freelance iş ilanları

C# İle Yapabileceğiniz 50 Proje

43 Mesajlar 17.561 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

berkangndz berkangndz Php & Swift Developer Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 366
  • Beğeniler 175 / 87
  • Ticaret 7, (%100)

Forcerecon adlı üyeden alıntı

Bulursam paylaşıcam hocam.

en iyi çözüm bir firma ile anlaşıp kendi mail sisteminizden göndermeniz yada hosting vs. ile smtp mail göndermek ben öyle yapıyorum hiç bi sorun olmuyor, firmalarla anlaşıp yada kendiniz bir vds vs. alıp mail entegre edip binlerce mail gönderebilirsiniz :)

wmaraci
reklam

Forcerecon Forcerecon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam dedikleriniz güzel ama masraflı şeyler.Ayrıca programı kullanan arkadaşlar ip adresini kolayca spama sokabilir.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

www.oyuncumedya.com - Oyun, Haber ve Teknoloji Portalı!

berkangndz berkangndz Php & Swift Developer Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 366
  • Beğeniler 175 / 87
  • Ticaret 7, (%100)

Hocam dedikleriniz güzel ama masraflı şeyler.Ayrıca programı kullanan arkadaşlar ip adresini kolayca spama sokabilir.

masraflı olabilir ancak gerekli kontrolleri sagladıktan sonra ip sorunu çözülebilir yani size tavsiyem kullanıcıları gold vs. grup harici 2 gruba ayırın
ilk kayıt olan ve onaylı üye kayıt olan üye genede msj göndersin ancak o mesaj sisteme gelsin sonra gönderilsin 1 hafta bu kontrol edilip 1 hafta gectikten sonra otomatik olarak onaylı üye olsun ve sisteme girmeden msj atabilsin bu tarz birşey yaparsanız daha iyi olur hem aşırı göndermeyle alakalı sorun olmaz düşüncem iyi günler :)
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 5, (%100)
Teşekkürler hocam değerli öneriniz için.
berkangndz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Ufak bir isteğim var ama yapımı zormudur neye malolur uğraşmak isteyen varsa yardımcı olmuş olur ...

Belirlediğim saatlerde Wp admin girişinden siteme k.adı ve şifreyi girecek , belirlediğim bir linke tıklayıp 5dk sonra linkten çıkacak . Sadece bunu yapmasını istiyorum .

Yapılabilirmi zormudur ?

Çalışmasını istediğim link bir php dosya/bot , cronjob bağladığımda wp koruması yüzünden script embed iframe gibi kodları ekleyemiyor boş içerik ekliyor , sadece admin girişi yapan botun sayfasına girince çalışıyor böyle de acayip birşey :) bunu aşmak için istiyorum .

Yapabilecek olan yada elinde buna benzer birşey olan kimse var mı ?

• Üyelik 15.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 45 / 58
  • Ticaret 5, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Ufak bir isteğim var ama yapımı zormudur neye malolur uğraşmak isteyen varsa yardımcı olmuş olur ...

Belirlediğim saatlerde Wp admin girişinden siteme k.adı ve şifreyi girecek , belirlediğim bir linke tıklayıp 5dk sonra linkten çıkacak . Sadece bunu yapmasını istiyorum .

Yapılabilirmi zormudur ?

Çalışmasını istediğim link bir php dosya/bot , cronjob bağladığımda wp koruması yüzünden script embed iframe gibi kodları ekleyemiyor boş içerik ekliyor , sadece admin girişi yapan botun sayfasına girince çalışıyor böyle de acayip birşey :) bunu aşmak için istiyorum .

Yapabilecek olan yada elinde buna benzer birşey olan kimse var mı ?

Hocam internetten macro programları diye ararsanız istediğinizi yapan bir program bulabilirsiniz.Sizin yaptıklarınızı kaydeder ve belirlediğiniz sürede sürekli kaydettiği işlemi yapar.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Hocam internetten macro programları diye ararsanız istediğinizi yapan bir program bulabilirsiniz.Sizin yaptıklarınızı kaydeder ve belirlediğiniz sürede sürekli kaydettiği işlemi yapar.

Çok sağol sanırım buldum kaydedip play dediğimizde mouse ile yapılan işlemleri yapan bir program varmış. eğer ki şurada açtığım konunun : http://wmaraci.com/forum/php/cronjob-ilgili-cozulemeyen-sorun-yardim-149247.html çözümüne ulaşamazsam bunu kullanmayı deneyeceğim

Referee Referee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 20 / 127
  • Ticaret 44, (%98)
1 tanede ben vermek istiyorum, "alarm uygulaması" yapabilirsiniz. Uyandırma servisi şeklinde :).

Örnek olması açısından ben kendi yaptığım uygulamayı ve kaynak kodları ekliyorum. Buradan indirebilirsiniz. Aşağıda da görseli bulunuyor.

PorFavorDama monelogg

kişi bu mesajı beğendi.

monelogg monelogg <> Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 78 / 125
  • Ticaret 0, (%0)

Referee adlı üyeden alıntı

1 tanede ben vermek istiyorum, "alarm uygulaması" yapabilirsiniz. Uyandırma servisi şeklinde :).

Teşekkürler, emeğinize sağlık, alarm programları ile örnekler de arıyordum iyi oldu bu. :)
Listeye gerekli eklemeleri yaptım.

PorFavorDama PorFavorDama WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 511
  • Beğeniler 152 / 44
  • Ticaret 0, (%0)

Referee adlı üyeden alıntı

Örnek olması açısından ben kendi yaptığım uygulamayı ve kaynak kodları ekliyorum. Buradan indirebilirsiniz. Aşağıda da görseli bulunuyor.

Hemen arsıve ekledım cok sagolun :)

Ek Olarak: Hocam alarm uygulamasında 1 dakika girdikten sonra sure bıttıgınde kalan dakikanız 0 lanıyor fakat 2. dakika da alarm calmaya baslıyor bunu denedim :D

Düzeltmek istersiniz diye söylüyorum ben suan duzeltmek ıcın bakmadım bıraz ısım var ama duzelttıgım zaman yazarım :)

Tekrar teşekkürler program ıcın .

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al