freelance iş ilanları

Alexa Widget Kalktı Mı?

8 Mesajlar 1.087 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Alexa yeni tasarıma geçmesiyle galiba widget olayını kaldırdı. Ya da sadece premium üyelikler artık kullanıyor galiba. Kendi sitemin temasını düzenleyecektim, alexa sıram iyi olmasına rağmen bir koyayım artık dedim, merak ettim koyunca düşer mi diye(zaten global 290k). Fakat yeni sitelerinde widget koduna dair bir şey bulamadım. Giriş yaptım gene bulamadım, sizin bir bilginiz var mıdır?

wmaraci
reklam

Can TURGUT Can TURGUT Şimdilik Boş Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 38 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
<script></script>

Hocam bu şekilde kullanabilirsiniz site adı yazan yerlere kendi siteni yazarak alexa widget görebilirsiniz

Gerilim Gerilim www.giyse.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1920
  • Beğeniler 496 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Kalkmış gibi görünüyor
http://www.alexa.com/siteowners/widgets

Giyse.com - Giyim Moda, Ayakkabı, Çanta ve Aksesuar Online Alışveriş

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Can TURGUT adlı üyeden alıntı

<script></script>

Hocam bu şekilde kullanabilirsiniz site adı yazan yerlere kendi siteni yazarak alexa widget görebilirsiniz

Önemli olan widget koymanın etkisi olacak mı? Koydum çıktı onda bir sorun yok ayrıca ben a href in içine rel external koymak istiyorum yeni sekmede açılması için. Kodu bozar mı? Zaten widget'ın etki edip etmeyeceğini bilmiyoruz bir de o kodu eklersem bir şey olur mu acaba :D

Url'lerde değişmiş olabilir fakat google a alexa widget yazınca alexa.com sitesinden tatmin edici bir sonuç çıkmıyor.

wmaraci
wmaraci

Can TURGUT Can TURGUT Şimdilik Boş Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 38 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Önemli olan widget koymanın etkisi olacak mı? Koydum çıktı onda bir sorun yok ayrıca ben a href in içine rel external koymak istiyorum yeni sekmede açılması için. Kodu bozar mı? Zaten widget'ın etki edip etmeyeceğini bilmiyoruz bir de o kodu eklersem bir şey olur mu acaba :D

Url'lerde değişmiş olabilir fakat google a alexa widget yazınca alexa.com sitesinden tatmin edici bir sonuç çıkmıyor.

Hocam siz nasıl eklerim demişssiniz bende size nasıl ekleyeceğinizi söyledim. Alexa Widget sitese olması mutlaka etkiler iyi yönde. Ama yeni sekmede nasıl açılır bilmiyorum :)

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Can TURGUT adlı üyeden alıntı

Hocam siz nasıl eklerim demişssiniz bende size nasıl ekleyeceğinizi söyledim. Alexa Widget sitese olması mutlaka etkiler iyi yönde. Ama yeni sekmede nasıl açılır bilmiyorum :)

Konu başlığında "kalktı mı" yazması ve içeriğinde de kalkmasıyla ilgili bir içerik mevcut aslında. Amacım widget'ın işlevinin hala geçerli olup olmadığıyla ilgili bir konu açmaktı. Kodu almak için buraya konu açmak ayıp olur bence :)

Veysel Veysel Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 84 / 146
  • Ticaret 31, (%100)
Suha oncelikle alexa tum kalite ve onemini yitirmistir. Pek etik bir platform degil. Widget olayina gelince hicbir faydasi olmaz yazanlarada bakma hepsi sehir efsanesi

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Filmkorku adlı üyeden alıntı

Suha oncelikle alexa tum kalite ve onemini yitirmistir. Pek etik bir platform degil. Widget olayina gelince hicbir faydasi olmaz yazanlarada bakma hepsi sehir efsanesi

Konuda belirttiğim gibi artık yeter dedim alexa widget olmadan global 290k yapabildim hiç de özel bir çalışmaya girmedim. Merak ediyorum koyunca düşürür müyüm 100k'ya diye. Sitemle bir süredir ilgilenmiyordum, artık ilgileneceğim bir de bunu koyarsam kaça düşer diye merak ettim sadece.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al