wmaraci reklam

Seo Acisindan bir sayfada en fazla kac link olmali?

22 Mesajlar 3.116 Okunma
wmaraci reklam

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
site içi link verirken 3 ten çok olunca zararlı mı olur.

wmaraci
reklam

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)

Panarogga adlı üyeden alıntı

ben en fazla 3 adet kullanıyorum fazlasıda zararlı zaten

Emin misiniz? Hic bir site yokki 3 link kullansin bir sayfada...

Siz beni yanlis anladiniz sanirim. Kategorilerden tutun en son yazilar konular sayfada bulunan tüm linklerden bahsediyorum

elbistanli elbistanli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
merhabalar seo uzmanlıgı bilgimle yazıyorum seo uygulanmış yazılımların kodlarında farklı platformlara dofolow erilen linkler diger siteye destek icin verilmektedir seo degerini %20 düşürmektedir
2. yazılımda paylaşımda verilen her dofolow link seo elimeyi tam hedef verirken zayıf site herzaman siteyi zorlar ve %12 kadar geriletir
3. seo uyumlu yazılımda index dışında verilen linkler zararlıdır index ise eger zengin site linki verdiyseniz korkmayın eger aksine zayıf site linki verdiginizde ise seo hedefinizde %30 lara kadar kaybınız olur isterse siteniz %99 seo uyumlu olsun cünki dış eten linkleri zengin ise faydalı zayıf ise faydasızdır
seo uygularken paylaşımlarda devamlı tam anahtar ve meta verilmeside zararlıdır anlatımda kısa örnek verirsek: script indir ucretsiz script indir kelimelerinde tavan yaptık ve 4 ayda webdunyasi.net test edebilirsiniz degerleri...

mesela scirpt indir kelimesi kaça ayrılır ne şekilde yazıllır ucretsiz,script,indir, bu bir yanlıştır:) dogru kelime ücretsiz scrip indir, bedava script indir,script indir,
tırnaklar arasındaki kelimleri cogaltarak örnek verdigim kelimelerde tavan yapabilirsiniz

mesela haber scripti paylaştınız başlıgınız: full sorunsuz haber scripti indir
bunun etiketi: php haber scripti indir,sorunsuz haber scripti indir,full sorunsuz haber scripti indir, bedava haber scripti indir,
meta: ucretsiz,sorunsuz,full,haber,scripti,indir,

BU SEKİLDE DEVAM EDİN UMARIM VERDİKLERİM İŞİNİZE YARAR Kolay gelsin

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Eskiden olsa çok iç link zararlıydı. Ancak artık 100 den fazla da versen bir sıkıntı yaratmıyor. Yerini bulan linkler ise çok faydalı oluyor.

Tabi konu uzunluğu önemli. Yazıdan çok link olursa olmaz :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)

elbistanli adlı üyeden alıntı

merhabalar seo uzmanlıgı bilgimle yazıyorum seo uygulanmış yazılımların kodlarında farklı platformlara dofolow erilen linkler diger siteye destek icin verilmektedir seo degerini %20 düşürmektedir
2. yazılımda paylaşımda verilen her dofolow link seo elimeyi tam hedef verirken zayıf site herzaman siteyi zorlar ve %12 kadar geriletir
3. seo uyumlu yazılımda index dışında verilen linkler zararlıdır index ise eger zengin site linki verdiyseniz korkmayın eger aksine zayıf site linki verdiginizde ise seo hedefinizde %30 lara kadar kaybınız olur isterse siteniz %99 seo uyumlu olsun cünki dış eten linkleri zengin ise faydalı zayıf ise faydasızdır
seo uygularken paylaşımlarda devamlı tam anahtar ve meta verilmeside zararlıdır anlatımda kısa örnek verirsek: script indir ucretsiz script indir kelimelerinde tavan yaptık ve 4 ayda webdunyasi.net test edebilirsiniz degerleri...

mesela scirpt indir kelimesi kaça ayrılır ne şekilde yazıllır ucretsiz,script,indir, bu bir yanlıştır:) dogru kelime ücretsiz scrip indir, bedava script indir,script indir,
tırnaklar arasındaki kelimleri cogaltarak örnek verdigim kelimelerde tavan yapabilirsiniz

mesela haber scripti paylaştınız başlıgınız: full sorunsuz haber scripti indir
bunun etiketi: php haber scripti indir,sorunsuz haber scripti indir,full sorunsuz haber scripti indir, bedava haber scripti indir,
meta: ucretsiz,sorunsuz,full,haber,scripti,indir,

BU SEKİLDE DEVAM EDİN UMARIM VERDİKLERİM İŞİNİZE YARAR Kolay gelsin

Bilgiler icin tesekkür ederim... yani uzun lafin kisasi bir sayfada kac link olmali? :D

EmreToktas EmreToktas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 8 / 24
  • Ticaret 21, (%90)

kendoka adlı üyeden alıntı

şimdi benim bir sitem var. yükselmek istediğim asıl kelime hacamat kursu. sitedeki tüm yazılarım içinde hacamat kursu üzerinden link mi vereyim. sayfama link vermem nasıl olur.

Dozunda kullanmalısın yazı içindeki linkleri. Bütün yazılarında kullanırsan bir gün sonra Google'da kelimende çıkmazsın haberin ola :)

ekodost adlı üyeden alıntı

eskiden Google 100-150 arası olsun diye bir limit koymuş ancak bu durum internetin eski zamanlarına sayfa boyutları 100kb falanken geçerli bir öneriymiş. şimdi ise böyle bir sınırlama yoktur. mantıklı makul adetler olarak ifade edilmektedir tavsiye edilen adetler, rakamsal bir sınır yok yani. isterseniz 200 link de olur çok önemli değil, ziyaretçi memnunsa problem olmaz.

Hocam hala sınır 100. Sitende herhangi bir sayfada 100'den fazla link varsa spam olarak algılanıyor sayfan. En azından deneyim + bilgim böyle.

Panarogga adlı üyeden alıntı

ben en fazla 3 adet kullanıyorum fazlasıda zararlı zaten

Not: 2000 kelimelik yazıda da mı 3 kullanıyorsun abi? 6 - 7 yolu var bence ve hatta gerekli de

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
yararlı ise ve site guzelse pr li ise daha etkili olur en fazla 3 site linki her sayfada yer verebilirsin

• Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)

elbistanli adlı üyeden alıntı

yararlı ise ve site guzelse pr li ise daha etkili olur en fazla 3 site linki her sayfada yer verebilirsin

tam derdimi anlatamadim sanirim.

Bir sayfada seo acisindan en fazla kac link ola bilir diye sormustum.

Simdi ise resimli soruyorum :)

buyrun... 3 link olacagini sanmiyorum

• Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek webtasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 498
  • Beğeniler 102 / 87
  • Ticaret 17, (%100)
seo acısından sordugun için bende her sayfaya 3 link olmalı diyorum ve linkledigin site senin siteden degerleri yuksekse yararlı olur senin siteden degerleri düşükse zararı olur 3 site olarak belirle
CennetKapisi

kişi bu mesajı beğendi.

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
site içi linkleme konusu hala biraz muamma kaldı. başka siteye değil kendi sitemizin farklı bir sayfasına verilen linkin sınırı nedir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al