wmaraci reklam

Yabancı Hosting Firması Önerisi

18 Mesajlar 3.724 Okunma
wmaraci reklam

sessizogretmen sessizogretmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 14 / 19
  • Ticaret 9, (%100)

zaferkaankaraca adlı üyeden alıntı

emin olabilirsiniz yukarıda önerdiğim firmaların geçmişlerini ararştırın böyle sorunların yaşanmadığını göreceksiniz size kötüleri geldi diye tümü kötü olamaz.

isimtescilden daha iyisi mi var? 3 yıldır çalışıyorum ama her ay sorun çıkıyor :D

wmaraci
reklam

zaferkaankaraca zaferkaankaraca Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.okurkafe.com
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 5 / 66
  • Ticaret 1, (%100)

sessizogretmen adlı üyeden alıntı

isimtescilden daha iyisi mi var? 3 yıldır çalışıyorum ama her ay sorun çıkıyor :D

bence isimtescil icann operatörü oldu diye türkiyenin en iyi hizmet veren yeri olacak diye bir durum yok tabi domainde iyi olabilirler ancak hosting konusunda sollayacak nice türk firması var..

sessizogretmen sessizogretmen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 14 / 19
  • Ticaret 9, (%100)

bence isimtescil icann operatörü oldu diye türkiyenin en iyi hizmet veren yeri olacak diye bir durum yok tabi domainde iyi olabilirler ancak hosting konusunda sollayacak nice türk firması var..

daha önce çok firma ile çalıştım isimlerinide verebiliirim. ancak en iyisi isimtescil. İngilizcemiz yok diye onu tercih ediyoruz. Yoksa çok daha uygun fiyata daha iyi hizmet veren yabancı firmalar var

zaferkaankaraca zaferkaankaraca Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek www.okurkafe.com
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 5 / 66
  • Ticaret 1, (%100)

sessizogretmen adlı üyeden alıntı

daha önce çok firma ile çalıştım isimlerinide verebiliirim. ancak en iyisi isimtescil. İngilizcemiz yok diye onu tercih ediyoruz. Yoksa çok daha uygun fiyata daha iyi hizmet veren yabancı firmalar var

Türkiye de de var aca bu piyasa üç beş kendini bilmez yuzunden allak bullak oluyor millet kime güveneceğini bilemiyor bunun sonucundada Türk firmaları genelanlamda kötü damgası yiyor. örnek olarka internetbilisim.net ozkula.com
deneyin bizimde sağlam firmalarımız varmış diyeceksiniz.

wmaraci
wmaraci

HellBoy05 HellBoy05 Patron Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci / Ekonomist
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 14 / 45
  • Ticaret 5, (%100)

Türkiye de de var aca bu piyasa üç beş kendini bilmez yuzunden allak bullak oluyor millet kime güveneceğini bilemiyor bunun sonucundada Türk firmaları genelanlamda kötü damgası yiyor. örnek olarka internetbilisim.net ozkula.com
deneyin bizimde sağlam firmalarımız varmış diyeceksiniz.

Bnde uc yildir isimtescilde yim ve sıkıntı yasamadim memnunum. Ama o dediginiz firmalari ben kotu olarak bılıyorum sorup soruşturdum nette falan oyle. Benim gibi ogrenci olan kişi surekli firma değiştiremiyor ve korkuyor. Bu yuzden bu tur sorular yoneltiyoruz

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)

Yabancılara bukadar yönelmeyin . Türk firmalarına güvenmelisiniz. Yabancılar daha dün bizi arkamızdan vurdular ve halan vvurmaya devam ediyorlar.
Türk Firmalarınadna alın. Bizim milletimizdeki firmalarda boşuna kurulmamışlar. Okadar kişi bu milli firmalardan alışveriş yapıyorlar. Tabi aralarından işini iyi yapmayanlar vardır Onlar işince iyi değil diye Bu tümüne mal edilemez. Türkler arasında da bu işi yabancıalrdan daha iyi yaopan bu işin ehli kimseler var.
www.birhost.net
www.internetbilisim.net
www.nettesinbilisim.com
www.ozkula.com
www.sadecehosting.com

bunlar önereceğim firmalardan bir kaçı daha nice iyi firmalar var.

Biz vatanımıza kazandıracağız ki gelişeceğiz. hepimiz siizn gibi düşünp yabancı firmalardan aldığını düşünsek Türk firmaları tabiki gelişemez büyüyezler gelişmesine izin verilmiyor ki. hem bizim bizim firmalarımızda ki çalışanlar kadar sıcak sorunlarınızı çözmeye çalışan insanları bulamazsınız gavura muhtaç olacağıma ölürüm daha iyi...

arkadaşın mesajlarını okudunuz mu cidden merak içerisindeyim arkadaş ya adult site açacak yada warez bu saydığınız firmalardan alırsa barındırma hizmeti durdurulacaktır. Ülkemizde her iki sektöründe yasak olmasından dolayı kaldı ki bunu unutalım diyelim nereden biliyorsunuz arkadaşın yabancı dilde yayın yapıp yapmayacağını belki yabancı lokasyon hosting arıyor hocam ?

Ayrıca sabahtan beri kaç tane kural ihlali yaptığınızı gördüm biraz forum kurallarını okuyun

11- Kendi sitesinin reklamını yapacak şekilde, hit veya backlink almak amaçlı mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır. Tespit edildiği taktirde süreli uzaklaştırma cezası uygulanır.

Kaynak : http://wmaraci.com/forum/php-hazir-kodlar/duyuru.html

HellBoy05 HellBoy05 Patron Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci / Ekonomist
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 412
  • Beğeniler 14 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
evet warez için dedim. adult site v.b. şeylerle işim yok.
YenerK

kişi bu mesajı beğendi.

hostagel hostagel Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek elektronik mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Yerli hosting firmalarını Türkçe destek alabildiğiniz için tercih ediyorsanız, Hostgator, Türkiye saati ile 16:00 - 1:00 arası Hasan Bey Türkçe canlı destek vermektedir.

destek@hostgator.com.tr ye atacağınız Türkçe yardım maillerine cevap yazmaktadır. Açmak istediğiniz sitenin uygunluğunu da sorabilirsiniz. Warez olmaz tabi, Hizmet sözleşmesine uymanız gerekmektedir.

Cpanel Hosting yönetim paneli de Türkçe kullanılabilmektedir.

Hostgator Amerika merkezli olmakla birlikte talebiniz durumunda Avrupa sunucularında da sitenizi barındırabiliyorsunuz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al