wmaraci reklam
lidertakipci

Garantili Adsense'den Para Kazanmak İstiyorsanız Buyurun İçeri..

9 Mesajlar 1.758 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mtnm mtnm Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 21 / 3
  • Ticaret 3, (%67)
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 6-7 yıldır bu işlerle uğraşmaktayım.

Şimdi sizlere yapacağım işlerden bahsedeceğim.

Öncelikle garantiden kastım aşağıdaki hizmetleri tamamlıyor ve neler yapacağınıza dair'de bir rapor oluşturup size yolluyorum. Eğer dediklerimi harfiyen uyguladıkdan sonra maximum 3 ay içerisinde ödediğiniz paranın 3 katını 1 ayda kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yapılacak hizmetler.

Fiyat: 89 Lira

Gireceğiniz Konuların TÜMÜ Anında İndex alır ve Tamamiyle Nasıl Konu türeteceğiniz, nasıl anında index alacağınıza dair her konuyu içeren DETAYLI RAPOR teslim edilir.

Ayrıca Adsense hesabınız yok ise açacağımız site üzerinden sizin adınıza başvuruda bulunabiliriz.

[*]Yapılacak işlemlerin teslim süresi: Min 3 Gün Max 5 Gün

[*]Ödeme konusunda ise sizlere bir olanak sağlamak istiyorum.

[*]İlk önce ödemenin yarısı, rapor tesliminde ise kalan yarısını ödeyebilirsiniz.

Eğer eksik bir durum olması durumunda veyahut anında index alamamanız durumunda PARANIZ İADE EDİLİR.

http://www.ekisara.org/

wmaraci
reklam

CineArsiv CineArsiv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 2, (%100)
Her gün kendiniz için bir site açın ve kendinize kazandırın demek geldi içimden.
NeoEkonomi furkandemirci mtnm

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 21 / 3
  • Ticaret 3, (%67)

Cine Arsiv adlı üyeden alıntı

Her gün kendiniz için bir site açın ve kendinize kazandırın demek geldi içimden.

Bir hayli mevcut hocam zaten, burada biraz önceki gördüğüm konuya dair biraz olsun bazı arkadaşlara yardımcı olmak istedim. Adsense'den öyle reklamlara tıklanarak veyahut illegal şekilde para kazanılacağını sanıyorlar, fakat tamamiyle emek işi.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
2 tane Makale ile, Ziyaretçi Namına Birşey Olmayan ve 5 gün içinde insanlara Para Kazandırmayı Düşünüyorsunuz. Azimli olmanız, insanlarla birşey paylaşmanız güzel.

Ama Sormak istediğim birşey Var. Madem Garanti Para kazandırıyorsunuz, 7 yılda Neden Zengin olamadınız ?

Ek Olarak:

mtnm adlı üyeden alıntı

Bir hayli mevcut hocam zaten, burada biraz önceki gördüğüm konuya dair biraz olsun bazı arkadaşlara yardımcı olmak istedim. Adsense'den öyle reklamlara tıklanarak veyahut illegal şekilde para kazanılacağını sanıyorlar, fakat tamamiyle emek işi.

Lütfen Arkadaşlara Yardımcı olmak istedim Demeyin. Yardım dediğin ücretsiz olur
Okeskin

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
wmaraci

ReCo ReCo www.recepbaglar.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 22 / 98
  • Ticaret 9, (%100)
Sadece reklam yerleşimi ve anında index için ne kadar istiyorsunuz?
mtnm

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 21 / 3
  • Ticaret 3, (%67)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

2 tane Makale ile, Ziyaretçi Namına Birşey Olmayan ve 5 gün içinde insanlara Para Kazandırmayı Düşünüyorsunuz. Azimli olmanız, insanlarla birşey paylaşmanız güzel.

Ama Sormak istediğim birşey Var. Madem Garanti Para kazandırıyorsunuz, 7 yılda Neden Zengin olamadınız ?

Güzel kardeşim :) pm atar isen aktif hali hazırda sektöründe lider bazı siteleri gösterebilirim sırf iyi niyetinden şüphe etmediğimden ötürü.

Ayrıca 2 makale diye bahsettiğim durumu anlamamız ne manidar, site açılışında giriş ve tanıtım makalesini ben yazacağım ve 5 günde para kazanılacak bir durum yok, vereceğim raporda nasıl makale hazırlanır, kaç kelime yazılır vs. gibi bilgilerden bahsedilecek.

Kaldı ki Adsense'den xxxx kazanan biriyim isteyen olursa teamwear ile inceleyebilir.

Baltalama yapmaz iseniz sevınırım, merak ettikleriniz için ÖZEL MESAJ kısmını kullanın.

Ek Olarak:

ReCo adlı üyeden alıntı

Sadece reklam yerleşimi ve anında index için ne kadar istiyorsunuz?

Sitenizi incelemem gerek bunun neticesinde sadece profesyonel reklam yerleşimi ve anında index için fiyat verebilirim.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

mtnm adlı üyeden alıntı

Güzel kardeşim :) pm atar isen aktif hali hazırda sektöründe lider bazı siteleri gösterebilirim sırf iyi niyetinden şüphe etmediğimden ötürü.

Ayrıca 2 makale diye bahsettiğim durumu anlamamız ne manidar, site açılışında giriş ve tanıtım makalesini ben yazacağım ve 5 günde para kazanılacak bir durum yok, vereceğim raporda nasıl makale hazırlanır, kaç kelime yazılır vs. gibi bilgilerden bahsedilecek.

Kaldı ki Adsense'den xxxx kazanan biriyim isteyen olursa teamwear ile inceleyebilir.

Baltalama yapmaz iseniz sevınırım, merak ettikleriniz için ÖZEL MESAJ kısmını kullanın.

Hocam Kesinlikle Baltalama amaçlı mesaj atan biri değilim. Benim asıl anlatmak istediğim, Sunduğunuz paketin içinde yer alan maddelerin adsense kazancı ile alakası olmadığı ( Reklam Yerleşimi Hariç). index Hızı, Makale Yazım Taktikleri vs Adsenseden Bağımsız olaylardır. Bunlar Daha çok Seo ile alaklı
mtnm

kişi bu mesajı beğendi.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 21.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 21 / 3
  • Ticaret 3, (%67)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Hocam Kesinlikle Baltalama amaçlı mesaj atan biri değilim. Benim asıl anlatmak istediğim, Sunduğunuz paketin içinde yer alan maddelerin adsense kazancı ile alakası olmadığı ( Reklam Yerleşimi Hariç). index Hızı, Makale Yazım Taktikleri vs Adsenseden Bağımsız olaylardır. Bunlar Daha çok Seo ile alaklı

Bu konuda haklısınız tabiki Kategorisel olarak konu yanlış yerde olabilir hocam. Fakat Adsenseden kazanmamız için daha çok bu konular önemli. Sonuçta siteniz olmazsa, hitiniz olmazsa, kaliteli yazılarınız makalelerınız olmaz ise Adsense'den para kazanmak hayal olur. :)

Birde sektörel seçimede çok önem veriyorum, şimdi bi dünya rekabet olan örnek: oyun sektörü için gidip arkadaşlar site açıyor, yahu millet milyarlarca para yatırırken ufak bir siteyle veyahut küçük bir seo ile başarılı olmak söz konusu bile olamaz. Ama alt sektörlerde 500 -600 tekile 20 - 30 -40 liralar kazanılıyor. Benim birazcıkda anlatmak istediğim ve vermek istediğim hizmet bu.
MagaraAdami

kişi bu mesajı beğendi.

CineArsiv CineArsiv WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web master
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 3 / 33
  • Ticaret 2, (%100)

mtnm adlı üyeden alıntı

Bahsettiğiniz konuda ahlak dışı davranışlar mevcuttu sitedeki kimsede prim vermedi zaten.
Ancak sizin konunuzda her topal satıcının bir kör alıcısı vardır mantığını özetleyen güzel bir konu olmuş denebilir :) hayırlı satışlar.
mtnm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al