wmaraci reklam
lidertakipci

Ücretsiz Hosting Scripti yapmayı düşünüyorum.

8 Mesajlar 1.672 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ozr147 ozr147 Sms Onayı Gerekli Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkadaşlar birkaç gün önce Sizlere ücretsiz onaysız backlink scriptini sunmuştum. görmeyenler için birdaha link veriyorum:http://cyberdizayn.com/tanitim-yazisi.php
Şimdi İse Ücretsiz Hosting Hizmeti Sunmayı Düşünüyorum.
insanların sadece bir form doldurarak ücretsiz bir şekilde hostinglerini alabileceği bir sistem sizce nasıl olur mantıklımı ? yorumlarınız neticesinde karar vereceğim böyle bir Scripte gerek varmı yok mu?
Bir yıl boyunca ücretsiz olarak vereceğim hosting hizmetinin detayları.

[*]Sınırsız E-mail
    [*]Plesk Panel
    [*]200 mb alan
    [*]sınırsız trafik kullanımı

Yazı Düzenlendi.
Ücretsiz hosting Formu bu link Altında doldurulacak. kısa bir süre içerisinde sistem çalışır hale getirilecektir..
http://cyberdizayn.com/hosting-iste/

wmaraci
reklam

panteist panteist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek grafik/matbaa/php
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** K**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 80 / 64
  • Ticaret 3, (%100)
Mantıklımı demek ne demek :)
tabii ki mantıklı.

Böylelikle host/web yönetimi gibi konularda bilgi sahibi olmayanlarda rahatça işlem yapabilecektir.

birde gerekli fonksiyonları katarsanız ve kullanıcı dostu bir arabirim oluşturursanız tabii ki tutar.

• Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
hakılısınız kısa bir süre içirisinde hazırlayıp paylaşacağım

alkinkasap alkinkasap girişimci, öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek girişimci, öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 67 / 66
  • Ticaret 4, (%100)
çok mantıklı ve güzel bir hizmet ancak yasları göz önünde bulundurun. eğer server türkiyede ise servis sağlayıcısı olmanız gerekiyor ve servis sağlayıcıları müşterilerinin tc kimlikleri gibi bilgileri elinde bulundurmalı ki yasadışı bir site host ediliyorsa kolluk güçleri suçluyu bulabilsin. yoksa server kimin ise kabak onun başına patlar. bu konuda dikkatli olmak gerekiyor.

tabi server yurtdışında ise böyle bir sorun olacağını sanmam. gene de ip durumuna dikkat etmek mantıklı olacaktır. ipye bi site ban getirirse baş ağrısı yapabilir.

bunları göze alıp güzel bir sistem kurulursa güzel bir hizmet bence.

wmaraci
wmaraci

daimon daimon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** Ş**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 5, (%60)
merhabalar, halihazırda bu tarz bi projem vardı fakat panele dışarıdan kayıt olmak için bi script hazırlamaya üşendiğim için askıya almıştım. eğer sıcak bakarsanız sizin için amerika merkezli sunucu desteği sağlayabilirim.

• Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

alkinkasap adlı üyeden alıntı

çok mantıklı ve güzel bir hizmet ancak yasları göz önünde bulundurun. eğer server türkiyede ise servis sağlayıcısı olmanız gerekiyor ve servis sağlayıcıları müşterilerinin tc kimlikleri gibi bilgileri elinde bulundurmalı ki yasadışı bir site host ediliyorsa kolluk güçleri suçluyu bulabilsin. yoksa server kimin ise kabak onun başına patlar. bu konuda dikkatli olmak gerekiyor.

tabi server yurtdışında ise böyle bir sorun olacağını sanmam. gene de ip durumuna dikkat etmek mantıklı olacaktır. ipye bi site ban getirirse baş ağrısı yapabilir.

bunları göze alıp güzel bir sistem kurulursa güzel bir hizmet bence.

Ücretsiz Hosting form'unda temel kullanıcı bilgilerini veritabanına kaydını gerçekleştireceğim. bunların içinde hosting hizmeti alan kişinin gsm ve tc numaralarına kadar birçok bilgisini aldıktan sonra. yasal sorumluluk hakkında bilgi veren bir ibare ile okuyup kabul etmelerini isteyeceğim.
yasal olarak başka bir sorun çıkma şansı varmı?

Ek Olarak:

daimon adlı üyeden alıntı

merhabalar, halihazırda bu tarz bi projem vardı fakat panele dışarıdan kayıt olmak için bi script hazırlamaya üşendiğim için askıya almıştım. eğer sıcak bakarsanız sizin için amerika merkezli sunucu desteği sağlayabilirim.

Teklifiniz için teşekkur ederim.Sunucum hazır.sunucu değişikliği yapmayı düşünmüyorum.

mehmetgebes mehmetgebes Reklamcı - Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 11 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
şu an sistem online ise bana gerekli ve ücretsiz hosting olması da ayrıca güzel bir avantaj yanlış anlaşılmasın ama bu sistemi yapmaktaki amaç nedir ? Benim nacizane olarak iki fikir geliyor aklıma aslında 4-5 tanede ana konu olarak bakarsak olaya iki tane oluyor.

1: Reklam amaçlı
2: Herkesin bir web sitesi olsun

aklıma bunlar geldi lütfen kızmayın biz türkküz biri bize ücretsiz bişey verdimi aklımızda soru işareti kalır doğru değilmi

Mehmet GEBEŞ Kişisel Blog www.mehmetgebes.com.tr

%100 Özgün İçerik

• Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 5 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
1 yıl ücretsiz olarak verilecek hosting hizmeti .sonrasında memnun kalırsa kullanıcı,bir yıl sonra ücret ödeyip kullanmaya devam edicek

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al