freelance iş ilanları

Web Tasarım Araç ve İçerikleri

6 Mesajlar 657 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 03.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad H** E**
    • Mesajlar 876
    • Beğeniler 211 / 116
    • Ticaret 10, (%100)
    Arkadaşlar web tasarım araçları ve içerikleri hakkında bir site açmayı planlıyorum. İçerikte psd , icon , fotoğraf , pattern , brush , gradient ,vector , tema , script , eklenti gibi dosyalar olacak. Sürekli paylaşım yapılacak. Sizce bu tarz siteler tutar mı ?

wmaraci
    reklam

Diyalog Diyalog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 20.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Medya Editörü
    • Konum KKTC
    • Ad Soyad I** K**
    • Mesajlar 441
    • Beğeniler 36 / 100
    • Ticaret 10, (%100)
    Kendi tasariminda guzel olursa tutabilir.
    Holiqan

kişi bu mesajı beğendi.

fubia fubia Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 17.05.2014
    • Yaş/Cinsiyet 35 / E
    • Meslek Webmaster
    • Konum İzmir
    • Ad Soyad K** Ç**
    • Mesajlar 209
    • Beğeniler 15 / 56
    • Ticaret 4, (%100)
    Bence tutabilir. Özellikle after effect, corel draw gibi uygulamaların fazla dosyaları bulunmamakta. Zamanınız varsa bunlar torrent sitelerinde bulunabiliyor. Buradan indirip rar dosyası yaparsanız ve örnekleriyle siteye atarsanız çok iyi bir siteniz olur düşüncesindeyim. Dil olarak ingilizce seçerseniz daha fazla gelir elde edebilirsiniz.
    Holiqan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad H** E**
    • Mesajlar 876
    • Beğeniler 211 / 116
    • Ticaret 10, (%100)

Diyalog adlı üyeden alıntı

Kendi tasariminda guzel olursa tutabilir.

http://themeforest.net/item/simplog-responsive-blogmagazine-theme/full_screen_preview/4128495

Bu tarz bir tema düşünüyorum. Ayrıca Türkçe ve İngilizce düşünüyorum. Bunu yapmak zor olmasa gerek sadece ufak bir açıklama yapıp gerisinde içerikleri paylaşacağım. Dosyaları ücretsiz sağlam bir hosta mı yüklesem yoksa kendi sunucumda mı barındırsam bilemedim. Kararsız kaldım bu konuda

wmaraci
    wmaraci

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 30.01.2012
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek Software Developer
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad M** A**
    • Mesajlar 2434
    • Beğeniler 686 / 1151
    • Ticaret 1, (%100)
    Sana bağlı. Siteyi kurup sağdan soldan topladığın şeyleri blog arayüzü ile öylesine paylaşırsan tutmaz. Güzel bir tema/script hazırlayıp onun üzerinden özenle paylaşırsan yani kullanıcıları siteye bağlayabilirsen tutar.
    Holiqan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad H** E**
    • Mesajlar 876
    • Beğeniler 211 / 116
    • Ticaret 10, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Sana bağlı. Siteyi kurup sağdan soldan topladığın şeyleri blog arayüzü ile öylesine paylaşırsan tutmaz. Güzel bir tema/script hazırlayıp onun üzerinden özenle paylaşırsan yani kullanıcıları siteye bağlayabilirsen tutar.

http://freepsd.com/ bu tarz bir tema da olabilir aslında. Buna yakın olarak favorim olan Goodnewsi kullanmak istiyorum. Bu temayı daha önce denemiştim çok akıcı ve kullanışlı bir tema.

Ek Olarak:

fubia adlı üyeden alıntı

Bence tutabilir. Özellikle after effect, corel draw gibi uygulamaların fazla dosyaları bulunmamakta. Zamanınız varsa bunlar torrent sitelerinde bulunabiliyor. Buradan indirip rar dosyası yaparsanız ve örnekleriyle siteye atarsanız çok iyi bir siteniz olur düşüncesindeyim. Dil olarak ingilizce seçerseniz daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

AE ve Cd içerikleri dediğiniz gibi pek bulunamıyor. Aslında direk yapıp kenara atan arkadaşların çalışmalarını da yayınlamak lazım :)

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al