wmaraci reklam
lidertakipci

Tanımadığım adresten gelen yorumlar

11 Mesajlar 1.365 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Battery Battery zekiarslan.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,

Daha yeni blog sitesi açmak için host ve domain aldım bir iki hafta oluyor. Sitede hiç yazı bulunmuyor. Önüme gelen temayı vs deniyorum. w@rez diye adlandırılan temalardan deniyordum kodlarını inceliyordum. Nasıl olsa siteyi gören olmaz dener dilerim diye ama bugün rastgele yazdığım bir postun altına bir yorum geldi ilk yorum şu;

cheapsale in addition to most likely a little less costly

It truly is unclear Titleist 913F Fairway Wood if your motive appeared to be burglary, or simply in the event that a single thing has been undertaken. Detectives have Titleist 913F Fairway Wood not really claimed whenever Hsu has been aimed. Along with the very first investigating from the crime scene more or less finished, detectives will certainly at this moment focus on motive, suggests along with likelihood, claimed Judd N.

He or she really should be delivered to trial. This is a core an important part of Western law. You can actually trace the idea again so that you can louboutin toronto Magna Carta.

“There was in fact very little redeeming concerning this general performance. Practically nothing in the slightest degree. In the event you step out plus play just like one doesn’t expect to have for Taylormade RocketBallz RBZ Irons you to acquire (seated again, taking part in protective, inviting these about) and then on occasion you will find totally destroyed considerably because occurred now..

İkinci yorum da şu;

cheapsale in addition to most likely a little less costly

It truly is unclear Titleist 913F Fairway Wood if your motive appeared to be burglary, or simply in the event that a single thing has been undertaken. Detectives have Titleist 913F Fairway Wood not really claimed whenever Hsu has been aimed. Along with the very first investigating from the crime scene more or less finished, detectives will certainly at this moment focus on motive, suggests along with likelihood, claimed Judd N.

He or she really should be delivered to trial. This is a core an important part of Western law. You can actually trace the idea again so that you can louboutin toronto Magna Carta.

"There was in fact very little redeeming concerning this general performance. Practically nothing in the slightest degree. In the event you step out plus play just like one doesn't expect to have for Taylormade RocketBallz RBZ Irons you to acquire (seated again, taking part in protective, inviting these about) and then on occasion you will find totally destroyed considerably because occurred now..

İkinci yorum sitede onaylama kısmında gözükmüyor ama mail adresime denetleme için geldi. İlk yorum geldiğinde sitedeki temayı kaldırdım şunu etkinleştirdim. http://artexor.com/work/crates/

İngilizcem pek kuvvetli değil ama temalarla ilgili birşey olduğu kesin. Tam olarak ne anlatılmak isteniyor ve tehlikeli birşey olabilir mi?

Yardımlarınızı bekliyorum

zekiarslan.net Yakında film ve kitap yorumlarımla sizlerle..

See you soon
wmaraci
reklam

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bunlar spam. Hangi blog sistemini kullanıyorsun? Eklentiyle captcha ekle yorum alanına o zaman gelmez bunlar. Botlar tarafından atılıyor sitene.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Tebrik ederim. Sende spmanjn ne olduğunu tatmışsın :-) captha kur.

EminReyhanlioglu EminReyhanlioglu TorrenisT.Com Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad M** R**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 6, (%100)
captcha eklentisi kur geçer onlar :)

http://torrenist.com | Dizi İndir , Film İndir , Oyun İndir , Program İndir
wmaraci
wmaraci

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
Anlaşılan korkmussun :) .tk .url.ph gibi domain + ücretsiz host al kur sistemini temaları onda dene (tavsiye) warez tema zaten kullanma (normal sitende). o mesajlarıda arkadaşlar açıklamış zaten dedikleri gibi " captha " kur gelmez daha.

mehmetcanhoroz mehmetcanhoroz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 256
  • Beğeniler 21 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

Tural Abiyev adlı üyeden alıntı

Tebrik ederim. Sende spmanjn ne olduğunu tatmışsın :-) captha kur.

arkadaş akismet kursa daha rahat etmezmi ?

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)
Captcha'ya ne gerek var? Dostum tek yapacağın WP ile gelen Aksimet'i çalıştırmak ve bir aksimet kodu alarak (ücretsiz) aksimeti aktifleştirmek. Ondan sonra hiçbir spam gelmez.

Battery Battery zekiarslan.net Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni başlayan biri olarak ufaktan bir korku oldu tabi ki =D

Zaten şuan site falan yok ortada javascript bir sayfa buldum düzenleyip koydum. LYS olduğu için fazla zamanımı almaya başladı.

Bunların dışınca aklıma takılan birşey de var tabi. Şimdi diz javascript sayfası koydum ama ben en azından bir sayacla ara sıra takip etmek istiyorum. Günlük kaç kişi ziyaret etmiş tıklanma sayısı vs.. Bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa pm atabilir mi acaba ?

zekiarslan.net Yakında film ve kitap yorumlarımla sizlerle..

See you soon

cagatayg cagatayg İyi Hitler... Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 53 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
akismet diye eklenti var ben onu kullanıyorum.

mehmetgebes mehmetgebes Reklamcı - Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 11 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
akismet bu tarz konuları hiç önüne bile getirmeyen bir eklenti :)

Mehmet GEBEŞ Kişisel Blog www.mehmetgebes.com.tr

%100 Özgün İçerik
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al