wmaraci reklam
lidertakipci

Adsense Kayıt İçin Önemli İpuçları

2 Mesajlar 871 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BerkantKONAC BerkantKONAC opensourceprojects.org Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Software
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 209 / 125
  • Ticaret 18, (%100)

Merhaba arkadaşlar.

Öncelikle ufak ufak başlıklar halinde adsense'yi tanımlıyoruz daha sonra nasıl onay alınır onu anlatıyorum.

Adsense Nedir?

Çok fazla uzatmadan kısaca adsense bir google çalışmasıdır sitelerinize reklam vermektedir, ve tıklama başına ücret ödemekte olan bir sistemdir. Genel olarak tüm reklam firmalarının üstündedir ve adsense ile çalışmak isteyen kişiler çoktur.

Adsense Nasıl Onaylatılır?

Daha önce adsense başvurdum fakat sitem 1. onayı aldı 2. onayı alamadı diyen arkadaşlarım için anlatıyorum. Öncelikle arkadaşlar sitenize ilk 2 ay boyunca adsense başvurusu yapmayın. 2 ay boyunca düzenli olarak ÖZGÜN makale girin günde 1 adet 2 günde 1 adet ama sadece özgün olsun. Site içi seo'nuzu yapın tasarımınızı hoş, modern ve sade yapın. Backlink çalışmalarınıda ihmal etmeyin tabiki. Siteniz günlük 400-500 hite ulaştıktan sonra adsense kayıt için başvuru yapacaksınız.

Adsense 2. Onay Nasıl Alınır?

Başvuruyu yaptınız diyelim bu aşama cidden önemli, başvuruyu yaptınız ve reklam kodunu yayınlamanızı istediler, reklamı sitenin en belirgin yeri olan sağ taraf (sidebar)ın en üstüne koyun ve onay alana kadar özgün makale girin. Günde 2,3 tane girmenizi tavsiye ederim.

Daha sonra adsense 2. onayıda verecektir sitenizi yeterli görmesi önemli burada. İnternette insanlar hep değişik yöntemler veriyorlar ve hiçbiri başarılı olmuyor. Adsense ve google'ın algoritması bana göre "emektir." Siz sitenize gereken ilgiyi alakayı gösterir emek verirseniz emin olun adsense tarafından hakkınızı alacaksınız.

Umarım bu yazımdada sizlere yardımcı olabilmişimdir, bir sonraki yazımda görüşmek üzere..

Kaynak: http://goo.gl/uys6VI

owner of opensourceprojects.org & arduinoproject.net
wmaraci
reklam

MelihAtasever MelihAtasever ☆☆ Atasever Media ☆☆ Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci-Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 239 / 239
  • Ticaret 140, (%100)
işime yarayacaktır anlatım için teşekkürler :)
BerkantKONAC

kişi bu mesajı beğendi.

prodoviz.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al