmaraci
reklam

TayfunGuler TayfunGuler Kod Şiirdir Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 2230
  • Beğeniler 165 / 454
  • Ticaret 75, (%100)
Alastyrden vazgeçme.Ben Alastyr taraftarıyım.Hem uygun

Wordpress/Php/React/Laravel/Codeigniter/Woocommerce işleriniz için Pm atınız.
www.tayfunguler.org

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

Ben VDS paketlerini kullanıyorum ve 2 sitem barınıyor. Toplamda 2 site için günlük 15-16 bin tekil ziyaretçi geliyor ve kullandığım VDS'de 2 GB RAM bulunuyor. En ufak bir kasma dahi yaşamadım. Size de giriş seviyesindeki VPS paketini önerebilirim.

Teşekkür ederim vaktinizi ayırdığınız için, gayet ferahlatıcı oldu.
1 Core CPU Kullanımı / 40GB Raid60 Disk Alanı / 1GB Bellek Miktarı

Bir paylaşımlı hosting içerisinde bize ayrılan nedir ki sizce?
Yani 10 site run ediyorum, nasıl bir CPU kullanıyor, ne kadar bellek ayırıyor bunları öğrenmenin bir yolu yok sanırım?

Ne kadar fark eder denemeden öğrenmenin bir yolu olsa keşke..
Sinan

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

ozkanyilmaz ozkanyilmaz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 193
  • Beğeniler 174 / 35
  • Ticaret 8, (%100)
Netinternet evet bayağı iyi yorum almış. Bende affederseniz konuya dalıyorum. :D benimde birkaç sitem var hitleri orta derecede de benim sunucu almam doğru olur mu?

wmaraci
wmaraci

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Sinan adlı üyeden alıntı

Alastry'ı kullanmanı tavsiye etmem. Ben kullandım ve pişman oldum. Özkula'da kullandım pişman oldum. Natro'da kullandım. Hatta Radore bile kullandım. :) Bunların hepsinde pişmanlıklarım oldu şimdi uzun uzadıya yazmaya gerek yok. Ama şunu söyleyebilirim ki tek pişman olmadığım ve 1 yıldır kullandığım Netinternet, son derece mükemmel. Sadece bir iki konuda değil, her konuda mükemmeller. Destek olsun, hizmet olsun. Tartışmasız Netinternet bence en iyisi. Sadece kulaktan duyma konuşmuyorum, denedim ve öyle konuşuyorum. :)

Bu kişiden kişiye değişir, herkes sonuçta farklı bir şekilde kullanıyor. Aynı şekilde bende natro ve özkuladan memnun kalmadım. Fakat ayrıca Netinternettende memnun kalmadım, sizin söylediklerinizin aksine 1 yılı aşkın süredir ALASTYR den memnunum.

Netinternetle konuşmalarımda bi dedikleri bi kaç hafta sonra dediklerini tutmadı 3-4 kere konuşmam geçti ve şuan içeride referanslarımdan kazandığım 89 TL duruyor başta 50 TL geçince çekebilirsiniz demişlerdi iyi dedim, geçti bi baktımki sınır 100 olmuş fakat sınıra ulaşmadan önce olan bakiyeyle sipariş geçebilirsiniz dediler iyi dedim host alayım dedim bu seferde sınırı geçmeden kullanamazsınız dediler. Ben bu işten bi şey anlamadım duruyor 89 TL içeride öyle çok oldu.

Tolgac Tolgac Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 236
  • Beğeniler 14 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Benim açımdan en önemli kriter destek çünkü firmalar sadece bence destek konusunda değişken olabiliyor. Aksine kullandıkları çoğu sunucu aynı zaten ya çoğunlukla da DELL marka sunucu kullanılıyor. Tabi resimlerinde bize gösterdikleri kadarıyla.
Eğer bir firma bence çözüm odaklı destek verebiliyorsa diğer şeylerin üstesinden gelebilir zaten. Mesela isimtescil'in o konuda bir yeterliliği yok isterse en karlı şirket olsun son teknolojileri kullansınlar. Yeterlilik olmayınca müşterilerini memnun edemezler.
Benim bu zamana kadar aldığım en iyi çözüm odaklı desteği natro.com sağladı. Hala kendilerinde barınıyor hizmetlerim. Daha da firma değiştirmeyi düşünmüyorum

asilturk0 asilturk0 www.sonyxperiaailesi.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 7 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Natro hosting yedekleme yapmıyor kardeşim diğer firmayı bilmem natro iyi ancak sıkıntılar yaşayabilirsin. "guzel.net.tr" tercih et derim ;)

thecoller thecoller WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webdesign
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 0 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
seohosting

garfienel garfienel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Asistan
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Alaystr kullanıyorum gayer memnunum hocam

Garfienel.com & Farklı Blog

barikart barikart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek programcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Bence en iyisi WWW.NATRO.COM

Çünkü :
1-Fiyat olarak çok uygun yıllık kişisel plan 47,01 buda aylık 4 liraya falan tekabül ediyor
2-15 günlük para iade garantisi var koşulsuz paranızı iade ediyorlar. Bence bu olmazsa olmazlardan biri.
3-Canlı destek hattı var sorunuzu hemen cevaplıyorlar.
4-Sosyal paylaşım sitelerinde sayfaları var göz attım sorunlarınızla ilgileniyorlar.
5-Web Trafik çok iyi bu zamana kadar bir sorun yaşamadım. Dediklerine göre Çizgi ******* Tier 2+ veri merkezi diye birşey varmış. Üç farklı taşıyıcıyla sağlanmış 10 Gbit hızında aktif fiber bağlantı, yedekli iklimlendirme, jeneratör, ups ve aktif network cihazlarıyla Tier 2+ yapının desteklendiği Natro Communication Ltd. Istanbul Veri Merkezi, %99.95 kesintisiz çalışma süresini garantilemekteymiş.
6-Ödeme kolaylığı var EFT ve İnternet bankacılığı (Garanti Bank),Kredi Kartı ödemesi kabul ediyorlar. Birde Natro sanal kart var.
7-Kontrol paneli Türkçe ve kullanılabilirlik kolay.
8-Paketlerde Alan adı değiştirme özelliği var.
8-Herşeyden önce hosting firmasının devamlılığı önemli Natro 2003 yılından beri kesintisiz hizmet veriyor ve daha bir sorun çıkmadı.
Aklıma gelenler bu kadar bence NATRO

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al