wmaraci reklam
lidertakipci

Blog Fikrim Hakkında

3 Mesajlar 603 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

HarunTURAN HarunTURAN www.hturan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar merhaba.
Ben yaklaşık 6 yıldır falan bu blog işlerinin içindeyim. Çok orijinal güzel bloglarım oldu fakat elimde olmayan nedenlerden dolayı kapatmak zorunda kaldım. şimdi bir kişisel blogum var ona arada bir şeyler karalıyorum ama böyle gerçekten mesai harcayıp, uğraşıp adam gibi özel bir konu hakkında blog açmak istiyorum.

Erkeğim ben. aklımda da kadınlar için bir blog açmak var. İşte güzellik, moda falan. Birkaç ingilizce blog buldum ve planım bu bloglardan çeviri yaparak kendiminkinde yayınlamak. Bu işe girişmeli miyim sizce? Aklımda güzel bi isim de var blog için.

1- sizce bunu devam ettirebilir miyim. Öğrenci halimle bu işe para ve emek harcasam mı? yıl içinde okul olduğu zamanlar boş vaktim çok oluyor o vakitleri de değerlendiririm diyorum. Bakarsınız bir gün kadınlarkulübü gibi büyük bir şeyler çıkar ortaya.

2- içerik konusunda çok sıkıntı yaşar mıyım? bana önerebileceğiniz çevirip yayınlamalık bildiğiniz ingilizce bloglar var mı?

3- bu iş bana göre değil mi? yani çevir çevir nereye kadar falan diyo musunuz? bir erkek olarak benim harcım değil mi moda yazıları falan?

Kaynak konusunda ya da herhangi başka konu hakkında fikrini belirtebilecek olan arkadaşlar varsa çok memnun olurum. Çok teşekkürler şimdiden.

wmaraci
reklam

ozanalkancomtr ozanalkancomtr İnternet Reklamcılığı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Reklamcılığı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 19 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Kadınlarla ilgili konularda bir site açmanın güzel getirileri oluyor. Özellikle alışveriş yapmayı sevdiklerinden dolayı ürün satışı, reklamı alımı kolay oluyor. Fakat bir erkek olarak bu tarz siteler açıp ayakta tutmak çok zor. Giyimden, makyaja, yeni trendlere kadar birçok konuyu takip etmeniz gerekiyor ki bu durum sizin için çok sıkıcı hale gelecektir. Yine de bu projeye başlamak istiyorsanız; bayan arkadaşlarınızı editör olmaya ikna edebilirsiniz. Ancak bu sayede başarılı olabilirsiniz diye düşünüyorum.

DroppingNow.net - 1 TL'ye Backorder Hizmeti!

HarunTURAN HarunTURAN www.hturan.net Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 0 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler cevap için. Sanırım açacağım blogu.

Ek Olarak: Bugün domaini almayı planlıyorum. Fikir belirtebilecek başka arkadaşlarımız var mı acaba :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al