wmaraci reklam

PayPal Kullanıcı Sözleşmesi değişiklikleri ile ilgili duyuru

3 Mesajlar 789 Okunma
smmexpress

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
PayPal'ı sizin için daha güvenli, daha kolay ve daha kullanışlı hale getirmek için çalışmaya devam ediyoruz. Bu, Kullanıcı Sözleşmesi'ndeki koşulları dönem dönem değiştirmemiz ve güncellememiz anlamına geliyor. Bu konuda sizi bilgilendirmek için web sitemize en son güncellemeleri ekledik.

Ne yapmanız gerekiyor?

Burayı tıklayın veya yeni bir sayfada www.paypal.com/tr adresine girin, sayfanın en altındaki 'Yasal Sözleşmeler' kısmına gidin ve sonra 'Politika Güncellemeleri' kısmına tıklayın.
Politika Güncellemeleri'ni dikkatlice okuyun. Bu bölüm, Kullanıcı Sözleşmesi ile ilgili değişikliklerin ne zaman ve nasıl geçerli olacağı ile ilgili önemli yasal uyarılar içermektedir.
Değişiklikleri onaylıyorsanız, birşey yapmanız gerekmiyor. Güncellemeler otomatik olarak geçerli olacaktır. Değişiklikleri onaylamak istemiyorsanız, Politika Güncellemeleri sayfasında izleyebileceğiniz adımlarla ilgili bilgiyi bulabilirsiniz.

Var olan Kullanıcı Sözleşmesi, değişiklikler yürürlüğe girinceye kadar geçerli olacaktır.

Saygılarımızla,
PayPal

Linkten tüm metni okuyan var mı? Önemli bir değişiklik var mı? Ben okumaya üşendim de :)

wmaraci
reklam

political political ... Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 9 / 105
  • Ticaret 38, (%100)
Bildiğim kadarıyla %3.4 + 45 kuruş olan işlem ücreti %3.5 - 4 olarak güncellenmiş gibi görünüyor. Başkada birşey göremedim.

Bir de Birleşik Krallıktan satın alım işlemi yapıldığında oranın politikalarına göre değerlendirme yapılacakmış. Ne diyorsa artık cinsler :D
NeoEkonomi

kişi bu mesajı beğendi.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Banada geldi mail bende yarıya dahi gelmeden bıraktım :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al