freelance iş ilanları

Sosyal Site Hakkında

14 Mesajlar 1.512 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Aslında scripti yazabilecek kişi çok ve o kadar çok bütçe gerekmez ancak scripti yazacak kişi ile samimi ve onla ortak olmanız gerek.

wmaraci
reklam

ae5140 ae5140 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Eğer bu konuda bilgi sahibi olan kişiler varsa;
"Hocam facebook ve twitter özelliklerini anımsatabilecek, fakat tasarım benim gönderdiğim şablona göre olacak bir script olması lazım. Eee başlangıç olarak da biraz iyi olması lazım "

Sorumu tekrar soruyorum. Ek olarak kodlama bilgiyi iyi olanlar arkadaşlarla da skype den görüşmek isterim. Özel mesaj yoluyla bildirebilirler.

Gerekirse açılacak site ile ortak olunabilir.

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
İyi bilen tanıdığın da olur. Ancak scriptten sonra işler zor işte sitenin adını herkese duyurman lazım ve site ilk baştan kusursuz olmalı ki insanlar istediği şeye kolayca ulaşabilsin
ae5140

kişi bu mesajı beğendi.

ae5140 ae5140 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Ecancan adlı üyeden alıntı

İyi bilen tanıdığın da olur. Ancak scriptten sonra işler zor işte sitenin adını herkese duyurman lazım ve site ilk baştan kusursuz olmalı ki insanlar istediği şeye kolayca ulaşabilsin

Kesinlikle haklısınız bu yüzden başlangıçta olsa biraz profesyonel bir şey olması gerek. :)

Ek Olarak: Arkadaşlar projeyi açıklayıp script yazdırdığımız firmalar var mı? Örneğin vbulletin tema yaptırmak için var. Bu tür işler için de var mı?

Ek Olarak: Script konusunda bir arkadaşa ücret karşılığı yaptırmaya karar verdim. En sonunda buldum güvenilir birisini. Bu konu kilitlenebilir.
Ecancan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al