freelance iş ilanları

Unfollowtr.com Sizi Takip Etmeyenleri Kolayca Bulun.

6 Mesajlar 1.714 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mcansanda mcansanda WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Adından da anlaşılacağı gibi Unfollow Tr, Twitter’da sizi takip etmeyenleri bulup kolayca takip etmekten vaz geçmenizi sağlıyor.

Siteyi kullanabilmek için önce Twitter hesabımızla bağlanmanız gerekiyor. Gerekleri giriş işlemlerini yaptıktan sonra karşınıza sizi takip etmeyen kullanıcılarını listeliyor.

Sitenin en iyi özelliği hızlı ve limitsiz olması.UnfollowTr'nin verdiği bu imkanlar sayesinde sizi takip etmeyenleri limit olmaksızın hızlı ve kolay şekilde listenizden çıkartın.

UnfollowTr

wmaraci
reklam

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)
reklam atıyormu

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Site sizin mi bilmiyorum ancak Twitter girişi istemese çok daha iyi olurdu. Herkes güvenmez. Ben asla bilmediğim sitelere Twitter hesabımla giriş yapmam mesela.

Mesela http://www.followerfilter.com da var. Aynı işlemi Twitter girişi yapmadan sunuyor size.

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

Uygulamaya girerken 1 kez sitemizin reklaminin tweetini atiyor sonradan tweet atma gibir birsey yok.

Atakan adlı üyeden alıntı

Site sizin mi bilmiyorum ancak Twitter girişi istemese çok daha iyi olurdu. Herkes güvenmez. Ben asla bilmediğim sitelere Twitter hesabımla giriş yapmam mesela.

Mesela http://www.followerfilter.com da var. Aynı işlemi Twitter girişi yapmadan sunuyor size.

Sistem böyle bizim yapabileceğimiz birşey yok hocam :)

wmaraci
wmaraci

cenktolga cenktolga Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek web designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlara katılıyorum, twitter ile giriş ve izinler istiyorsa eğer kesinlikle tavsiye etmem. Belli izinler verilmesi durumunda adımıza twitler atılıyor ki bunlar daha önce çok yaşandı. Sisteminizi bilmiyorum denemedim, denememde eğer dediğim gibiyse kullanacak arkadaşlarında bilgisi olsun.

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

cenktolga adlı üyeden alıntı

Arkadaşlara katılıyorum, twitter ile giriş ve izinler istiyorsa eğer kesinlikle tavsiye etmem. Belli izinler verilmesi durumunda adımıza twitler atılıyor ki bunlar daha önce çok yaşandı. Sisteminizi bilmiyorum denemedim, denememde eğer dediğim gibiyse kullanacak arkadaşlarında bilgisi olsun.

Dedigim gibi uygulamaya girdiginde bir kez reklam tweeti atiyor sonradan istedigimiz zaman tweet attirmiyoruz boyle bir fonksiyon eklemedik.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al