freelance iş ilanları

Çalışma Masamı İfşa Ediyorum :D

2 Mesajlar 926 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

KeremZOR KeremZOR o kadar zor değilim Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Uİ Designer & Web developer
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1378
  • Beğeniler 363 / 346
  • Ticaret 9, (%100)

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere çalışma masamı ifşa edicem :D Bazılarınız bilmeye bilir “ifşa” derken yani tanıtmak gibi bir şey :D Her neyse bunu neden yaptın diye sorarsanız bir anadolu lisesi öğrencisinin nasıl bir ortamda çalıştığını görün diye yapmadım :D yaptım dicem sandınız itiraf edin :D neyse çok uzatmıyım can sıkıntısından koydum şimdi resmi anlatmak gerekirse…

Öncelikle test kitaplarımdan başliyim onlar hep öyle şekilli dururlar çünkü onlara dokunmam :D yani pek (aslında hiç) test çözmediğim için sadece süs amaçlı dururlar orda :D Ordaki açılmış test kitabıda sırf gösteriş olsun diye orda yani orası boş kalmasında çalışma masası görüntüsü olsun diye.Test kitabının hemen solunda (şu “hemen” solunda lafınıda hiç anlamam) ms-dos ve bitanede program yazma kitabı var canım sıkıldıkça onlara bakarım ve bir şey anlamam :D üsttede turuncu kitapta “Çavdar Tarlasında Çocuklar” diye bi kitap okuldan zorla okutuyolar yoksa kitap okumayı sevmem.

Gelelim ordaki yamuk yumuk kalemlere :D Aslında onları bilerek aldım ve uçlarını kırdım ardından yamulttum ve kırılmadığını keşfettim.Canım sıkıldığında yada bir şeye sinirlendiğimde falan o kalemleri elime alıp yamultuyorum kıvırıyorum falan :D ama kırılmıyo lanet olası şeyler neyse onlarıda seviyorum.

Ordaki Mp4 benim çalışma masamın bir parçası :D ders çalışırken (çok nadir) masada bir şeyler çizerken,oyalanırken hep müzik dinlerim ve müzik dinlemeyi acayip severim öyle böyle değil :D Vee gelelim telefonuma onu en sona sakladım çünkü o benim bir parçam :D harbiden. yani şöyle diyim o olmadan yaşayamam hayatımın tamamında zaten bilgisayarım ve telefonum var ama genelde telefonum :D zaten oda bilgisayar gibi :D ha birde onu kendim çalışıp kendi paramla aldım belkide ondan bukadar çok seviyorum :D tamamen palavra özellikleri için seviyorum kimin nasıl aldığından banane :D Android amcaya burdan bi kalp

Ha birde yeni farkettim sol üst köşeye doğru baktığınızda “Your Face” diye bişi yazıyo heh işte onun tam üstünde ayna var :D oda bi nevi espri işte aynadan suratına baktığında yazıyı görürsün sırıtırsın falan neyse işte bukadar benim çalışmam masam bu arada fotoyu 3.2MP kamerayla çektim bok gibi :D Galaxy ile çekseydim daha iyi olurdu ama ozaman onu göremezdiniz :D neyse bidahakine bilgisayar masamı ifşa edicem şimdilik hoşçakalın :)

wmaraci
reklam

Riza Riza 1337 @ trendyol Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek 1337
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 1008 / 403
  • Ticaret 21, (%100)
Kalemlere mi saldırdın ne yaptın :D Yazık iki büklüm kalmışlar :D

1337
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al