wmaraci reklam
lidertakipci

Remote Desktop Programının Fark Yaratması İçin

7 Mesajlar 619 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

erolorkunturan erolorkunturan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 3, (%67)
Merhaba arkadaşlar,

Ne edelim ne yapalım derken hadi bi remote desktop programıda biz yapalım dedik. Ancak elbetteki bir çok rakip varken bu alanda fark yaratmak kolay değil. Böyle bir programın fark yaratması için sizce neler olması lazım içerisinde ? İlk bir kaç sene elbetteki gerçekçi olmak gerekirse maddi bir beklentim hiç yok diyebilirim. Amaç programın tutması.... Bu konuda yardımcı olup fikirlerinizi benimle paylaşırsanız eğer çok memnun kalırım.

Saygılarımla....

www.erolorkunturan.com.tr
wmaraci
reklam

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)
Bilgisayarda gerekli izinler sağlandıktan sonra karşıdaki bilgisayarı uykuya alma ve uzaktan kontrolle uykudan çıkarma eklenirse çok iyi olur. Bunu yapan program sayısı az. Bir de kasmaması çok önemli, çoğu uzaktan yönetim programı rahatsız edici derecede kasıyor yönetirken.

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 3, (%67)

ttw adlı üyeden alıntı

Bilgisayarda gerekli izinler sağlandıktan sonra karşıdaki bilgisayarı uykuya alma ve uzaktan kontrolle uykudan çıkarma eklenirse çok iyi olur. Bunu yapan program sayısı az. Bir de kasmaması çok önemli, çoğu uzaktan yönetim programı rahatsız edici derecede kasıyor yönetirken.

Uykuya alma ve uykudan çıkartmayı yapabilir miyim açıkçası bilmiyorum, o yüzden biraz daha araştırmam lazım bu konuyu... Belki ilk sürümde değilde ikinci sürümde olabilir çok karışık birşeyse eğer...

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

erolorkunturan adlı üyeden alıntı

Uykuya alma ve uykudan çıkartmayı yapabilir miyim açıkçası bilmiyorum, o yüzden biraz daha araştırmam lazım bu konuyu... Belki ilk sürümde değilde ikinci sürümde olabilir çok karışık birşeyse eğer...

Ben de kolay olacağını sanmıyorum ama ilerleyen zamanlarda güncelleyebilirsiniz dediğiniz gibi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 3, (%67)

ttw adlı üyeden alıntı

Ben de kolay olacağını sanmıyorum ama ilerleyen zamanlarda güncelleyebilirsiniz dediğiniz gibi.

Denemeden bilemeyiz :) Ama yazılım dünyasında da ben yapılamaz lafına da inanmıyorum pek :)

ttw ttw ... Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad B** H**
  • Mesajlar 536
  • Beğeniler 64 / 137
  • Ticaret 0, (%0)

erolorkunturan adlı üyeden alıntı

Denemeden bilemeyiz :) Ama yazılım dünyasında da ben yapılamaz lafına da inanmıyorum pek :)

Programı bir şekilde oluşturursan zaman ilerledikçe tanınmaya başlar kendin de gelişmeye başlarsın zaten. Zamanla olur gider. İleride android ve ios için mobil uygulaması da işe yarayabilir. Splashtop'dı galiba bir program vardı androidden pc yönetebiliyordun. İnceleyebilirsin örnek olarak. Şimdiden kolay gelsin ve başarılar :)

• Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 3, (%67)

ttw adlı üyeden alıntı

Programı bir şekilde oluşturursan zaman ilerledikçe tanınmaya başlar kendin de gelişmeye başlarsın zaten. Zamanla olur gider. İleride android ve ios için mobil uygulaması da işe yarayabilir. Splashtop'dı galiba bir program vardı androidden pc yönetebiliyordun. İnceleyebilirsin örnek olarak. Şimdiden kolay gelsin ve başarılar :)

Bu mantıklıymış işte , ilk olarak desktop kısmı oluşturulduktan sonra mobil kısmına da girilebilir. Her ne kadar ben mobil programlamaya ısınamasamda en yakın arkadaşlarımdan biri mobil üzeride çalışmalarını sürdürüyor.

Bu arada fark yaratması için sanırım en mantıklı olay teamviewer daki süre sınırını kaldırmak ilk bir kaç sürümde...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al