wmaraci reklam
lidertakipci

Hiçbir çalışma yaptırmadan 1.sayfa 1.sıra

63 Mesajlar 6.800 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sUstundag sUstundag Makale Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek AŞÇI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 26 / 110
  • Ticaret 10, (%100)

okanizm adlı üyeden alıntı

Bu iş o kadar çok karmaşıklaştı ki bir yerde birileri birşeyler yazıyor okuyoruz, hee diyoruz demek eksiğimiz bu, biz burada hata yapıyormuşuz diyoruz. Çok geçmiyor bir arkadaşımız seonun canı cehenneme dedirtecek ilginç bir paylaşım yapıyor. İşte o zaman eğer gerçekten para kazanmak için bu işe girmişseniz bütün şevkiniz kırılıyor.

Google bizi de sev, biz seni platonikte olsa seviyoruz. :)

Arkadaşım bence üzülmemelisin, bu zamanla senin yakalayacağın bir şans olabilir ama varsa!

Şuanda sitede aksik 24 kişi var be wmaracindan konu sebepli...

hangi önemli kelimelerde birinci sıradaymış bu da önemli... berrak önemli bir kelime mi değil öyleseyse bile birinci sırada değil :D

bence arkadaş büyük ihtimalle chrome ile gizli pencereden incelemediği için kendi aramalarında google+ paylaşmaları ve çerezleri ile alakalı aradığı kelimeleri yüksekte görüyor +

cidden merak ettin, ustam. Hangi önemli kelimeler bunlar?

Durun, kelimeleri vermiş görmemişim :D edit...
thesefiks

kişi bu mesajı beğendi.

Iff sıkıldım.
wmaraci
reklam

kardelen25 kardelen25 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 14 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

reload58 adlı üyeden alıntı

Alın teriyle verilen emeğin karşılığını alıyorsunuz hocam ne güzel. Bu size ücretli yaptırılan hizmetlerden kazanılan kazançlardan, emeğiniz ile uğraştığınız siteniz de kazandığınız kazançların duygusu farklı olacaktır ki yaptığınız bu başarıyı gururla söyleyebiliyorsunuz. Başarılı birisi olduğunuz kesin. Çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim.

Tebrikler.

Çok teşekkür ederim
reload58

kişi bu mesajı beğendi.

kpssdelisi kpssdelisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 118 / 107
  • Ticaret 2, (%100)
------------

• Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 14 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

sUstundag adlı üyeden alıntı

Arkadaşım bence üzülmemelisin, bu zamanla senin yakalayacağın bir şans olabilir ama varsa!

Şuanda sitede aksik 24 kişi var be wmaracindan konu sebepli...

hangi önemli kelimelerde birinci sıradaymış bu da önemli... berrak önemli bir kelime mi değil öyleseyse bile birinci sırada değil :D

bence arkadaş büyük ihtimalle chrome ile gizli pencereden incelemediği için kendi aramalarında google+ paylaşmaları ve çerezleri ile alakalı aradığı kelimeleri yüksekte görüyor +

cidden merak ettin, ustam. Hangi önemli kelimeler bunlar?

wordpress tema , ücretsiz wordpress temalar , wordpress temalar , wordpress e ticaret teması , wordpress kitap teması , wordpress müzik teması .... sende bakabilirsin

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek AŞÇI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 26 / 110
  • Ticaret 10, (%100)
bundan sonra yandex kullancam ağa olmaz böyle :D şaka bir yana hayırlı olsun o zaman cidden helal Valla.
reload58 kardelen25

kişi bu mesajı beğendi.

Iff sıkıldım.

slowdown slowdown Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** F**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 7 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
gerçekten inanılmaz, helal olsun ne diyelim.

• Üyelik 05.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek AŞÇI
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ü**
  • Mesajlar 423
  • Beğeniler 26 / 110
  • Ticaret 10, (%100)
Ama madem böyle bişey oldu keşke söylemeseydin Türk milleti olarak maşallah çok kemgöz, çekemez, nazar eden olmadı beddua ile yıkamazsak saldırıp hacklemeye çalışan, ha bu adam bu yazılarla çıkmış dur botla çekip diyen bir webmaster ailesiyiz (büyük kısmı)

Iff sıkıldım.

• Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 14 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

sUstundag adlı üyeden alıntı

Ama madem böyle bişey oldu keşke söylemeseydin Türk milleti olarak maşallah çok kemgöz, çekemez, nazar eden olmadı beddua ile yıkamazsak saldırıp hacklemeye çalışan, ha bu adam bu yazılarla çıkmış dur botla çekip diyen bir webmaster ailesiyiz (büyük kısmı)

yok değil dediğin gibi yapan çok ama index hızım yüksek olduğu için diğer siteler google pandaya takılıyor :) ben wmaracı daki dostlarımla paylaşmak istedim bu bilgiyi kötülük düşünene lafım yok
thesefiks

kişi bu mesajı beğendi.

bluecity bluecity WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web kazanç
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 965
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 1, (%100)

kardelen25 adlı üyeden alıntı

umarım gerilemez bu arada seo çalışması yaptırmayı asla düşünmüyorum şimdiye kadar yaptırdıklarımdan hep kötü sonuçlar aldım

Bu konuyla ilgili Kaan Gülten'in sorularla seo kitabından bir yazıyı paylaşmak istiyorum.

Soru 8 :
Bir çok web sitesi açtım. Açtığım web siteleri Google’da indexlendikten hemen sonra üst sıralarda yer alıyordu fakat bir kaç gün sonra alt sayfalara düşüyor. Sebebi ne olabilir ?
Cevap :
Yeni web siteleri, hoş geldin hediyesi olarak Google tarafından ekstra bir değerlendirme alarak listelenirler. Eğer site bu sırayı hakedecek, kriterleri yerine getirebilirse sırasını rahatlıkla koruyabilecektir. Ancak çoğu site sahibi, bu hızlı yükselişin rehavetine kapılarak, tam tersi yönde ilgiyi düşürürler ve sonuç hüsran olur. Üst sıralara geldikten sonra, ziyaretçi bazlı seo (ziyaret sayısı, sitede kalma süresi, sayfa gezme sayısı vs.) ve site içi güncellik ön planda tutulmalıdır. Aksi halde gerilemek kaçınılmazdır.

Ctrl+C

• Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 14 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

bluecity adlı üyeden alıntı

Bu konuyla ilgili Kaan Gülten'in sorularla seo kitabından bir yazıyı paylaşmak istiyorum.

teşekkür ederim paylaşımın için
bluecity

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al