wmaraci reklam

Facebook'a reklam verenler yardımcı olabilir mi ?

12 Mesajlar 2.802 Okunma
wmaraci reklam

baran1905 baran1905 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)
sitemin sayfasını facebook'a reklam olarak veriyorum reklam onaylandı diye bir mail geliyor onaylanan reklam ücreti ile bankadan mesaj geliyor ama ne reklamım yayınlanıyor ne kredi kartımdan bir ödeme oluyor sadece 1 dolarlık ödeme yapıldığı banka tarafından mesaj geliyor bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı acaba ?

wmaraci
reklam

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Hocam ilk başta 1 dolarlık bir kesinti olacak. 24 saat sonra reklamınız gösterilmeye başlayacak ne kadarlık bir reklam paketi seçtiyseniz 1 hafta içerisinde kredi kartınızdan ücreti çekicekler.

asilturk0 asilturk0 www.sonyxperiaailesi.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 7 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

XGames adlı üyeden alıntı

Hocam ilk başta 1 dolarlık bir kesinti olacak. 24 saat sonra reklamınız gösterilmeye başlayacak ne kadarlık bir reklam paketi seçtiyseniz 1 hafta içerisinde kredi kartınızdan ücreti çekicekler.

Bende bir soru sormak istiyorum kardeşim,
Peki bu reklamların gerçekten bir yararı oluyor mesela xxx sayfasını facebook'a reklam verdik beğeni ve takip yorum sayısı artış oluyor mu mesela 1000 kişilik bir sayfada atıyorum 100 TLlik bir reklam verdim Facebook'a bunun bana getirisi ne kadar olur tahminen?

altunoren altunoren bilmenizgerek.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web Yazılım, Grafik Tasarım
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 25 / 99
  • Ticaret 0, (%0)
Ücret 1 hafta sonra çekilmez. Ücret günlük tıklanma sayısına göre çekilir. Reklamınızın her hangibir kısmında yeşil renkte "play" tuşu gibi bir şey çıktı mı?? eğer çıktıysa reklamınız yayındadır. siz göremiyorsunuzdur. raporlara bakın. eğer 200-300 ü bulmuşsa görüntüleme yayındadır. görüntülenmemişse amerika saatine göre yayın başlayacaktır.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

altunoren adlı üyeden alıntı

Ücret 1 hafta sonra çekilmez. Ücret günlük tıklanma sayısına göre çekilir. Reklamınızın her hangibir kısmında yeşil renkte "play" tuşu gibi bir şey çıktı mı?? eğer çıktıysa reklamınız yayındadır. siz göremiyorsunuzdur. raporlara bakın. eğer 200-300 ü bulmuşsa görüntüleme yayındadır. görüntülenmemişse amerika saatine göre yayın başlayacaktır.

Ya 1 haftalık reklam vermişse hocam?

Ek Olarak:

asilturk0 adlı üyeden alıntı

Bende bir soru sormak istiyorum kardeşim,
Peki bu reklamların gerçekten bir yararı oluyor mesela xxx sayfasını facebook'a reklam verdik beğeni ve takip yorum sayısı artış oluyor mu mesela 1000 kişilik bir sayfada atıyorum 100 TLlik bir reklam verdim Facebook'a bunun bana getirisi ne kadar olur tahminen?

Hocam ben 550 TL'lik reklam verdim yine de getirisi fazla birşey olmuyor. Genel de sayfa için tercih etmiyorum fakat web site tanıtımı için facebook reklamları iyidir.

• Üyelik 07.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 25 / 99
  • Ticaret 0, (%0)

Kardeşim 1 haftalık verdin diyelim 6. günde 200 bin görüntülenme oldu. 6. gün kapattırdın kredi kartını. facebook napacak bu durumda? parayı kimden tahsil edecek? Günlük tıklama ücretini çekiyor. Zaten kullanılan miktar yazıyor içeriğinde. 1-2 dolarsa dediğin gibi tamamlanmasını bekleyip çekiyor parayı. ama günlük 20-30 doları bulan paraları anında çekiyor.

• Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

altunoren adlı üyeden alıntı

Kardeşim 1 haftalık verdin diyelim 6. günde 200 bin görüntülenme oldu. 6. gün kapattırdın kredi kartını. facebook napacak bu durumda? parayı kimden tahsil edecek? Günlük tıklama ücretini çekiyor. Zaten kullanılan miktar yazıyor içeriğinde. 1-2 dolarsa dediğin gibi tamamlanmasını bekleyip çekiyor parayı. ama günlük 20-30 doları bulan paraları anında çekiyor.

Hocam ben günlük 400 TL'ye kadar çektiğimi biliyorum fakat benden günlük çekme gibi birşey yapmadılar 1 hafta içerisinde para çekildi.
baran1905

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 25 / 99
  • Ticaret 0, (%0)

Hocam ben günlük 400 TL'ye kadar çektiğimi biliyorum fakat benden günlük çekme gibi birşey yapmadılar 1 hafta içerisinde para çekildi.

Çok ilginç. Ben günlük rapor alıyordum ve çekim yapılıyordu. Paraya göre muamele. :D

asilturk0 asilturk0 www.sonyxperiaailesi.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 7 / 22
  • Ticaret 0, (%0)

Ek Olarak:

Hocam ben 550 TL'lik reklam verdim yine de getirisi fazla birşey olmuyor. Genel de sayfa için tercih etmiyorum fakat web site tanıtımı için facebook reklamları iyidir.

Anladım hocam, ben sayfa için reklam vermeyi düşünüyorum. Yakında başlayacak olan TV programı için bir sayfamız var 7 senelik bu sayfayı biraz daha çoğaltmak adına reklam vermeyi düşünyorum 500 tl arası beğeni getirisi vs ne kadar olur tahminen bunu öğrenmeye çalışıyorum açıkcası mesela şuan da 5000 Kişi var hedefimiz 30-50 bin arası şimdilik.

baran1905 baran1905 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

Teşekkürler birde şu sorum olacak ben sadece 2 günlük seçecem 15 lira diyor bundan fazla çekim yapılacak mı ? yoksa belirtilen fiyat tek mi çekilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al