wmaraci reklam
lidertakipci

50-100 Online gören bi site adresini degiştirmelimiyim?

5 Mesajlar 718 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar son günlerde hızla büyüyen bi saglık blogum var.. blogspot.com uzantılı ... hiti 5bin civarında günlük yani 3-5 arası deyim ama yazılar ve videolar izlendiginden 100 online gördügüm oluyor ... giren kisiler yarı yarıya sabit kisiler denile bilinir simdi benim sormak istedigim site adresim örnek verecek olursak erkekcocuksagligimiz.blogspot.com gibi bişey örnek sadece bu simdi ben bunu bi domain alıp kisaca bi domainle com.net org seklinde düzenlemek istiyorum domaini alıp 5 gün boyunca slapsh seklinde site adresi,miz 5 gün icinde su olacaktır seklinde bi uyarı ve sitemize girerken linkler düzelene kadar evet butonuna basmanız gerekiyor diye bi uyarı yapsam ? sizce bukadar hiti riskemi atarım hicmi dokunmasam ama markalassın istiyorum adıyla aransın.. sizce cokmu yanlıs düsünüyorum lütfen yardımcı olun yorumlarınızı istiyorum

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

oguzhan42 oguzhan42 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Mühendis
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 3 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Benden bir öneri sana o siteyi yeni alacağın domaine yönlendir direk zaten girenler bir süre sonra yeni adıyla girmeye başlayacaktır ;)

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
kardesim domaini alıp yine bloggere yönlendircem... googleden gelen kisi yada eski isimle giren kisiye iste bu blog suraya tasındı burada virüs taraması yapmadık felan grmek istiyorsanız evete tıklayın diyor virüsü felan görünce millet tırsıyo :)

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

oguzhan42 oguzhan42 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Mühendis
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 3 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
Anlamadım ama ne demek istediğinizi benim demek istediğim şu:
Yeni host ve domain edindikten sonra bütün bilgilerinizi buraya taşıyın (wp en uygunu sizin için) daha sonra siteismi.blogspot.com adresinize bir yönlendirme kodu koyarak www.yenialdiginizsiteismi.com a yönlendirin benim anlatmak istediğim buydu.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
evet anladım ama benim wp ye gecme gibi bi istegim yok henüz.. kodlamadan felan anlamadıgım icin site güvenligi saglamakta problem yaşaya bilirim ... daima I LOVE YOU BLOGGER diyorum ben :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al