wmaraci reklam

Blog tanıtımı kategorisindeki kısıtlama..

6 Mesajlar 869 Okunma
wmaraci reklam

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)
Blog tanıtımında açılmış olan konulardan bir tanesine girip site hakkında yorum yapacaktım gönder butonuna bastım fakat anaaa ne göreyim :p

Bu bölümdeki konulara cevap atabilmeniz için mesaj sayınızın 10 veya üzeri olması gerekir.

Sizin daha 4 mesajınız bulunmaktadır.

Not: Bu kural spam'i engellemek için konulmuştur.

Diye bir uyarı geldi karşıma. Ben en son vBulletini kullandığım zaman spam için baya önlemler vardı ve spam üyelikleri tamamen engelliyebiliyorduk. Yanlış hatırlamıyorsam eklentininde ismi NoSpam'dı.. Kardeşim 10 konu dediğin nedir ki aç gitsin diyenler elbet olacaktır ama bence böyle bir kural olmasada olur :)

wmaraci
reklam

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Bizde sevmiyoruz tabi böyle bir kural koymayı ancak üyelik herkese açık olduğu için birçok site sahibi website tanıtım ve blog tanıtım kategorilerini reklam amaçlı kullanıyorlar. O yüzden böyle küçük bir önlem aldık. En azından gerçek üye ile reklamcıyı çok rahat ayırt edebiliyoruz :)

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)
bencede öyle olması lağzım 10 mesaj iyidir bazı yerlerde 50-100 msj diyo o da çok saçma oluyor.. 10 mesaj ne az ne çok tam kararında olmuş bence..

Melek Melek Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 224 / 218
  • Ticaret 1, (%100)

Burak Dülgar adlı üyeden alıntı

Bizde sevmiyoruz tabi böyle bir kural koymayı ancak üyelik herkese açık olduğu için birçok site sahibi website tanıtım ve blog tanıtım kategorilerini reklam amaçlı kullanıyorlar. O yüzden böyle küçük bir önlem aldık. En azından gerçek üye ile reklamcıyı çok rahat ayırt edebiliyoruz :)

Haklılık payınız var fakat bunun yerine daha farklı çözümler getirilebilir. Örneğin o bölüme açılan konular önce moderatör onayından geçirilir. Konu uygun görülürse yetkili arkadaş onay verir ve konu açılır. Şimdi ben bir blog hakkında yorum yapacaktım bu kural sayesinde hevesim kaçtı valla :D

wmaraci
wmaraci

Serkut Serkut Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Müzisyen.. Orkestracı..
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
işte insanoğlu böyledir.. ücretsiz reklam kampanyası başlatırsın kimse bakmaz.. reklam yasak dedin mi saldırırlar :)

Linux Linux Linux Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 469
  • Beğeniler 14 / 23
  • Ticaret 8, (%100)
hahahaa :)

Bişi olmaz kimileri 10 mesaj yazmaya başlıyorlar birde bakmışlar ki 150, 300, 500, 1,000 :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al