wmaraci reklam

5 reklam özelliği

5 Mesajlar 798 Okunma
smmexpress

wikiface wikiface WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
http://www.webtentvizle.com/2013/08/kanal-d-canl-izle.html sayfasında gördüm. 5 tane adsense reklamı vardı. Ben 2 yıldır adsenseden uzağım. O zamanlar en fazla 3 tane bulunabiliyordu. Bu yeni bir şey mi ?

wmaraci
reklam

Vjolenza Vjolenza Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 708
  • Beğeniler 77 / 101
  • Ticaret 16, (%100)
Hala politikalara göre en fazla 3 görsel reklam sınırlandırması var fakat adsense'nin bir güncellemesinden sonra böyle bir sorun oluştu eklediğiniz kadar reklam gösterimi yapılabiliyor ama bana sorarsanız tehlikeli bir iş çünkü zaten en basit şeylerden hesabınızı kapatıyorlar böyle yaparak ellerine koz vermiş oluyorsunuz.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
3. şahıs olarak insanları -onların da yapabileceği- bir şekilde savunmaya çalışmayın; her koyun kendi bacağından asılsın. Bireyler olarak hepimiz burada kendimizden mesulüz. Ben bir art niyet göremedim, konu başlığı belli; amaç belli. Kural ihlali yapan birçok site var, riske etmeye değmez; değişen bir yönerge olmadı. Adsense forumunu tekrar bir inceleyin ;)

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

wikiface wikiface WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Adana
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 19 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

3. şahıs olarak insanları -onların da yapabileceği- bir şekilde savunmaya çalışmayın; her koyun kendi bacağından asılsın. Bireyler olarak hepimiz burada kendimizden mesulüz. Ben bir art niyet göremedim, konu başlığı belli; amaç belli. Kural ihlali yapan birçok site var, riske etmeye değmez; değişen bir yönerge olmadı. Adsense forumunu tekrar bir inceleyin ;)

Usta şimdi kesin kural hatası mı? ona göre reklam eklemesi yapacağım

wmaraci
wmaraci

baran1905 baran1905 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 522
  • Beğeniler 49 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

wikiface adlı üyeden alıntı

Usta şimdi kesin kural hatası mı? ona göre reklam eklemesi yapacağım

Politikalara göre kural hatasıdır ana sayfada en fazla 3 reklam yerleştirme hakkı bulunuyor Google bazen böyle kural dışı yerleştirmeleri geç fark ediyor yalnız bu sitedeki reklamlar sadece bir hesaba tek ait olmayabilir. Genelde böyle 3'den fazla reklam bulunan sitelerde bunu fark ettim daha öncede facebook gruplarından bir siteye giriş yapmıştım sitede 3'den fazla reklam vardı sahibine sormuştum tüm reklamların kendi hesabına ait olmadığını bazı reklamlarda ortaklık olduğunu söylemişti.
wikiface

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al