wmaraci reklam
lidertakipci

Birileri halan AORhan'ın burada olduğundan farkında değil mi ?

80 Mesajlar 10.119 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14450
  • Beğeniler 3057 / 3056
  • Ticaret 356, (%100)
Merhaba Ahmet,
Aktif olmaya başlayacağına sevindim.. Tekrardan hoşgeldin aramıza..

Deneyim demeyin, deneyin!

wmaraci
reklam

Alphabet Alphabet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek -
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 1432
  • Beğeniler 146 / 287
  • Ticaret 33, (%100)
Hayırlı olsun tekrardan.

aorhan aorhan Emekli Mod. Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 27 / 236
  • Ticaret 22, (%100)

Ömer Burak adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun tekrardan.

Nonloser adlı üyeden alıntı

Merhaba Ahmet,
Aktif olmaya başlayacağına sevindim.. Tekrardan hoşgeldin aramıza..

Teşekkürler artık azıcık wp kategorisini kirletebiliriz :D

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14450
  • Beğeniler 3057 / 3056
  • Ticaret 356, (%100)

aorhan adlı üyeden alıntı

Teşekkürler artık azıcık wp kategorisini kirletebiliriz :D

Ayıp ettin :) Kirletmeye bir an önce başlayabilirsin hatta :p

bu arada ahmet doğru söylüyormuş beyaz yahu bak değişiklik yapıp sadece nokta (.) eklemiş :D :p

Deneyim demeyin, deneyin!

wmaraci
wmaraci

onungibibirsey onungibibirsey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Bilerek yazmamış! .d Akıllı ol Ahmet akıllı. Oy vermiyorum sana. .d .d
Bir de bizi def edecekmiş hahayttt. .d Yalnız birden böyle girişlerden sonra insanlar bizden kaçacak. .d Aslında zararlı insanlar değiliz biz. Sahiden gençler. Özümüzde iyi insanlarız. .d .d

Bu arada aldığımız haberlere göre Ahmet'in geri dönmesinde BÖ'ye katılmış olmasının etkisi çok büyükmüş. :D :D

www.bazenoyleolur.com

• Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 27 / 236
  • Ticaret 22, (%100)

bu arada ahmet doğru söylüyormuş beyaz yahu bak değişiklik yapıp sadece nokta (.) eklemiş :D :p

bak beyaz gordun mu :D ekledım noktayı:D yoksa noktasız orada daha ne yazacak dıye bekler dururdunuz :D

Ek Olarak:

onungibibirsey adlı üyeden alıntı

Bir de bizi def edecekmiş hahayttt. .d Yalnız birden böyle girişlerden sonra insanlar bizden kaçacak. .d Aslında zararlı insanlar değiliz biz. Sahiden gençler. Özümüzde iyi insanlarız. .d .d

Bu arada aldığımız haberlere göre Ahmet'in geri dönmesinde BÖ'ye katılmış olmasının etkisi çok büyükmüş. :D :D

Bir kerem BÖ'ye katılmak için eklediğim kodu kaldırdım artık BÖ'de değilim ama bumerang'ta oy verırsenız memnun olurum. Onun dışında özümüzde iyiyiz de millet bıkacak :D eskden yazımı yazar , yorumları oylarken sımdı boyle ıslerle ugrastırıyorsunzu :D işssizim diye yapmadıgım ıs kalmadı ya :D

• Üyelik 24.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Bir kerem BÖ'ye katılmak için eklediğim kodu kaldırdım artık BÖ'de değilim ama bumerang'ta oy verırsenız memnun olurum. Onun dışında özümüzde iyiyiz de millet bıkacak :D eskden yazımı yazar , yorumları oylarken sımdı boyle ıslerle ugrastırıyorsunzu :D işssizim diye yapmadıgım ıs kalmadı ya :D

Bumerang için oy toplamaya geldiğini itiraf ediyorsun yani? :D Nerede Nurçin yaa hemen haber yapsın. :D Senin iş durumun tüm internet aleminin sorunu oldu. İşsiz güçsüzsün diye bunalımlarını çekiyoruz bize de yazık. :D Harbi dağılalım en iyisi. Ben ufaktan gideyim. :D

www.bazenoyleolur.com

Anarschi Anarschi Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek High Professional Student in G
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 82 / 243
  • Ticaret 0, (%0)

Bencede ya çok kötü giriş yaptık ön yargıların kurbanı olucaz :) Biraz duralım yoksa son mesajların hepsi bizim mesajlar olmuş valla utandım :p

İki kere düzenlemiştir ilk düzenlemeyi kaydetmez vbulletin :) Gördüğüme inanıyorum :)

bak beyaz gordun mu :D ekledım noktayı:D yoksa noktasız orada daha ne yazacak dıye bekler dururdunuz :D

Ek Olarak:

Ben sana makina mühendisi olamazsın demedim ahmet :) Ben sana bö de birinci de olamazsın demedim..Ben sana bumerang da da birinci olamazsın demedim :) Ben sana kalbimi fethedemezsin dedim..

Bu arada boşver ya yarışmalara katılma..Arkaplanlarında neler döndüğünü ben sana anlatırım..Hatta yarışmanın şu anda birincileri bile belli sen boşuna kasma :) Bumerang sağlam olabilir ama şimdiden millet tüm sülalesine mesaj attırmıştır :)

• Üyelik 24.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Beyaz adlı üyeden alıntı

Bencede ya çok kötü giriş yaptık ön yargıların kurbanı olucaz :) Biraz duralım yoksa son mesajların hepsi bizim mesajlar olmuş valla utandım :p

İki kere düzenlemiştir ilk düzenlemeyi kaydetmez vbulletin :) Gördüğüme inanıyorum :)

Ben sana makina mühendisi olamazsın demedim ahmet :) Ben sana bö de birinci de olamazsın demedim..Ben sana bumerang da da birinci olamazsın demedim :) Ben sana kalbimi fethedemezsin dedim..

Bu arada boşver ya yarışmalara katılma..Arkaplanlarında neler döndüğünü ben sana anlatırım..Hatta yarışmanın şu anda birincileri bile belli sen boşuna kasma :) Bumerang sağlam olabilir ama şimdiden millet tüm sülalesine mesaj attırmıştır :)

Heyy Bumerang'a laf yok hacı. :D Hürriyet yani. :D Hürriyet'e laf ettirmiyorum bundan sonra. Markama sahip çıkmam lazım. :D

www.bazenoyleolur.com

• Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 345
  • Beğeniler 27 / 236
  • Ticaret 22, (%100)
Hahaha abi gece gece güldüm ya :D

Bumerang için katılmadım :D zaten urdaydım üye oluş tarihime bakınzı lutfen :D

Bunun dısında Beyaz gecen sen yarısmaya katılacak mısın dediğimde yok ama biz düzenleyelim demedin mi ? Bizde mi arkaplanda cevırecez işler :D

Benim adımı bulastırmayın nurcin'e :D Aliyi yazsın beni karıstırmayın Nurçin Abla'ma :) ( ALiiiiii ) :D

Oğlum varya şu yakınlarda hissediyorum çok büyük bir yere gireceğim :D

TAI'ye filan girersem o zaman gelirsiniz Ahmet ABİİİ iki tur uçağa bindirsene deyince bende diyeceğim, blogunu da al GİT :D

Ek Olarak:

Heyy Bumerang'a laf yok hacı. :D Hürriyet yani. :D Hürriyet'e laf ettirmiyorum bundan sonra. Markama sahip çıkmam lazım. :D

Bumerang'ın arkasında Tuğba var kesin onun blogu birinci bak gör :D

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al